• Paggini
    19.8k
    Sad moja najdraza vikend aktivnost, čitanje postova s tovarnet foruma od 8 ujutro i polagano i postepeno topljenje i gušenje u muci
  • plavac173
    2.6k
    AJDEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    Nisam gledao zadnjih 15minuta od stresa, tek upalio internet
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Pukšar je iz Jaske i nikad se javno nije deklarirao kao navijač nekog kluba. Poznato je da je simpatizirao Varteks/Varaždin, a prilikom gostovanja njega i Ljubića u podcastu Inkubator čini mi se(2021.god mislim), na pitanje njemu i Ljubiću za koga navijaju spomenuo je da mu je Dinamo sve draži
  • Krizy
    43.2k
    Brekalo radi razliku, danas je Dinamu donio dva boda s promašajem stopostotne šanse dvije minute prije gola Varaždina, a onda još jednim promašajem pri rezultatu 1:1
  • Noel
    6k

    Mislio sam da samo ja imam tu bolest. Fala.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ukralo pokralo!
  • SAS1987
    14.7k
    Sad moja najdraza vikend aktivnost, čitanje postova s tovarnet foruma od 8 ujutro i polagano i postepeno topljenje i gušenje u muciPaggini

    Long story short... Ukralo, pokralo, titulu nam uzelo :lol:
  • Markelo
    2.6k
    Brekalo došao napucat svoju statistiku, hebe se njemu za pobjedu ako se on tu nije ugradio
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ima netko link od njihovog foruma?
  • Orc123
    7.8k
    Koliko zuci proliveno na Hoxhu koji je btw jedno 10 puta jeftiniji igrac od Brekala, a gledao Brekala danas...toliko zuji a malo meda daje. Ako takva igracina ne radi razliku protiv Varazdina kako bi onda u Fiorentini. Jbt Ivanusec je za njega Messi!
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ovo je dio sezone u kojem Hajduk ima onaj lakši raspored, čak su računali 6 od 6 pobjeda a mi imamo najteži raspored to jest Rijeku i Osijek vani. Ne bi bila tragedija biti tu negdje u egalu do trenutka kada Hajduku bude slijedio teži raspored.
  • DiddyGuela
    2k


    Ja doslovno radim ovo svaki put kad se proseru. Ima bisera, mogao bi knjigu napisat.
  • SAS1987
    14.7k
    nije forum ali je fino gledati tovariju kako se svađa.. fb grupa "Doli udruga nas Hajduk" :lol:
  • sport
    3.3k
    Tko jebe tovare,lijepo se smiriti,odmoriti,sutra navijati kao nikada i dečki na terenu uzeti 3 boda.
  • jedan u nizu
    8.2k
    dobit ce hajduk 2-0 a zabit ce prvi gol do kraja prvog poluvremena, uvijek isto bude..plavac173

    Samo da ne uvaljaju sad glupi krumpir do kraja poluvremenaplavac173

    Dat ce ga do kraja polplavac173

    Sve receno, bas dosta utakmica su dobili 'na misice' i uzasnom igrom, to traje par mjeseci. I da, malo je glupo ocekivati neki kiks danas ako Varazdin ostane na ovom zabijenom golu samo, a vjerovatno ce se povuci jer ne pada im na pamet napadat sad dok vode. Mirisem sugavi gol hajduka i onda drugi za preokret. Repriza svaki put.plavac173

    To je to od nadanja za kiksplavac173

    I sad nek mi neko objasni kako je moguce da se uvijek izvuku ovako? Na koju foru? Jel Bog navija za njih? Ovo ulazi u rubriku vjerovati ili neplavac173


    Sad ce kao na traci golovi, 2. u roku 7minplavac173


    Sad ce nas Nostradamus opet reci kako je od pocetka imao osjecaj da ce Varazdin skinuti koji bod Hajduku :)
    Sorry plavac, ali bas svaku temu sa nekom tekmom mi upadnes u oci sa 1000 ovakvih komentara, pa te moram istaknuti :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.