• GaijiZG
    1.3k

    Zna da nije kriv, nego paničari da opet 4 mjeseca ode na hlađenje.
    Jeste skužili u kadrovima nakon tekme kako većinom mlađarija grli Nevistića. Senatorima žao što Zagorac nije taj koji je obranio. Jebeš mi sve ak ne bi imali bar 2 boda više da je branio Nevistiće više utakmica.
  • Orc123
    7.8k
    za prvu tekmu i vise nego dobar...ne znam u cemu je problem....znam da se referiras na ubacaj u 70 i nekojoj minuti ali ajde da tebe tako polomi netko kao sto je jelinic njega pa da vidimo kak ces centrirati...polomio ga je...zato je i izasao van!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Evo ga opet.. kadar.. naravno, Varazdin ima bolji kadar, Lokomotiva isto, o svemirskom Hajduku ni necu.
  • GaijiZG
    1.3k

    Di si jakirBot#24
  • Petar86
    884
    U iducih 5 utakmica HNL-a 3 su: Rijeka, Osijek, Hajduk
  • maksimirski istok
    233
    izaso je van zbog grčeva… kroz cijelu tekmu je bilo primjetno da mu fali snage, ali dobro zasluzuje kredita tek je stigao.
  • MarK
    621
    Zašto imam osjećaj kao da smo izgubili? Gorčina u želucu, ljutnja i razočaranost. Dno dna i sramota velika. Neva svaka ti čast ostali manekeni šetači sramite se do neba.
  • Kaktus Car
    491
    Prvi put u sezoni da je sreća na našoj strani.Mihaljević

    Prvi put?! Pa ovaj "profa" ima više sreće nego rijetko koji trener Dinama. Da nije bilo sreće situacija bi bila još gora, samo ona dva preokreta protiv Osijeka i Lokomotive gdje su se sretno upisala 3 boda bi trebala biti dovoljna da se ne izvlači na nesreću i slične fore.

    Sreće je bilo, dobrog nogometa nije i nema.
  • Dinaminjo
    929
    Najbolji trenutak za otkaz je bio prije par mjeseci, drugi najbolji je danas.
  • Georg Koch
    4.5k
    potpis.
    Manjkavosti ima itekako, ali 3 boda su tu, sa ovim kadrom, trenerom i Upravom, ne znam da mozemo ocekivati brda i doline.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Katastrofa, gdje smo stali samo nastavljamo. Nažalost ide šamarčina sljedeći vikend.
  • Orc123
    7.8k
    de ne seri! Ne valja nitko a? Problem je da imas 25. Igraca od kojih su ti 22-23 pala na ispitu...jel su problem igraci onda ili trener? Odgovori mi jel nam trener za kurac ili kadar?
  • Maki2
    610
    Na muci se poznaju junaci decki. Idem si natocit casu vina i nastavit spremat sutrasnji ispit. Pozdrav Dinamovci
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Čovječe nije mi jasno da kulen ne igra, ne mjenja petka. Trebalo je samo da se pele ozljedi. Brodić uz petka igrač kojeg je on tražio, doveo. Nema ga ni na karti. Jbt pogubio se, i sad će opet filozofirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.