• Tongo Doumbia
    2.4k
    Što reć? Dosta grešaka danas, Jakir, pa i pojedinci na terenu, ali pripisat ćemo i rasporedu, umoru, psihološkom momentumu, ali mi opet na sve to dođe u glavu da su oni ipak profesionalci, (pre)plaćeni da osvajaju titule i pobjeđuju.

    Mene najviše od trenera nervira guranje Ademija. Ok, izborio je penal, ali tko se bavio nogometom, makar i na terminu, zna kako je iritantno i gadljivo kad cijela ekipa trči za onog jednog koji ne može, kaska, ispada. A imamo to u vidu kapetana već neko vrijeme, dosta to bolje izgleda kad ulazi s klupe, mislim da i on sam toga mora biti svjestan, jer znamo da klubu želi dobro.

    Još jedna stvar koja se danas iskristalizirala, nadam se svima a ne samo meni, mi smo bez Josipa Mišića nula, ništa,tanko, pretanko. Nemamo takvog veznog igrača, takav tip kreativca, a ni igračke kvalitete i vidi se to, itekako.

    Dalje, golim okom je vidljivo da se Špika digao, itekako. Ponovno igra s onom lakoćom koja ga je krasila kad je tek došao, pa i sezonu nakon. Morao je početi danas, jednostavno je to činjenica, pogotovo u situaciji kad ni s jednog krila nemamo doprinos već neko vrijeme.

    Ali, da ne bi bilo da sam dežurni serator, u ovoj sezoni gdje je sve na knap, neću utonuti u malodušje i bit tužan na večer pobjede, a nije da nemam materijala. Obično smo teže utakmice igrali bolje, nadajmo se da će i ove dvije ispred nas biti u takvom svijetlu.

    Što god bilo i kako god završilo, prihvaćam da je ova sezona teška, da su ovi momci najbolje što imamo u ovom trenutku i ni za što ih ne bi mjenjao, koliko god bio ljut i ogorčen, pogotovo kad sam vidio kako grle Nevistića nakon sučevog zvižduka.

    Idemo dalje, zajedno!
  • Peškaman
    2.6k
    Po meni Špikića treba čuvati protiv Betisa,tj ubacit kad u drugom poluvremenu.
    Potreban je protiv Rijeke.
    Hoxha i Vidović baš nevidljivi.
  • Paggini
    7.1k
    Ova sezona traje jebenih 20 godina, nemam snage više
  • miro
    3.2k
    Kakav god da je, za poziciju krila je Hoxha duplo bolji izbor od Vidovića
  • LaznjakProsineckog
    491
    Sramoto od trenera ODLAZI!
  • Ivan0302
    265
    Ja ne znam šta je se s ovom ekipom desilo. Jakir kad je došao imao je top rezultate do onog reć ćemo nespretnog poraza od Hajduka. I od tad Dinamo više nije Dinamo, osim gorice i belupa ja ne znam jesmo ijednu utakmicu sigirno odigrali.
  • Izet Hajrović
    905
    Ajmo zamisliti da je Dabro zabio penal, da je Poldrugač zabio ono u 94. te da je Varaždin pobijedio 1:2. Upravo, ovo je za otkaz Jakiru.
  • Endeavour
    416

    Desio se sport zvan nogomet. Stotinu puta viđeno od daleko boljih i većih klubova od Dinama. Ušli smo u nekakvu čudnu kolotečinu, gdje su se svi pogubili, od samopouzdanja igrača do trenera.

    Kad smo mi zadnji put zabili gol preko 20m da si olakšamo? Moramo “poginuti” za svaki gol.
  • Paggini
    7.1k
    Ajmo zamisliti da je Dabro zabio penal, da je Poldrugač zabio ono u 94. te da je Varaždin pobijedio 1:2. Upravo, ovo je za otkaz Jakiru.Izet Hajrović

    Sreća pa ne moramo zamisljati.
  • Praskaton
    1.8k
    Ne treba kritizirat nijednog igraca.Ni Kaneka jer ne igra kao u prvim utakmicama,ni Sucica da gubi poziciju,ni Ademija jer se cini da nema snage i nije pravi,ni Hoxhu jer se ne moze sastat s loptom,ni Vidovica,Spikica i ostatak ekipe.

    Tko bi izgledao kao igrac kad te trenira ovakva neznalica.Muka mi je od ove igre
  • Keyser Soze
    8.2k
    Daj dosta s ovim komentarima "puštanje", "razbit će nas", "bolje da se ne pojavimo" i tako dalje. Dosta ljudi je to pisalo i prije Betisa pa smo ih dobili, zašto ne bi i Rijeku? Trener će ostati Jakir, igra vjerojatno neće ići na bolje, ali baš zato mi trebamo dati podršku igračima da izvuku ovo, mi smo Dinamo, a ne neki provincijski klubić s luzerskim mentalitetom.
  • Dalmatinec
    585
    Na koreografiji je očito pisalo

    JA ❤️ SAMO HAJDUK.

    Odgovor medijima.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jakir kad je došao imao je top rezultate do onog reć ćemo nespretnog poraza od Hajduka.Ivan0302

    A Sparta?
  • Ivan0302
    265
    da i Sparte nju sam zaboravio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.