• deda
    32.6k
    Pohvala kolega na analizi. Ovo je kvalitetan doprinos forumu.
  • rioda
    4.8k
    Meni i dalje nije jasna ta hrpa ljudi koja u zadnji čas prije tekme čeka na karatani. Uvijek kad prođem kraj njih prema stadionu, mahom je to mlađa ekipa koja sigurno može i zna obaviti online kupnju. Jedini valjani razlozi koje nalazim, za mlađe je nemogućnost printanja ulaznice, a za starije da nisu vični online kupovanju.

    Jedan od prioriteta što se tiče ulaznica i ulaska na stadion bi po meni trebala biti mogućnost ulaska s digitalnom ulaznicom na mobitelu. To bi stvarno olakšalo mnogima koji ne mogu printati ulaznicu kod kuće, a najveći problem je vikendom, pogotovo nedjeljom, kad ne rade kopiraone u okolici stadiona.
  • IceMan
    2k
    Pitanje..

    Kad sam kupovao ulaznicu sam krivo slovo prezimena upisao za frenda.
    Hoće li bit problema na ulazu kod provjere osobnih?
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Uvijek postoje godišnjaci koji su odsutni određenu tekmu iz privatnih razloga. E sad, npr. tekma s Betisom ili sad s Paokom, svi žele doć do karte pogotovo svi žele na sjever/zapad. Po meni bi bilo bolje da godišnjaci koji dolaze, mogu uzet dan ranije ulaznice od ostalih kao i članovi, online isprintaju i to je ulaznica manje u prodaji i potvrda da godišnjak dolazi (naravno za 0€). I onda točno znaš dali će biti koje prazno mjesto ili ne. Mišljenje mi je da je bolje tako nego ovako fixan broj.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Mi do kraja prvenstva nakon Rijeke imamo domaće utakmice i sa :

    Gorica(kup),
    Paok,
    Slaven(između dvije utakmice sa Paokom),
    Istra(nakon derbija u Splitu)
    Kup 1/2finale(ako prođemo Goricu)
    Varaždin(zaostala utakmica)
    Osijek(11.5)
    Rudeš(zadnje kolo)

    Moja procjena broja gledatelja

    Ako dobijemo Rijeku, protiv Gorice u kupu preko 5tisuća

    Paok(rasprodano)

    Ako dobijemo Paok prvu tekmu, očekujem rasprodan sjever dolje i zapad dolje protiv Slavena(utakmica između dvije utakmice sa Paokom)

    Podrška dečkima na zadnjem treningu prije putovanja u Solun(cca 2000 ljudi)

    Ako prođemo Paok, imamo rasprodan stadion na Europi, a sigurno u 1/2finalu kupa ako izvučemo Rijeku ili Hajduk, za Osijek procjenjujem rasprodan sjever dolje i zapad dolje i ako uopće budimo bili domaćini.

    Ako to sve pobjedimo očekujem Varaždin zaostala rasprodan sjever dolje i zapad dolje

    Osijek(11.5) očekujem rasprodan Zapad dolje i gore i sjever dolje.

    Zadnje kolo Rudeš rasprodan stadion sa jugom.

    Brojka na Maksimiru će sigurno utjecat o rezultatima, ali ako uspijemo preživjet sve to, očekuju nas rekordne brojke gledatelja na Maksimiru. I da tu su i izbori i ako oni prođu dobro(u što ne sumnjam), bit će to stvarno vrhunska izdanja na Maksimiru.

    Živjeli.
  • criticus
    2.2k
    Godišnja karta se isplatila nakon:jedan u nizu

    Hvala kolega na analizi. Znam da nije kritično al kako bi se zaokružila računica možda da ubaciš cijenu članarine i 4 besplatne karte za HNL. Cjepidlačim i većini nije ni bitno ali za potpunost bi možda trebalo. Tebi na izbor.
  • criticus
    2.2k
    Po meni bi bilo bolje da godišnjaci koji dolaze, mogu uzet dan ranije ulaznice od ostalih kao i članovi, online isprintaju i to je ulaznica manje u prodaji i potvrda da godišnjak dolazi (naravno za 0€).Davide Tomicic

    Ko godišnjak želim imat komfor da nemislim o karti nikako. To mi igra veliku ulogu kod kupnje. Ako u strci zaboravim uzet taj dan tu ulaznicu sto onda? Po meni bi bilo dobro da kao godisnjak mogu kliknut kada znam da necu doc na utakmicu, da se to mjesto oslobodi za kupnju. A ako ne napravim nista da imam svoje mjesto na tribini.

    Edit: ovo nije znanstvena fantastika i sve se moze napraviti preko ulaznice.hr samo je potrebna volja. Također opcija da za određenu utakmicu prenesem kartu na nekog drugog isto preko sustava.

    Ali ljudi moji mi smo došli i do tih slatkih problema di nam je malo karata za utakmice u HNL i tražimo načine efikasnije iskoristivosti prodaje. Jedva čekam trenutak kad se cijeli stadion rasproda u pretprodaji za članove. To će biti kulminacija Dinamovog proljeća
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Po meni bi bilo dobro da kao godisnjak mogu kliknut kada znam da necu doc na utakmicu, da se to mjesto oslobodi za kupnjucriticus

    Isto super opcija
  • Dubbbrava
    446
    Tzv. siDI NA MOje misto :lol:
  • rioda
    4.8k
    Godišnjacima bi trebao stići mail u kojem jednostavno kliknu dolaze li na utakmicu ili ne, dakle bez nekih komplikacija, prijava u aplikacije itd. nego da je to doslovno pet sekundi posla - otvoriš mail, klikneš da/ne, zatvoriš mail
  • deda
    32.6k
    Pao je sektor SG3, još 2.300 ulaznica ostalo.
  • Muka
    357
    Jos mi je teško povjerovati kako ćemo imati rasprodan stadion protiv Rijeke :starstruck:

    Iskreno, mislim kako je nedjelja 15.00 sati savršena satnica za utakmicu. Volio bi vecinu utakmica igrati u tom terminu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    ubaciš cijenu članarine i 4 besplatne karte za HNLcriticus

    Ako imas godisnju kartu, onda ne koristis 4 besplatne ulaznice :D


    Ovo sa forom da godisnjaci potvrduju.
    Mislim da se lagano moze izvesti sa jednom sveobuhvatnom aplikacijom, koju ionako svi zazivamo i za koju se nadam da ce ozivjeti jednog dana.

    • Imas jednu jedinu (umjesto sad 3 ili 4) aplikaciju 'GNK Dinamo' gdje je sve na jednom mjestu. Besplatna je sa osnovnim sadrzajem i web shopom.
    • Na njoj možeš povezati svoje clanstvo, pa ti se otvara dio aplikacije za clanove. Mozes vidjeti svoj status, preuzeti besplatne karte, te ti se automatski dodaje popust ma webshop, te ostale pogodnosti koje clanstvo donosi.
    • Imas dio gdje mozes upisati barkod svoje godisnje karte. Tamo kozes vidjet svoj status, mali rezime svojih utakmica, na koliko si bio, kada se isplatilo bla bla. Imas qr kod da ju ne moraš fizicki nositi.
    • Tu ti se nudi opcija obavezne rezervacije mjesta. Dolazi ti notifikacija prije svake utakmice gdje si obavezan potvrditi svoj dolazak te si osigurati mjesto. Ako kliknes DA - sve ostaje isto. Ako kliknes NE onda se tvoje mjesto oslobada te ide u slobodnu prodaju. Ako se u meduvremenu predomislis, a ima jos karata, jos uvijek mozes kliknuti DA. Ako je tvoje mjesto slobodno, dobijes ga, ako nije onda dobijes neko random mjesto.
      Mozes uspisati ime drugog clana (ili neclana) koji ce ici umjesto tebe.
      Naravno, za one koji ne koriste smartphone sve ostaje kako je i sad.
    • Klub sa ovime moze pratiti izlaznost godisnjaka, provesti dublju analizu isplativosti godisnje ulaznice. Ako je velika navala za karte, moze zadrzati pravo da ti blokira godisnju kartu ako je ne koristis a ne prepustas svoje mjesto nekome drugom. Ili blokirati u slucaju europskih tekmi ili nesto.
      Dakako sve ovisi o potrebi i zelji kluba da radi takve stvari, ovisno o rasprodanosti stadiona.
    • Takoder. Na tu aplikaciju mozes prebaciti iznos za cashless opciju. Nema potrebe za punktom za punjenje, vec to obavis online.
    • Imas opciju za dinamo+, koju mozes nadopatiti te si aplikacija prosiruje i dostupan ti je dodatni sadrzaj
    • Imas opcenito online prodaju karata, ne moras ici preko portala ulaznice .hr, vec to obavis u par klikova
    • Klub pomocu aplikacije uziva u mogucnosti prikupljanja kolacica, i tvojih podataka, te moze napraviti bolju analizu korisnika aplikacija, moze imati ciljani marketing te sve benefite modernog pracenja korisnika.
    • Preko aplikacije mozes jednostavnije produziti svoje clanstvo, te produziti svoju godisnju kartu.
    • Preko aplikacije se mozes prijaviti u 'red cekanja' za godisnju kartu, ako je njihov broj limitiran, a potraznja velika.
    • Preko aplikacije mozes glasati za igraca utakmice, potez kola, gol godine itd. Mozes se prijaviti za nagradnu igru, npr svi koji nakon svake utakmice glasaju za igraca utakmice, ulaze u bubanj za nagradu - potpisani dres igraca koji je te sezone najvise puta odabran za igraca kola od strane korisnika. (recimo to ostavis za opciju korisnika koji imaju povezano clanstvo ili koji placaju '+ sadrzaj'

    Ima tu jako puno benefita za sve, od obicnih navijaca, gdje mozes puno toga besplatno napraviti na jednom mjestu. Za clanove i vlasnike godisnjih karata, te ljudi koji placaju dodatni sadrzaj. A ogromni benefiti su za klub koji moze imati jedinstvenu bazu podataka vecine svojih clanova, godisnjaka te pretplatnika na dodatni sadrzaj. Marketinski benefiti su ogromni, te mogucnost zarade kluba, kada imas takvu bazu podataka i cookiese, je jako velika.


    Ispricavam se na spamu na temi 'ulaznice', osvrnuo sam se na pricu o rezervaciji mjesta, pa sam napisao ostatak svog videnja jedne takve aplikacije :)
  • NORTE
    11.4k
    siDI NA MOje mistoDubbbrava
    SjeDI NA MOje mjesto. :cool:

    Daleko smo još od toga...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.