• Dinaminjo
    929
    Koji je ovo igrac da spasava Jakira, a da ga je prije trenercina zacementirao na klupu?
  • plavac173
    2.6k
    Jeste skužili u kadrovima nakon tekme kako većinom mlađarija grli Nevistića. Senatorima žao što Zagorac nije taj koji je obranio.GaijiZG

    Bože dragi. :cheer:
  • Marley
    1.6k
    Evo iskreno, boli me briga za subjektivnost i sto je igra bila za onu stvar, samo cu reci da mi suze radosnice idu radi Nevistica, Ivane zeni me ahahahah!
  • Orc123
    7.8k
    nisi ti vrijedan da navijas za te momke...sramotno...znaci peoblem su igraci od kojih velika vecina su igrali na najvisem nivou i prije ali sad ne valjaju? Jesi se zapitao da ne izgledamo ko momcad radi ovog klauna na klupi? Pa Biscan je igrao ljepoticu za oci naspram ovoga!
  • Zagreb1992
    1.7k


    To može proći u prvenstvu jer je liga očaj . Ovo u europi si prosječna ekipa i kanta za napucavanje ...Sve se bojim kaj će to biti u četvrtak ako se Jakir odluči braniti od početka
  • Jaro
    7.3k
    Onima koji su odmah Maxa prozvali nemam nis lijepo za reci. To je ista sorta ljudi kojima je KTC uzas od igraca zbog penala protiv Shaktara. Max je do penala bio najbolji igrac Dinama (i dojmom i statisticki).
    Ali koji idijot je trazio i doveo Brodica i trazio i vratio Kukenovica da bi mu Petkovic igrao 90 min protiv Varazdina nakon Betisa. Koji idijot drzi Ademija u igri kad on nakon 35 min nije mogao stajati (a realno i do tada je bio igrac manje)?i naravno, koji idijot je doveo i drzi i dalje ovog klauna na klupi?
  • GaijiZG
    1.3k

    Kadar je lošiji naspram prijašnjih sezona, pitanje je što trener izvlači iz ovoga kadra. Niti jedan igrač nije dobio na vrijednosti, nemamo nikakvu igru. Kakvi god bili igrači, ti s njima moš nešto uigrat. Izvlače ga igrači koje je sam otpisao. Nema autoritet, senatori mu vode svlačionicu, što nikada, osim ponekad na prvenstvima, ne završi dobro. Radi nedostatka autoriteta gradi ga na iživljavanju nad "slabijim" igračima, koji ga na kraju izvlače.
  • Infinity
    16.3k
    Sad dvije utakmice odigrat bunkerčinu i čekat svoju šansu. Očito trener može postavit utakmicu jedino tako da od Dinama pretvori "malu ekipu", tu je magistrirao. Onda idemo se povući i čekat penal. To je najbolje šta El Porfesor može taktički pripremitMarkelo

    Bingo!
  • Zagi
    7.6k
    Ajde ajde.
    Nema Mišića, nema igre. Ništ novo.
    Isto tako utakmica poslije velike europske je uvijek muka.
    3 boda su tu, ajmo dalje.
  • E46
    634
    Od trenutnog kadra ima mozda 3-4 igraca koji bi mogli konkurirati za top momcad hnla, nekad je to bilo svih 11. Nemas vise niti jednog igraca u napadu koji moze proc 1 na 1 jer su svi u rangu sa Misicem sa brzinom, tu ne racunam na Kaneka jer je on izgubljen u prostoru trenutno. Pjaca nije bio dovoljno dobar al je dobar Vidovic, Hoxha. Baturina nikad nije bio brz igrac ali na tehniku je igrao sada vise ni to. A o Petkovicu da ne govorim, pa on dok primi loptu i okrene se onaj crnjo iz Varazdina mu je vec uzeo loptu, i sta vi ocekujete onda ovdje 5 komada zabit Varazdinu hahaha
  • San Lorenzo
    15.4k
    Koji je ovo igrac da spasava Jakira, a da ga je prije trenercina zacementirao na klupu?Dinaminjo

    Zagi ga spasio u Kazahstanu, Nevistić danas, Kaneko s Loksom, Max odigrao doktorski protiv Betisa...ajde što mi s foruma nabadamo, ali trenerski guru ih ima 2x tjedno na treningu i qurca ne vidi niti kuži.
  • Orc123
    7.8k
    igrao je jako dobro sve do toga kad ga skrsio ovaj tamo!
  • Rex Ramae
    2.8k
    Uh, ovo je baš baš loše bilo. Na svu sreću mi smo svoj penal iskoristili a oni svoj nisu ali sramota je strepiti protiv Varaždina i moliti Boga da nas golman spašava.

    Jakire, imaj obraza bar malo i odjebi!
  • Endeavour
    571
    Slavio sam svaku obrani Nevestića i izbacivanje glavom iz našeg 16-erca kao da je finale KL!

    Opet čestitke svima na borbenosti. Jednostavno ova sezona je takva, da mi ne možemo nikome ugurati dva gola u prvom poluvremenu.

    Sad smo u poziciji normalnog kluba, borba za svaki dueal, za svaki gol, protiv svakog protivnika. Nema više “sigurnih” i “laganih” pobjeda.

    I mislim da nam je to najbolja priprema za europske utakmice. Ovako je izgledalo prošli četvrtak i tako će i uzvrat. Nema ništa od 70% posjeda i 4:0.
  • IceMan
    2k
    Baš dojmljivo, razigrano, rutinski…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.