• Tongo Doumbia
    2.7k
    Što reć? Dosta grešaka danas, Jakir, pa i pojedinci na terenu, ali pripisat ćemo i rasporedu, umoru, psihološkom momentumu, ali mi opet na sve to dođe u glavu da su oni ipak profesionalci, (pre)plaćeni da osvajaju titule i pobjeđuju.

    Mene najviše od trenera nervira guranje Ademija. Ok, izborio je penal, ali tko se bavio nogometom, makar i na terminu, zna kako je iritantno i gadljivo kad cijela ekipa trči za onog jednog koji ne može, kaska, ispada. A imamo to u vidu kapetana već neko vrijeme, dosta to bolje izgleda kad ulazi s klupe, mislim da i on sam toga mora biti svjestan, jer znamo da klubu želi dobro.

    Još jedna stvar koja se danas iskristalizirala, nadam se svima a ne samo meni, mi smo bez Josipa Mišića nula, ništa,tanko, pretanko. Nemamo takvog veznog igrača, takav tip kreativca, a ni igračke kvalitete i vidi se to, itekako.

    Dalje, golim okom je vidljivo da se Špika digao, itekako. Ponovno igra s onom lakoćom koja ga je krasila kad je tek došao, pa i sezonu nakon. Morao je početi danas, jednostavno je to činjenica, pogotovo u situaciji kad ni s jednog krila nemamo doprinos već neko vrijeme.

    Ali, da ne bi bilo da sam dežurni serator, u ovoj sezoni gdje je sve na knap, neću utonuti u malodušje i bit tužan na večer pobjede, a nije da nemam materijala. Obično smo teže utakmice igrali bolje, nadajmo se da će i ove dvije ispred nas biti u takvom svijetlu.

    Što god bilo i kako god završilo, prihvaćam da je ova sezona teška, da su ovi momci najbolje što imamo u ovom trenutku i ni za što ih ne bi mjenjao, koliko god bio ljut i ogorčen, pogotovo kad sam vidio kako grle Nevistića nakon sučevog zvižduka.

    Idemo dalje, zajedno!
  • Peškaman
    2.8k
    Po meni Špikića treba čuvati protiv Betisa,tj ubacit kad u drugom poluvremenu.
    Potreban je protiv Rijeke.
    Hoxha i Vidović baš nevidljivi.
  • Paggini
    9.7k
    Ova sezona traje jebenih 20 godina, nemam snage više
  • miro
    3.4k
    Kakav god da je, za poziciju krila je Hoxha duplo bolji izbor od Vidovića
  • LaznjakProsineckog
    512
    Sramoto od trenera ODLAZI!
  • Ivan0302
    276
    Ja ne znam šta je se s ovom ekipom desilo. Jakir kad je došao imao je top rezultate do onog reć ćemo nespretnog poraza od Hajduka. I od tad Dinamo više nije Dinamo, osim gorice i belupa ja ne znam jesmo ijednu utakmicu sigirno odigrali.
  • Izet Hajrović
    1.4k
    Ajmo zamisliti da je Dabro zabio penal, da je Poldrugač zabio ono u 94. te da je Varaždin pobijedio 1:2. Upravo, ovo je za otkaz Jakiru.
  • Endeavour
    496

    Desio se sport zvan nogomet. Stotinu puta viđeno od daleko boljih i većih klubova od Dinama. Ušli smo u nekakvu čudnu kolotečinu, gdje su se svi pogubili, od samopouzdanja igrača do trenera.

    Kad smo mi zadnji put zabili gol preko 20m da si olakšamo? Moramo “poginuti” za svaki gol.
  • Paggini
    9.7k
    Ajmo zamisliti da je Dabro zabio penal, da je Poldrugač zabio ono u 94. te da je Varaždin pobijedio 1:2. Upravo, ovo je za otkaz Jakiru.Izet Hajrović

    Sreća pa ne moramo zamisljati.
  • Praskaton
    2k
    Ne treba kritizirat nijednog igraca.Ni Kaneka jer ne igra kao u prvim utakmicama,ni Sucica da gubi poziciju,ni Ademija jer se cini da nema snage i nije pravi,ni Hoxhu jer se ne moze sastat s loptom,ni Vidovica,Spikica i ostatak ekipe.

    Tko bi izgledao kao igrac kad te trenira ovakva neznalica.Muka mi je od ove igre
  • Keyser Soze
    8.5k
    Daj dosta s ovim komentarima "puštanje", "razbit će nas", "bolje da se ne pojavimo" i tako dalje. Dosta ljudi je to pisalo i prije Betisa pa smo ih dobili, zašto ne bi i Rijeku? Trener će ostati Jakir, igra vjerojatno neće ići na bolje, ali baš zato mi trebamo dati podršku igračima da izvuku ovo, mi smo Dinamo, a ne neki provincijski klubić s luzerskim mentalitetom.
  • Dalmatinec
    586
    Na koreografiji je očito pisalo

    JA ❤️ SAMO HAJDUK.

    Odgovor medijima.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Jakir kad je došao imao je top rezultate do onog reć ćemo nespretnog poraza od Hajduka.Ivan0302

    A Sparta?
  • Ivan0302
    276
    da i Sparte nju sam zaboravio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.