• crohnl
    29
    haha a gledaj starijeg ne moze nigdje uvalit. Ovog je poslao u trecu ligu cisto jer je jos uvijek junior mislim, stariji je mozda dobar za 4 ili 5 talijansku ligu haha
  • Amigo86
    16
    Meni najdraže što nismo doveli novog stopera jer se time Max pokazao i u kombinaciji sa Theom igraju jako dobro.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bez zajebancije, Dario Šimić je sa budgetom od 2m€ doveo Maxa, Takija na posudbu uz pravo oktupa i Mykhu na minute. Mykhu na kraju utopili za neke pare a o Maxu i Takiju nema potrebe više. Još je skoro doveo Titraouia za sitniš da nije bilo čelične kuje koja je stopirala transfer. Eto ti transferi su mu se pripisali i pljuvalo se po njima u medijima svakom prilikom
    Što bi bilo da je imao 10m na raspolaganju? Vjerujem da je čarobna tekica puna iznenađenja. Baš šteta što ga je klub tako brzo potrošio
  • jedan u nizu
    8.2k
    Vratit ce se Dario s tisucu momaka!
  • blue heart 72
    1.7k
    nešto slično i ja govorim. Dario je bio osuđen na propast jer se sve moguće sjatilo na njega. Najprije su ga u klubu "nasapunali" kada su ga kao friškoga poslali u svlačionicu da im objavi rezanje troškova, onda su ga minirali sa više nego skromnim budgetom za transfere i uz to još sa figom u džepu minirajući neke transfere, naravno uz svekoliku podršku naših plaćenih DNOvinarskih kujica. Unatoč svemu tome, ostao je veliki gospodin pri odlasku, ne kazavši ni jednu jedinu lošu riječ o tim spodoba a.
  • kibic11
    131
    kad govorimo o Šimiću, sramite se i pokrijte po ušima svi koji ste srali po njemu i Bišćanu, a doma si vodite yakira i osobne konje iz uprave.
  • kibic11
    131
    pogledaj stanje na tablici u hnlu i rosteru i stručnjaku na klupi. mene nemre kupit prolaz protiv betisa ,svaka čast dečkima al di je 5. mjesec
  • scooniepenn
    3.3k

    Šimić i Biščan u kontekstu svog opusa i odlaska iz Dinama ne mogu se staviti pod zajednički nazivnik. Šimić je s minimalnim budžetom napravio odličan posao, što se sada jako dobro vidi, uz stalno miniranje kako vrhuške, tako i medija. S druge strane, Beli se potpuno pogubio, koristio je 13 i pol igrača, otvoreno umanjivao kvalitetu kadra, komunicirao na razini djelatnika u računovodstvu HEP-a, a ne prvog trenera Dinama. Jednom rječju pogubio se kao Čeh na Velebitu.
  • Nino Bule
    13.4k
    A ni on nije vjerovao kaneku i maxu
  • Mandelinho
    374
    pogubio se kao Čeh na Velebitu.scooniepenn

    Ova mi je jedna od jačih
  • jedan u nizu
    8.2k
    A evo Jakir koristi vise od 13 igraca. Daliceva skola, tocno znas unaprijed koji igraci ce uci umjesto koga i u kojoj minuti. Takticka genijalnost
  • mlinchica
    1.8k
    Kako vas žulja Igor Bišćan mjesecima nakon kaj je otišao.
    Ima li to rok trajanja? Ovo natjecanje u što pogrdnijim nazivima i usporedbama koje lijepite za Igora?
  • scooniepenn
    3.3k

    Između oduševljenja Jakirom i realnog sagledavanja koliki broj igrača je koristio Beli, a koliko Jakir je dosta bitna razlika. Osobni dojam tu ne igra nikakvu ulogu, već jednostavno činjenice.
  • Nino Bule
    13.4k
    Kako vas žulja Igor Bišćan mjesecima nakon kaj je otišao.
    Ima li to rok trajanja? Ovo natjecanje u što pogrdnijim nazivima i usporedbama koje lijepite za Igora?
    mlinchica

    Uopce me ne zulja igor, stovise volim ga i cijenim al nakon svake utakmice kaneka i maxa se pojavi jedna osoba koja krene pricat o biscanu bez ikakvog razloga, ne treba stvarat sad mitologiju od njega i simica jer na kraju krajeva kaneko i max nisu ni kod igora igrali ali neki su to zaboravili pa sad dođu ovdje i pisu kako ih je nepravedno otpisao jakir, a otpisali su ih bili svi u klubu osim mozda darija simica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions