• Ludovic IX
    7.3k
    Nadam sw više nikad ne vidjeti onakve situacije kao prije par godina kad je onaj mamicevac što se naslikavao za kalendar pred tekmu vadio bunteve ulaznica i dijelio prijateljima.
  • deda
    32.8k
    Ako ti prijatelji kluba plaćaju ulaznice sve ok. Ali mogli su ih normalno kupiti na karatani ili online. Bojim se da fraza "prijatelj kluba" znači nešto drugo. Stat ćemo tome na kraj ako te osobe ne plaćaju kartu.
  • strumfich
    225
    prije par godina mi je prijatelj igrao za dinamo i znam da je on u to vrijeme morao placati te karte. sad ne znam jel praksa jos uvijek ista
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja komentiram ono sto ja sam ja cuo od ljudi koji nekog znaju, to je da im se osiguraju karte za europu pa ih oni plate jer inace ne bi uspjeli doc do njih, sad se znalo i da ce zapad dolje past vrlo brzo pa su vjerovatno ljudi zivkali da im se osiguraju karte. Ne sumnjam da tu ima i podjeljenih karata i svakako obe prakse po meni nisu dobre.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Sigurno ne plaćaju ulaznice.

    Imam godišnju zadnji red zapada i defile ljudi je konstantan. Neki se pojave na tribini pa presele u ložu, a na derbiju je bilo i par ljudi koji su pristojno i vrlo tiho gledali utakmicu, iz čega bi se zaključilo navijači Hajduka.

    Ajde još da se za sponzore izdvoji neki dio zapada, ali ovako golemi dio kapaciteta je neprihvatljiv.
  • Liks90
    2k
    sve je to meni jasno. Slažem se sa svime, kad sam ih pitao rekli su cijeli zapad dolje je “rasprodan i nema vise slobodnih ulaznica”
  • Mali dioničar
    15.5k
    Pa i prekjučer je na centralnom dijelu zapadne tribine bilo poprilično praznih stolaca.
  • sport
    3.4k
    Rasprodano je ono što je stavljeno u prodaju a to sigurno nije sektor 10 jer u nedjelju tamo očekujem "ugledne" navijače Rijeke kojima je ispod nivoa gledati utakmicu sa juga.
  • Liks90
    2k
    nemogu napisati zapad rasprodan ako nije…to je nedopustivo, ili je podijeljen ili šta god
  • sport
    3.4k
    Mogu jer sektor 10 nije ni bio u prodaji.I jučer su na zapadu sjedili neki navijači Betisa na sektoru 4 jer nisu svi imali mjesta u loži.
  • NORTE
    11.6k
    Zapad gore je ostao još samo jedan sektor.
  • Liks90
    2k
    rasprodan znaci do posljednjeg mjesta…po nekoj logici…idem 17 god na tekme, pretpostavljam da rasprodan znaci sve :)
  • Liks90
    2k
    taj sektor 10 su očito rasprodali ili podijelili ili šta god drugo jer ne vidim razloga zas nebi stavili u službenu “prodaju”
  • sport
    3.4k
    Pa to često rade sa sektorom 10 kad su jače utakmice (Rijeka,Hajduk) loža za sve uzvanike je premala pa viđeniji gostujuči guzovani od tamo gledaju utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.