• Noel
    4k

    Kolko je bilo sastanaka sa Barisićem unazad godinu dana ,davanja riječi i ruku? Mamićeva mumija je skoro i uspjela pregazit tu riječ.. o čem pričamo..
  • Paggini
    5.7k


    Pa pokušavam ti objasniti da nismo imali nikog drugog s kim smo uopće mogli voditi bitke i rasprave i famozne "kompromise" za demokratizaciju jer mi te ljude nismo mi postavili. Isto ono što pokušavam objasniti da je nama krajnji cilj MICANJE TIH ISTIH LJUDI iz svih struktura kluba.

    Ako ti argumentiraš, ako sam dobro shvatio, da je KRIVO da smo mi s njima vodili konverzaciju oko demokratizacije, šta smo točno trebali? Ubiti ih?

    Uspoređivanje toga s tim da si ti da kradljivac para iz Dinama igra za klub od kojeg je ukrao pare je u najmanju ruku smiješno, a rekao bih čak i uvredljivo za mnoge. I da, bit ću moralna vertikala jer ja od Dinama nisam LIPE uzeo, ali bogami sam mu para ostavio i žao mi je što nisam imao više novaca da mu ih dam.
  • Noel
    4k

    Napisao sam gore osobno podržavam svaki korak grupe ,i naših predstavnika u klubu i IO. Smeta me ovo sa Lovrenom. Cijelo vrijeme isto pišem. Al to je samo moje mišljenje.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    DJ svima,
    idem pokušati staviti stvari u kontekst i biti pragmatičan, većina zna moj stav ali trudim se biti objektivan.

    Ako pričamo o igračima, koja je granica nas navijača gdje ćemo blagosloviti nečiji dolazak ili ne? evo nekoliko primjera:

    1) primjer Modrića i Lovrena, realno sa igračke strane pojačanja a s obzirom na prošlost i direktnu štetu kluba minus
    2) bivši hajdukovi igrači, primjer Mirko Hrgović ( hajdučko srce ). Kada je igrao za nas i kada bi zabio gol vikalo se 2:0 iako je zabio za 3:0. Da li bi se isto tako "slavilo" ( ide ekstreman primjer ) da je zabio u finalu CL protiv Real Madrida u 92.minuti?
    3) fer je reći da se većina sjevera deklarira kao anti srbija, da li ćemo blagosloviti dolazak bilo kojeg srpskog nogometaša? i da li će se slaviti njegovi golovi. Do nedavno je zabijao Komnen Andrić.
    4) ako idemo još malo ekstremnije, fer je reći da se većina sjevera i navijača zgraža sa turbo folkom u glavnom gradu, nedavno je AP napunila 5 arena. Na zoni su se stotine stranica ispisale vezano na tu temu. Da li ćemo sa zgražanjem jebat mater svakom igraču koji sluša/voli cajke, iako se usudim reći da 90% naših igrača koji pričaju naški uživaju u toj muzici.

    E sada, iz ovoga se može izvući stotinu whataboutisama ali ajmo biti konkretni kada se već raspravlja.

    Moje mišljenje, nek igra srbin, nek igra torcidino srce, nek igra tko sluša cajke, sve to mi je svejedno dok će oni poginuti tih 90 minuta na terenu i pozdraviti navijače na kraju utakmice, slavit ću svačiji gol dok god je obostran respekt tu.

    Nastavno na igrače koji odu iz Dinama, primjera radi Ivanušec i Livaković, gospodo, hvala na suzama, sretno u nastavku karijere, meni je bitno tko će doći nakon i kako će se zalagati. Da li ćete napraviti karijeru i igrati za repku je na vama, meni daj novu životinju koja će ginuti za klub, za njega ću od sada navijati.

    Za kraj, ako se dotaknemo Luke i Dejana, dečki jeste sudjelovali u krađi, jesam priznajem, duguješ toliko i toliko izvoli podmiri klubu račun sa kamatama, država nek te kazni socijalnim radom i što se mene tiče možete igrati. Nitko nije bez grijeha, kako ja, igrači, navijači i jebiga, nitko ne može sa 100% sigurnošću reći "ja ne bi tako da sam u toj situaciji"... prilika čini lopova.

    Sada sam za Luku I Dejana dao jedan kad bi, tad bi primjer. Nažalost kroz život ne možeš uvijek birati "ali ali", često to padne na odluku DA ili NE, i ako bi stoga morao vezano za njih dvojicu odgovoriti sa da ili ne u trenutnoj situaciji, onda je to ne pa makar nas koštalo prvenstvo.
  • i more je plavo
    891
    onda je to ne pa makar nas koštalo prvenstvo.Gražvydas Mikulėnas

    To i nije narocito pragmaticno, narocito kad svi znamo da je ova godina posebno vazna, jer nam moze dati vjetar kojim bi mirnije plovili jos bar 2 sezone u kojima bi se radili temelji nove ekipe u foteljama i na terenu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    biraj
    a) prvaci 2023/2024 i ova uprava narednih 5 godina + S.J.
    b) drugo mjesto 2023/2024 i odlazak uprave na kraju sezone

    koliko je ova sezona bitna, toliko nije, svatko je spreman na kompromis do neke granice, ja sam tu malo ekstremniji ali ne sudim nikome, samo dijelim razmišljanje.
  • Noel
    4k

    Oke razumijem kaj oces al mislim da ova uprava nebi otišla da dožive debakl.. to su besramnici...
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako postavimo kriterij da je dobrobit kluba (i kratkoročna i dugoročna) na prvom mjestu onda će 90% dilema biti riješeno. Drugi kriterij je, po meni, što je pošteno i fer a što nije.
    Nekad se, u ime višeg (važnijeg) cilja, mora napraviti kompromis. Znam sad da svatko ima svoj vlastiti prag kompromisa i zato i ostavljam ovih 10% za koji se nećemo nikad složiti. Zato postoji vodstvo kluba da preuzme rizik i odgovornost a na navijačima je da u glavi uvijek imaju misao i da možda nisu u pravu.
  • Pero Vragec
    72
    Ok, znači o ovoj temi znaš onoliko koliko si mogao pročitat na Indexu...
  • i more je plavo
    891


    Bojim se da bi opcija b. bila ogroman uteg za bilo koju upravu koja bi došla jer vuce losu atmosferu, nedostatak financija.......dok bi netko drugi imao suprotnu situaciju, novac, euforiju......

    A cak nisam siguran da bi 2. ili 3. mjesto napravilo takve poremecaje da bi samo po sebi maknulo ovu garnituru iz fotelja.

    Po meni je pragmaticnije da smo uz kompromise prvi, a decki u skupstini rade pritisak za daljnu demokraciju kluba, ali u pozitivnijoj atmosferi.
    Jer i ovo do sada je uspjeh, postavljati ce se pitanja koja se nisu postavljala.
    Najgore bi bilo da se klone duhom ako Zajec ne bude predsjednik i krene se u destrukciju..... jer nije po mom.

    Postujem svacije misljenje i stav, jer nisam od onih koji i pored argumenata tupim svoje, ja volim procitati drugacije misljenje, razmisljam, ucim......i ponekad naucim.
    Malo je ljudi koji u 50-tim mogu reci da nisu nikada promijenili nijedan stav od prije 30 godina.
  • superSantos
    2.6k
    Kolko je bilo sastanaka sa Barisićem unazad godinu dana ,davanja riječi i ruku? Mamićeva mumija je skoro i uspjela pregazit tu riječ.. o čem pričamo..Noel

    pa najbolje da ti meni pričaš o sastancima na kojima ti NISI bio, a ja jesam

    nemoj više da ti pada na pamet tu da soliš pamet ljudima o stvarima o kojima ne znaš (dovoljno), BBB su se valjda trebali sastajat s premijerom drzave, ministrima, Angelom Merkel i Jensom Stoltenbergom da riješe probleme koji se tiču samo Dinama

    a trebali su i prije koji mjesec ne poslati svoje predstavnike na skupštinu pa po starom statutu gurnut klub u likvidaciju da tebi srce bude na mjestu

    Pa sad ako je odluka između svjesnog guranja kluba u likvidaciju i tjeranja maka na konac kompromis, onda ti preko tipkovnice budi beskompromisan, a ja neću

    Pa i da završim u istom tonu ko ti: O ČEMU TI PRIČAŠ?
  • masacusec
    3k
    a) prvaci 2023/2024 i ova uprava narednih 5 godina + S.J.
    b) drugo mjesto 2023/2024 i odlazak uprave na kraju sezone
    Gražvydas Mikulėnas

    i pod c) četvrto mjesto 2023/2024 i momentalni odlazak uprave i sergejeviča nakon 2.3.
    biram c) !!!

    Jebeš naslove prvaka, barem mi toga imamo u vitrini!
  • Noel
    4k

    1.U kojem djelu sam napisao ovdje napisao da sam bio na sastanku!?!?!?!?!?!?!?!?!?
    2. U kojem djelu sam ja napisao da se ne slažem kaj se išlo u kompromis sa Barišićem i mafijom?
    3. O čem pričam? Pričam o Lovrenu jer se potegla priča nije dobrodošao više u Dinamo. Napisao sam svoje mišljenje u vezi toga!? Nisam znao da ne smijem. Odjava.
  • Jaro
    5.4k
    zašto je naslov ove godine važniji od nekog prethodnog ili buduceg? Evo meni taj narativ nije jasan. Nikako mi nije jasan. Ako se osvoji ove godine, iduce nije bitan? ili je manje bitan? Evo, bas bih volio da mi netko ovo objasni...
    Eto tolko je bitan ovogodisnji naslov, da cemo jos malo i solarnog iz Međugorja zazivati? Ne kužim, možda sam eto glup, al ajd objasnite mi ko debilu, molim Vas....
  • Endeavour
    396

    Nije ništa važnije od predhodnog ili sljedećeg. A govori se zbog duplog fonda LP.
    Bio bi važniji da prvak direktno ulazi u LP. Ovako ne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.