• DiddyGuela
    2k
    Strasno je kako mi igramo ovog proljeca. Sva sreca sto je predizborna kampanja u punom jeku pa su roza naocale u modi.
  • Olmic
    3.6k
    Da je pravde danas bi Jakir bio bivsi
  • GaijiZG
    1.3k

    Nebitno je šta Varaždin radi, mi kad imamo loptu u rukama, nismo opasni po gol. Ne stvaramo šanse, niti ih zabijamo.
  • Lynx17
    4.1k
    Sucic a la Zidane protiv nas na EP-u 2004.
  • superhik
    11k
    Nedavno sam vođen statistkom rekao da možda Nevistić ne bi trebao dobivati još šansa. Ali statistika ne zna za psihu otpisanog igrača. I drago mi je da sam bio u krivu.
    Volio bit to reći i za igru. Kriminalno
  • plavac173
    2.6k
    Prvi put u sezoni da je sreća na našoj strani.
    2m
    Mihaljević

    E bas to
  • Olmic
    3.6k
    I nadam se Ademiju zadnja utakmica u prvoj
  • Nogo
    3.6k
    Jbt led igra gdje krvare oči!
    Gdje su Petko i Brodić Jakire????
    Jbt život i šetka cijelo vrijeme.

    Jedino pozitivno Nevistić! Svaka čast!

    Ovaj crni rpg treba znati da se igra i napad i da proba ubaci loptu.
  • plavac173
    2.6k
    Ne shvacam da Kule i Brodic ne dobivaju šansu.

    Ali teške su noge, od straha a danas i umora.

    Decki bez puno hejta, uzivajmo u pobjedi i....

    Idemo dalje. :strong:
    i more je plavo

    :strong:
  • Maki2
    610
    Faljen Isus i Marija Blazena Djevica
  • Crni
    43

    Da, nikako se sastat s loptom i nešto konkretno potegnut. Najpotentnija situacija je bila ono kad su Petko i Baturina potegnuli naprijed - ali na kraju opet bez ispaljenog metka.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ovom utakmicom smo na max podigli samopouzdanje Betisu i Rijeci.
  • Ivan0302
    464
    Nije mi jasno da nije mjenjao igrače koji su protiv betisa igrali. Umjesto da stavi od prve odmah Brodića ili Kuleta i igrače koje su manje igrali, a ne on Petkovića cijelu utakmicu je ostavio. Užas
  • E46
    634


    Moguće je, nema SD, Vidović i Hoxha su truba igraci Vidovic cak gori od Hoxhe znaci lijevo krilo nemas, Kaneko je izgubljen u vremenu i prostoru Spikic je dobar samo jer prica Hrvatski. Kadar nam je tesko smece i sto prije se pomirimo s tim bolje cemo se osjecat, pomirite se s tim. I rijeka i hajduk imaju bolju ekipu od nas
  • i more je plavo
    1k


    Sad nije da pravdam Jakira, ali danas smo krenuli bez Miška i Bulata, Rile je bio lijevo da sacuvamo Perkija od kartona za Rijeku.
    Vidovic je opet lijevo krilo, a vidjeli smo da mu to nije dobra pozicija, Hoxha je na udaru kritika i hoce ga sacuvati da ne prsne u glavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.