• i more je plavo
    1k
    Jbga kad Jakirovic prica da treba pucati, nada se da ce vise igraca popratiti napad i odbijanac ugurati u mrežu.
    Kod svakog Rijekinog napada 4-5 igraca ulazi u 16 metara.
    I jako se brzo postavljaju u blok i rade presing po izgubljenoj lopti.

    I sto fascinira, imaju jako puno snage i dugo mogu ponavljati.

    I igraju bez prvog stoperskog para, beka i Jankovica, i bez da se to vidi na intenzitetu, ideji......jbga dobri su.
  • i more je plavo
    1k
    pa ovo im je lakse nego medjusobna tekma na treningu. Pa da pocne loviti formu.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Na stranu neki pojedinci, ali dinamo ima jaci roster od Rijeke.
    Ali Rijeka ima boljeg trenera. (ako bas hocete, Rijeka ima trenera a mi nemamo).
    Tu je najveca razlika izmedu nas i njih i zasto oni rutinski rijesavaju ove momcadi
  • plavac173
    2.6k
    ako bas hocete, Rijeka ima trenera a mi nemamo).jedan u nizu

    Imala je i Rijeka trenera prije Sopica, isto u Rijeci pa je jedan dosao u Dinamo i vidimo kako ide
  • Krizy
    43.2k
    Bekovi Rijeke na 13 golova i 5 asistencija u svim natjecanjima ove sezone.
    Hajdukovi na 1 golu i 4 asistencije.
    Dinamovi na 2 gola i 9 asistencija.

    Rijeka igra superatraktivno
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Rudeš je apsolutna sramota za ovu ligu, 4 boda u 21 kola, 0 pobjedaPurger

    i imaju samo 7 golova, zadnjih pet utakmica nisu zabili. Danas ako izvuku bod bit će čudo, a opet vjerujem da mogu nekako ne znam kako ali se nadam.
  • i more je plavo
    1k
    Ma neka Dinamo odigra do kraja prvenstva kao protiv Betisa, pod tim mislim borbeno i da izgledaju kao momcad, i ako to nebu dovoljno........cestitati boljem (osim ako to bude Hajduk).
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ako ces tako, i dinamo je imao trenera prije ovog, pa smo vidjeli kako je bilo.
    Pola naseg rostera je bilo daleko najjace na svojim pozicijima u HNLu a sad nisu.
    Da imaju trenera, bili bi opet daleko ispred svih.
  • i more je plavo
    1k
    Rijeka igra superatraktivnoKrizy

    Istina, Jakir ih je tako usmjerio, a Sopic jos malo ofenzivnije usmjerio.
  • Keyser Soze
    10k
    Tovarima se vraća Livaja od prve.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Men vs Boys...tako bih opisao ovih 55 minuta na Rujevici, naša sramota da su nam ova djeca s Kajzerice održala predavanje iz nogometa 2x u dva tjedna.
  • wolfgang14
    1.4k
    Kastrati ušao protiv Rijeke
  • plavac173
    2.6k
    Ne bi se razmisljao nikad izmedju Pjace i Brekala, nikada.
  • i more je plavo
    1k
    Da bar Loksa ugura jednog, mozda se nervoza uvuce pa bar netko od Rijecana dobije 3.zuti karton.
  • NORTE
    11.4k
    Rijeka - Lokomotiva 7.693 gledatelja

    Mi ćemo sutra vjerujem prebacit tu brojku protiv Varaždina.

    Rekord Rujevice je na Rijeka - dinamo 21.5.2023. kad je bilo 8.191 gledatelja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.