• criticus
    2.2k
    Kako može kupit na karatani zapad dolje kad je rasprodan?Keyser Soze

    Možda je jedan prijatelj u međuvremenu postao neprijatelj.
  • ibro1986
    150
    koliko je ulaznica ostalo za sjever gore?
  • deda
    32.6k
    1.600
  • Bosskovitz
    11.7k
    Po meni bi bilo dobro da kao godisnjak mogu kliknut kada znam da necu doc na utakmicu, da se to mjesto oslobodi za kupnju. A ako ne napravim nista da imam svoje mjesto na tribini.criticus

    Dio programa Dinamovog proljeća na predstojećim izborima, funkcionalno ključan pogotovo za preseljenje na Kranjčevićevu: sveobuhvatna članska aplikacija u kojoj, između ostaloga, možeš kao vlasnik godišnje ulaznice u klik-dva ustupiti ulaz na pojedinu utakmicu drugom članu kluba ako ti ne možeš doći, ili u nekim slučajevima čak i "vratiti" klubu da ju proda nekom drugom u zamjenu za tokene koje možeš iskoristiti u klupskom dućanu ili ugostiteljskoj ponudi.
  • Kepec
    5.5k
    Bilo bi dobro kada bi se mogla godišnja ustupiti nekom svom poznatom.
    Npr. ja ne idem na utakmicu i imam opciju da se moja godišnja "zblokira", a moj prijatelj može na ticketpointu podići kartu na svoje ime koja mijenja moju godišnju.
    Znam da ovo zvuči kao naučna fantastika, ali nikad ne znaš.
  • miro
    4.4k
    ovo nije loš prijedlog, samo taj "frend" može bit i netko s Njuškala za 50 ojra za europsku tekmu. Mislim da je u Engleskoj to dozvoljeno i da dosta ekipe kupi godišnju i onda prodaje pojedinačno kroz godinu
  • jedan u nizu
    8.2k
    samo taj "frend" može bit i netko s Njuškala za 50 ojra za europsku tekmu. Mislim da je u Engleskoj to dozvoljeno i da dosta ekipe kupi godišnju i onda prodaje pojedinačno kroz godinumiro

    Ja iskreno ne zelim da godisnje karte kupi 5000 ljudi koji ce se okoristiti time tako da ju plate 300 eura, a onda svaku rasprodanu utakmicu prodaju na njsuakalu za 70 eura. A takvih utakmica ce biti dosta na kranjci.

    Na kraju ce ispasti da se na taj nacin moze fino zaraditi pa ce se i kupovati iz iskljucivo tog razloga.

    Takve ljude ne zelim blizu našeg dinama!
  • rioda
    4.8k
    Ja bih ustupanje dozvolio isključivo članovima kluba, možda čak ne bi bilo loše d akod kupnje navedeš kojim članovima bi kroz sezonu eventualno ustupao godišnju
  • miro
    4.4k
    zato sam to i napisao, treba bit pažljiv
  • Kepec
    5.5k
    Naravno, treba uzeti u obzir sve te okolnosti i mogućnosti prevare i preprodaje.
    Možda to napraviti samo za članove ili ljude koje vidiš da su već bili na stadionu više puta itd.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    kakvo je stanje trenutno? koliko je ulaznica ostalo?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Prijatelj je imao 2 vouchera za zapad goreKeyser Soze

    Od kud mu voucheri?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Pao je sjever gore 4
  • Bosskovitz
    11.7k
    Bilo bi dobro kada bi se mogla godišnja ustupiti nekom svom poznatom.
    Npr. ja ne idem na utakmicu i imam opciju da se moja godišnja "zblokira", a moj prijatelj može na ticketpointu podići kartu na svoje ime koja mijenja moju godišnju.
    Znam da ovo zvuči kao naučna fantastika, ali nikad ne znaš.
    Kepec

    Ideja je još jednostavnija: imaš aplikaciju za sve članove kluba u kojoj je integriran cijeli digitalni presence kluba i ako recimo ne možeš sutra na tekmu protiv Rijeke - klikneš na prijenos ulaznice na drugog člana i utipkaš njegov članski broj ili skeniraš njegov članski QR kod, a njemu se u aplikaciji automatski pojavi ulaznica za utakmicu koju samo očita s ekrana mobitela na ulazu na stadion.

    Ne mora nužno sve biti u riječ točno kao kaj sam napisao, ali to je načelni model. Nikakvo blokiranje, podizanje ulaznica i slično - samo preneseš digitalno na drugog člana i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.