• NitkoBitan
    17.1k
    ali mislim da je njima Maksimir ono što je nama Poljud. Ne sjećam se njihove dobre utakmice na Maksimiru unazad par godinaChess96

    Istina. Oni su u gostima druga prica (izuzev Poljuda), a pogotovo na Maksimiru.

    Oni ce se do nedjelje ohladit, a nama bi pobjedom nad Varazdinom i prolazom Betisa samopouzdanje bilo blizu vrhunca. Kazem, ako smo pravi Rijeka nema sanse.
  • Maki2
    615
    Nadam se da ce Rudes neki krumpir uvalit jer je u prvih 15min moglo vec komotno bit 2:0 za Hajduk
  • dinamozivivjecno
    2k
    to je ujedno bila i njihova zadnja pobjeda na Maksimiru.
  • Brusa
    1.5k
    Vidim da je rudeš imao udarac u okvir....
  • Praskaton
    2.3k
    Ma ovo bi bila senzacija sezone da Rudes nesto napravi.Jednostavno nisu za ovaj nivo
  • Droljo
    8k
    Karoglav ima sreće više neg čačke tak da se ja ne nadam ničemu
  • rioda
    4.8k
    Više je Rudeš napravio do sad nego Belupo cijelu tekmu
  • Nino Bule
    13.6k
    Opet hajduk s nikakvom igrom, dobit ce ovo rutinski ali na duge staze opet rijeka izgleda bolje i konkurentnije
  • seljak86
    2.6k
    1-1 će bit
  • Maki2
    615
    Ahahahaha volim i ja pozitivu udarat, ali ljudi su u 20min imali 5 ogromnih prilika za gol.
  • Krizy
    43.2k
    Rijeka ima bolju gol-razliku od nas za čak 11 golova.
  • Facke
    3.6k
    Ma Rijeka je stem nogometem space shuttle za Hajduka i trenutne za nas ak igru ne popravime.
  • plavac173
    2.6k
    I tako cijelu sezonu igraju, 90% slucajeva. Dobit ce 0-1 evantualno 0-2 u zadnjim minutam, svaka je na misice.

    Hajduk nama ne moze parirati u nicemu na terenu (kad smo mi na nivou), osim euforijom i to sto dobiju i kad ne zasluze, a mi ne. Poklonili smo im pobjedu i na pocetku sezone u derbiju i na zadnjem na poljudu.

    Rijeka je neki drugi nivo
  • Rex Ramae
    2.8k
    Nikad lošiju ekipu od ovog Rudeša nisam gledao u HNL-u .

    Niti jedan njihov igrač na terenu ne liči na profesionalca, kao da su išli od Gajnica do Sesveta i skupljali random dečke od 20-30 godina, obukli ih u plavo i pustili da igraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.