• Jaro
    5.6k
    nespretnog poraza od HajdukaIvan0302

    Potpuno zasluzeni poraz nakon kukavicluka koji je megatrener postavio....
  • Dudu 9
    151

    Baš sam to htjeo napisati, Sparta ga je razbila ko beba zvečku, a imao je 2 gola prednosti iz prve utakmice.

    Odradio je dobro samo prvu tekmu protiv nih, i Rijeku odmah nakon toga, sve poslje je horor, uz povremene ( izuzetno rijetke) bljeskove.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    ne znam na koju fora ovaj mlatimudan misli pobijediti rijeku

    možda najbolje da im kaže da naprave 5 žutih kartona u prvih 20 minuta i ozljedi im glavne igrače
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    odradio ih je jer jos bilo obrisa biscanove igre. Toliko o tome. Na stranu kakav je biscan trener, za jakira je pep
  • Crni86
    1.2k
    dobro receno, biscanu se puno toga zamjeralo a kad pogledamo covjek nas je do kraja sezone doveo do titule, uze superkup, drzao hajduk na konopcima i malo smo i nesretno zgubili tu tekmu, odigrao x s goricom i imao prolaz dalje u lp do 90. minute protiv jako dobrog aeka koji ne moze u istu recenicu sa jednom viktoriom….

    Nije to bilo nesto uvau od igre ali razmisljao sam bas da li bi otisli u ovom smjeru da je beli ostao ili bi se pak konsolidirali jer nije to sve tako ni bilo toliko grozno (nije za otkaz niti zgubljena tekma protiv hajduka, a ni ispadanje iz lp u zasnjoj sekundi tekme).
  • Paggini
    7.1k
    covjek nas je do kraja sezone doveo do titule, uze superkup, drzao hajduk na konopcima i malo smo i nesretno zgubili tu tekmu, odigrao x s goricom i imao prolaz dalje u lp do 90. minute protiv jako dobrog aeka koji ne moze u istu recenicuCrni86

    Odnosno želiš reći, kiksao je protiv hajduka, gorice i dvaput protiv AEKa koji je bio zadnji u grupi europa lige? I to s 4 reprezentativca?

    Ajmo se ne igrati revizionizma, Biscan je zasluzio otici, ali je i Jakir zasluzio poslije Ballkanija
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Nama ce Rog sjest ko šamar budali,u vezi su nam sve copy paste igraci.

    Hoxha mi je veliko razočaranje, rano je još za ocjene al njegovi dometi su očiti.
  • Crni86
    1.2k
    da isto tako su ga sapunali vlatka i ekipa cijelo ljeto obecavanuci pojacanja a dobio je frisku figu. Jel trazio kaneka prije priprema pa su namjerno odugovlacili? Ocito je da nije imao podrsku uprave od prvog dana kao ni Simic pa ko zna sta je sve iza toga ostalo. U kojoj grupi je aek bio zadnji u el? (Brighton, marseil i ajax) Mi smo taj aek umalo prosli. Kiks protiv hajduka je kiks, a x se desi svakome ni prvi ni zadnji. Pod biscanom smo bar znali sta igramo, najveca zamjerka je bila zasto covjek ne mjenja….a danas je milijun zamjerki.

    Biscan je trebao otic kada su znali da imaju puno bolju opciju od njega, a ne klauna koji puno zuji a malo meda daje.
  • Paggini
    7.1k
    Pod biscanom smo bar znali sta igramo, najveca zamjerka je bila zasto covjek ne mjenja….a danas je milijun zamjerki.

    Biscan je trebao otic kada su znali da imaju puno bolju opciju od njega, a ne klauna.
    Crni86

    Gle i ja sam za Belog kao sto je bila i vecina na ovom forumu, ali to nije s njim dobro izgledalo ni pred kraj prosle sezone, ali se na misice provuklo, niti je izgledalo dobro na pocetku ove sezone kad su se svi raspadali nakon 50e minute.

    A sto se tice klauna, ne sjecam se ITIJEDNE osobe koja je ovdje bila protiv Jakira kad su objavili. Vjerujem da ih je bilo, mogu me i korigirati ako imaju tu potrebu. U to vrijeme je Jakir bio TRENERCINA, i ja sam mislio da je to jeben izbor i jebiga... ne da nije bio nego smo se svi sjebali. Jebiga, da nam je danasnja pamet.
  • ShanKu
    361
    igramo pomalo zaostali nogomet.... Nevistić ima loptu u nogama, Teofil i Bernaeur odu svako u svoju stranu...to ajd rade i drugi klubovi u Europi :sweat: Rile i Pire odu prema naprijed, između 3 igrača stoji zadnji vezni - Sučić, koji čeka neko magično dodavanje, i to je sve od veznog reda.... Baturina i Ademi ispred Petkovića u napadu.... Vidović i Kaneko odlični glavom isto... ne znam, ne znam... nisam neki trener
  • Crni86
    1.2k
    pitanje je samo da li to nije dobro izgledalo zbog belog ili zbog cjelokupnog stanja u klubu di ih se sapunalo.

    Ja nisam bio bas za jakira, covjek nema nikakvog pedigrea za vodit klub ko dinamo. Svaka mu cast na svemu ali ja nikad nisam vidio zasto vlada toliki hype oko njega. Kad se sjetimo rijeke orosle godine nama nije zagorcala zivot ni u jednoj tekmi, sjecam se i jakirovog derbija s hajdukom za rijeku na pocetku prvenstva kad je pao ko da je doso igrat protiv real madrida…
  • Crni86
    1.2k
    moj dojam je da smo ulaskom neve i maxa popravili segment izlaska sa svoje polovice kroz pas igru. I protiv betisa i protiv varazdina nije bilo toliko nabijanja lopte kao prije.

    Ja vidim problem u zadnjoj trecini gdje mi nemamo ideju i ocito dogovor kako cemo ugrozit protivnika. Upravo kako si kolega rekao petko protiv varazdina nema kaj radit van 16 metara, nama jednostavno vezni red protiv varazdina mora biti dovoljan. Previse se sve to gura kroz sredinu, sve su to neki ho ruk pokusaji i kao da gledam akcije sa malog nogometa.
    Puno pre malo se koriste krila, ugasili smo kaneka koji nas je nosio pred kraj polusezone, vezni red nam slabo trci. Danas hoxha dobi loptu od veznog igraca u polukontru ide na svog cuvata i njemu se prikljucuje cuvar od veznog igraca koji je loptu dao, a taj vezni igrac valjda stao na centru i ceka… umjesto da vidi da je sam da imamo visak itd…. To su neke sitnice, ali takve sitnice cine razliku. Jer onda npr hoxha nebi iso 1vs2 mozda 1vs1 ili bi mozda taj vezni igrac utrcao u prazan prostor…
  • veselko tenžera
    1.3k
    Gledam sažetak Rijeke i Pjaccine poteze. Suze same teku...
  • Jurki
    8.7k
    Cemu se spominje Biscan? Ne kuzim. Biscan, Jakir, Cacic,Kopic to su sve treneri u 5 deka. Sim ili tam.
    Tak dugo dok bumo gledali trenere ko nekakvo nuzno zlo nebumo se digli na razinu vise.
    Trener je isto ko i igracka pojacanja.
    Das slobodne papire jednom a dovedes drugog iste kvalitete. Kaj smo s tim postigli? Bas nist.
    Jedina je razlika kaj je ovaj se zove Igor a drugi Sergej.
    Ako zelimo rezultatsku konstantu moramo prestati dovoditi trenerski škart i rezultatska krivulja bu sigurno krenula pod 90 stupnjeva prema gore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.