• Peškaman
    3k
    Zapad gore rasprodan
  • Liks90
    1.2k
    @deda koliko je ostalo karata za sjever gore? Cca?
  • ibro1986
    73
    mora to sve pasti do nedjelje, mislim da ce sutra biti vise prodaje jer je vikend
  • Dalmatinec
    586
    Umjesto 4 dolazi nas 5!
  • Peškaman
    3k
    Sutra počinje fizička prodaja,vjerujem da će se dobrim dijelom prodati.
  • plavac173
    2.6k
    Valjda ce otici dosta sjevera gore
  • Liks90
    1.2k
    Ma i ovo je već jebeno, kad je na rijeci bio sj gore otvoren?
  • jedan u nizu
    6.8k
    Netko je nedavno pisao o isplativnosti godišnjih ulaznica ove sezone, pa sam napravio kratki rezime na dosadasnje utakmice, cijene karata, buduce utakmice te konacnu isplativnost godisnjih karti.
    Da ne raspisujem svaku utakmicu sada, ovako cu sazeto

    • Dinamo je do sada (računajući narednu utuakmicu sa Rijekom) odigrao 13 domaćih susreta u HNLu. Cijene karata variraju od 5/7 eura za sjevernu tribinu te 15/25 eura za zapadnu tribinu.
    • Dinamo je do sada odigrao 7 domaćih susreta u europskim natjecanjima ove godine te su ulaznice koštale 10/15 eura za sjevernu te te 25/30 eura za zapadnu tribinu
    • Dinamo je odigrao jednu utakmicu superkupa te su ulaznice koštale 10 za sjevernu i 25 za zapadnu tribinu

    Ukupan trošak dosadašnjih ulaznica (ukljućujući nadolazeći susret sa Rijekom) je koštao 161 euro za sjevernu tribinu te 420 eura za zapadnu tribinu.
    Godišnje karte su koštale 150eura (120 za članove) za sjevernu, te 350(300) eura za zapadnu tribinu.

    Godišnja karta se isplatila nakon:
    • utakmice sa Balkanijem 14.12. - 120 eura za članove - Sjever dolje
    • utakmice sa Betisom 22.2. - 156 eura za nečlanove - Sjever dolje
    • utakmice sa Balkanijem 14.12 - 305 eura za članove - Zapad dolje
    • utakmice sa Goricom 4.2. - 360 eura za nečlanove - Zapad dolje

    Do kraja sezone Dinamo ima za odigrati još 5 utakmica HNLa, jednu utakmicu kupa hrvatske i jednu europsku utakmicu. Cijene bi trebale biti u skladu sa prijašnjim utakmicama te bi trošak preostalih utakmica trebao biti 55 eura za sjevernu tribinu, te 120 eura za zapadnu tribinu. (Uz mogučnost još utakmica ako Dinamo nastavi natjecanja u kupu te konferencijskog ligi).

    Ukupni trošak domaćih utakmica za ovu sezonu su:
    Sjever dolje - 216 eura
    Zapad dolje - 540 eura


    Ukupna ušteda vlasnika godišnjih ulaznica za ovu sezonu su:
    • Sjever dolje - 96 eura (članovi)
    • Sjever dolje - 66 eura (ne članovi)
    • Zapad dolje - 240 eura (članovi)
    • Zapad dolje - 190 eura (nečlanovi)

    Svaki sljedeći krug konferencijske lige donosi trošak/uštedu od 15/30 eura, te polufinale kupa od 7/15 eura(nije sigurno). Što znači da maksimalna ušteda ove sezone može iznositi 148e/118e za sjever te 345e/295e za zapad.

    edit: ispravio sam brojke, zaboravio sam na neodigradni susret sa Varaždinom koji nas još čeka.
  • Filip 91
    581
    Zapad službeno rasprodan.
  • deda
    29.7k
    Sjevera gore preostalo je oko 2.500 komada.
  • Agramer86
    267
    lijep izračun. Meni zapravo ko navijaču koji uvijek ide na sjever dolje dođe na isto imo godišnju ili ne (neračunajući zajebanciju oko kupovine karata) ali ove sezone mi se još nije desilo da sam spušio oko kupovine. Zbog posla nestignem na 20 do 30% posto utakmica. Koliko je dobro da su karte protiv Rijeke i ostalih 5€, toliko je i loše jer smatram da to onda nije pravedno prema godišnjacima. Al to je tema za neku drugu temu na forumu...
  • jedan u nizu
    6.8k
    Koliko je dobro da su karte protiv Rijeke i ostalih 5€, toliko je i loše jer smatram da to onda nije pravedno prema godišnjacimaAgramer86

    To je razlika od 2 eura. Takvih utakmica je 8 u sezoni. Ukupno 16 eura. Ili ako oces da protiv Hajduka budu 10 eura, onda bi ta razlika bila 22 eura.

    Nije bas da igra neku znacajnu ulogu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Vec vidim guzvu od karatane do pimpeka pola sata prije početka tekme :monkey:
  • deda
    29.7k
    Vidjet ćemo hoće li biti potrebe za tu gužvu. Još je ostalo 2.400 komada ulaznica, a karatana tek danas u 11 kreće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.