• Droljo
    5.1k
    Opet radimo razdor gdje ne treba. Svi sve znamo i naravno da smo kontra lopova u bilo kojem obliku ili funkciji. Moralo se neke ustupke bandi napraviti da uopće dođemo u situaciju di smo sad. Iz te perspektive prihvatio bih i lovrena ako nam može pomoći da sljedeće sezone kasa bude puna i da krenemo u novo dinamovo proljeće sa čistim stručnim ljudima na čelu. Da je godina 2015 bolio bi me kuratz za prvenstvo i lovrena ili modrića. Sada je situacija drukčija samo zbog love od uefe.
  • ksapi
    2.2k


    Ma tko je prihvatio Barisica i Peras?? Izborili smo izbore, sastavili maksimalno ozbiljnu listu, doveli odlcnog kandidata za novog predsjednika i nadamo se najboljem.. kaj smo jos mogli? Prebit Barisica ispred kuce i natjerat ga da odstupi? Kojim smo cinom mogli vama dati do znanja da se ne prihvaca vladajuca struktura?

    Vi ovdje pisete kao da ta borba traje od jucer i da su nam izbori pali s neba.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ja bi rekao da ju tu poštovanje bitnije od ičega.da on sad dođe i pokaje se i kaže, napravio sam to i to, nije bilo u redu, dat ću 100% u svakoj tekmi, vjerujem da bi večina nas to prihvatila. ja ga neću voljet ali navijat ću za njega ako daje 100%.

    on i modrić nisu iskazali poštovanje prema nama, kad su davali te iskaze..kad su potpisivali te lažne ugovore. jer da nisu to oni napravili, glava bi našla način da uzme te novce. ali mogli su bit pokajnici, izvući se nekažnjeno ali reći istinu o glavi. bili bi maltene heroji da su to napravili.

    Puno igrača nas nije u nekom trenu poštivalo jer su pili, jeli i smijali se sa glavom tko zna gdje, u novinama su relativizirali njegove zločine prema dinamu. možda i sad uzimaju novce od ugovora koje im je glava dala, 50% veće neg je trebalo i onda lovu šalju dolje.

    a
  • Noel
    4k

    Mi smo ih prihvatili i napravili kompromis sa njima.. Grupa ,predstavnici navijača i svi.. Sa Lovrenom nebi mogao kompromis za rezultati titulu a sa pljačkašima grobarima demokracije Dinama i navijača za statut može kompromis? Aj molim te.. Izborili smo statut oke idemo i izborit titulu. Pa i da dođe taj Lovren.
  • ksapi
    2.2k


    Kompromis bi bio da smo mi prihvatili da oni ostaju u klubu, a mi dobivamo nesto zauzvrat, zar ne?
    Nitko od tih ljudi koji su izborili izbore ne zeli ih u klubu, kao niti Lovrena.
  • Noel
    4k

    Godinu dana kompromisa u Sheratonu su u klubu još uvijek. Nek dođe Lovren godinu dana titulu pomogne osvojit izbori Ligu Prvaka i hvala doviđenja onda.. mi dobivamo titulu zauzvrat zar ne?
  • ksapi
    2.2k


    Koji kompromis u Sheratonu? Tko je prihvatio da oni dugorocno ostanu u klubu? Jel Deda ili netko nas glasao za to?

    Napravljeno je sve sto se trebalo da se izbori novi Statut, raspisu izbori i sad napokon imamo sansu potjerati ih van, malo po malo, jednog po jednog. To nije kompromis.

    Kaj bi ti tocno napravio u Sheratonu? Rekao im da svi istupe iz kluba jer mi tako hocemo? :rofl:

    Isto tako, zanima me tko je od svih ovih pametnjakovica sada bio barem jednom na istoku dok je 99% Dinamovaca bilo briga za klub?
    A sada si dajete za pravo spocitavat da netko krade po bengama i izjednacavate to s Lovrenovim milijunima, nazivate komprimisom nesto sto nije kompromis i dali bi guzice za novu titulu. Doista ne zasluzujemo bolje od Barisica i Peras
  • Noel
    4k

    Ja sam na istoku stajao u najveće doba represije i nemoj mi spočitavat to jer sam lud na to. Nebi se javljao i pisao da nemam pravo na to.
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa vrlo jednostavno. Tko je napravio više štete Dinamu, čistačica ili navijači (moguće i članovi kluba) koji bacaju baklje, rade nerede i zbog kojih klub plaća kazne? I koga onda treba prije izbaciti (lustrirati) iz kluba, tribine, članstva?
  • Pero Vragec
    72
    Mislim da je vrijeme da svi prekinete pisat i odete komplekse izbacit u nekoj birtiji...
  • Papastrumf
    9.9k
    Mislim da ljudi ovdje ne razumiju elementarne stvari. Nije bilo nikakvog kompromisa s ovima iz kluba. Da nismo dobili novi Statut mi bi svejedno napravili isto jer koja je bila alternativa? Pustiti mamićevce u klub, ili pustiti da se dogovore zajedno? Mi smo birali manje zlo, odnosno da se bolje izrazim, birali smo one za koje mislimo da s njima možemo lakše izaći na kraj.
  • mlinchica
    1.1k
    Nije isto borit se s državom, kriminalcima da ih se izbaci iz kluba gdje su pustili korijenje zadnjih 20 godina i jednog takvog pozvati natrag u klub. On nije sad tu i neki bi ga kao takvog pozvali natrag.
    Nemoguce da idete to izjednačavati?!
    Recite svoje mišljenje o dotičnom, slobodni ste u tome ali spočitavati ovdje onima koji su se borili i bore i uspoređivati ih s šljamom je nevjerojatno.
    Docirati ljudima s životnim iskustvom da “shvate kaj je to nogomet danas”, ljudima koji žive za ovaj klub vec desetljećima.
    A svi koji žive od hajpa za takvim igračima su ti koji prvi okreću leđa igračima. I to nije podjela po tribinama, simpatizerima, navijačima, to je činjenica.
    Prvi ćete zviždati šljamu nakon par kikseva jer osim kaj je šljam, poznat je i kao kikser.
    Ja mu neću zviždati ali neće od mene nikad dobit pljesak s tribine. Nadam se da ga neću nikad niti morati gledati u Dinamovom dresu.
    Dejan Lovren ne jamči titulu Dinamu.
    Takvi što dalje od Dinama.
  • nemapredaje
    2k


    "Mi smo birali manje zlo" - u prijevodu kompromis.
  • Oluja
    3.7k
    Kompromis bi bio da se sadasnje stanje prihvati kao konacno ali vi neki ili ste zlonamjerni ili se pravite blesavi pa kao ne kuzite o cemu se zapravo radi.
  • nemapredaje
    2k
    Ne kažem da je ovo kaj se napravilo pogrešno. Hvala Bogu kaj se to napravilo i neizmjerno sam sretan zbog toga.

    Ali to ne mijenja činjenicu da je to bio kompromis.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.