• nwankwo646
    342
    Kroz sezonu smo preko 10 igrača proglasili lošima, čak i one koji su bili top, a istina je da je očito sve do trenera. Da Dinamo u HNLu počinje napad ispucavanjem golmana??? Jakirović dobiva otkaz, to je 100%.
  • Praskaton
    2.3k
    S nestrpljenjem se iscekuje sta ce klaun reci nakon ovakve utakmice.Srama nema to znamo odavno.Vjerovatno je zadovoljan s tri boda,noge su bile teske,nismo imali srece,Varazdin je solidna ekipa,igraci nisu ispunili ono sto je bilo zamisljeno,Max je užasno kiksao i nece vise zaigrat..Ajmo profa daj alibi,sipaj :victory:
  • Time
    855
    Daj prestanite stalno širit jebenu negativu,umjesto da idemo sad nakon betisa i ove kakve takve pobjede sa optimizmom na betis i rijeku vi tu cmizdrite i kukate,ne igramo dobro cijelu sezonu nit cemo igrat dobro do kraja sezone i to nece ni jedan nama dostupan trener promjenit.3 boda se pisu i to je najbitnije,potpisao bi ovu sezonu svaku utakmicu 1-0 uz ovakvu igru
  • Olmic
    3.6k
    ovo je varka trenerskog maga
  • marcio amoroso
    36.4k
    Hvala Nevi. Sve ostalo za zaborav.

    I da, drago mi je da Max opet nije ispao pedro.
  • E46
    634


    Znam da je tesko priznat sebi da je kadar los ali zao mi te. Vjerojatno ih je par trenera odbilo kad je vidilo s kakvim igracima bi morali imati posla.
  • Orc123
    7.8k
    jel si mi odgovorio...jel trener za kurac?
  • Mihaljević
    9.8k
    Dabro je Barin igrač... :blush:
  • jp23
    2.6k
    Ne dajte trudnicama piti alkohol u trudnoći, rezultat vidljiv iznad
  • Peškaman
    4.2k
    Katastrofalna igra,ali 3 boda su 3 boda.
    Strah me što će biti nakon Betisa protiv Rijeke.
  • Infinity
    16.3k
    Koliko smo samo losi... Tresemo se protiv Varazdina doma. Nije ni cudo da nas ekipe poput Lokomotive pregaze. Mogu podnijeti da u Europi igramo lose, jer igramo uglavnom protiv jacih ekipa i tu ako se dobije uz neki krumpir onda je to dobro, ali ovakva predstava protiv Varazdina je za otkaz treneru. Jer nije to samo Varazdin, nakupilo se.

    Jakir ako ima imalo obraza uci ce u svlacionicu i moliti Nevistica za oprost. Mozda mu je spasio dupe uz obranjeni penal i zicer na kraju. Mozda, nadam se da nije i da leti do jutra.
  • dzis
    807
    Dobar pocetak tekme i to je to.Na kraju spasavanje protiv Varazdina kojeg ce tovari doma izbit iz cipela.

    Ja sam se pomirio vec da smo sa jakirom do kraja sezone tako da nemojte se nadati nekoj smjeni koja se nece dogodit.

    Pozitivno su 3 boda,drzanje prikljucka i Neva na golu.

    Za pobjedu protiv rijeke Izgleda da ce nam trebati nova doza nekog klauna sa juga da motovira ekipu jer trener ocito nesto ne radi dobro.Prvo ga je Takuro bljeskovima spasio otkaza,a sada to radi Mozda i Neva.

    Dobar trenera ozivljava karijere igracima,a loseg trenera igraci spasavaju otkaza
  • E46
    634


    Ma naravno da je trener za kurac, ali igraci su jos u vecem kurcu
  • Markelo
    2.6k
    Sad dvije utakmice odigrat bunkerčinu i čekat svoju šansu. Očito trener može postavit utakmicu jedino tako da Dinamo pretvori u "malu ekipu", tu je magistrirao. Onda idemo se povući i čekat penal. To je najbolje šta El Profesor može taktički pripremit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.