• Droljo
    4.8k
    vi neki ili ste zlonamjerni ili se pravite blesaviOluja
    Ako moram birati između toga onda biram blesav
  • Papastrumf
    9.4k
    "Mi smo birali manje zlo" - u prijevodu kompromis.nemapredaje
    Imaš problema s razumijevanjem?

    Nije bilo nikakvog kompromisa s ovima iz kluba. Da nismo dobili novi Statut mi bi svejedno napravili isto jer koja je bila alternativaPapastrumf

    Alternativa je bila glasati za mamićevce, ili srušiti kvorum i klub poslati u blokadu i neizvjesnost.

    Ako treba, ponovit ću još jednom, sve i da se nije izglasao novi Statut, isto bi napravili.
    Kompromisa nikakvog nema jer za njega su potrebne 2 strane, a mi ćemo dati sve od sebe da poslije 11.3. dinamo dobije sasvim novo vodstvo, bez Mirka Barišića i ekipe.
  • Sajla
    3.2k
    nedavno sam napisao na drugoj temi, Imra Agotić je sjedio za istim stolom s Andrijom Rašetom i pregovarao. koja je bila alternativa i je li zbog toga Agotić neki papak koji bezveze pristaje na kompromise?
    na kraju krajeva, koja je svrha, što je cilj svega što se svih ovih godina događa? da budemo prvaci? bili smo prvaci cijelo to vrijeme, dakle nije to...
  • Noel
    4k

    Pa u programu Dinamovog proljeća jasno stoji da je cilj da Dinamo bude svake godine prvak. Kakve su to sad fore da nije cilj ove godine da budemo prvaci?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pa u programu Dinamovog proljeća jasno stoji da je cilj da Dinamo bude svake godine prvak. Kakve su to sad fore da nije cilj ove godine da budemo prvaci?Noel

    O Bože dragi. Pa čitaj sa razumijevanjem šta čovjek piše.
  • Noel
    4k

    Čitam s razumijevanjem ,baš zato mi je nepotrebno uspoređivanje borbe za slobodni Dinamo sa osvajanjem titula. Za to su zaduženi igrači na terenu i stožer. Ovo kaj on piše su su neke druge borbe i vode ih neki drugi ljudi a ne igrači na terenu..
  • Sajla
    3.2k
    samo što je problem razdvojiti Lovrena na terenu od Lovrena van terena. a nije da njegovo dovođenje može popraviti 100 drugih stvari koje ne štimaju. naravno da je titula važna i da ju želim, ali ne pod svaku cijenu i svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima. koliko god znam da bi nam dobro došao na terenu, frče me u želucu pri pomisli da ga opet gledam u Dinamovom dresu.
  • i more je plavo
    891
    Alternativa je bila glasati za mamićevce, ili srušiti kvorum i klub poslati u blokadu i neizvjesnost.Papastrumf

    Kompromisa nikakvog nemaPapastrumf

    A koja je definicija kompromisa, ako ovo nije kompromis ?

    S tim da ja ne mislim da je kompromis loša stvar, vecina situacija u zivotu pociva na kompromisu......nesto das da bi nesto dobio.
    Samo dok si jaaakooo mlad mislis da si jedino ti u pravu i jedino ti vidis svijet na ispravan nacin.
  • Paggini
    5.7k
    I na stranu definiranje je li to bio kompromis ili nije, ali mi smo svi to napravili da dođemo do cilja da tu žgadiju s kojom smo radili taj "kompromis" maknemo što dalje od kluba, jednog dana.

    Ako je "kompromis" da nama dres nosi lik koji je ukrao pare iz Dinama da bi on možda pomogao da mi možda osvojimo titulu, to nije kompromis, to je prodavanje principa.
  • Noel
    4k

    A prodavanje principa nije da nam u demokratskim procesima u klubu sudjeluju suučesnici u istoj toj pljački kluba koju spominješ za Lovrena? Barisic i Peras su direktni pomagači u organiziranom kriminalu.
  • Paggini
    5.7k


    Idemo ad circulum s istim argumentima, tko je ovdje od nas koji smo protiv Lovrena pro Peras i pro Barišić? Jesmo ih mi odabrali i postavili? Jel nama Barišić kandidat za predsjednika na izborima?
  • Papastrumf
    9.4k
    Kompromis=sporazum postignut uzajamnim ustupcima; nagodba; pogodba

    Što je naš ustupak u ovom slučaju, ako je ovo kompromis?
    Ako ja kažem da bi svejedno isto glasali na Skupštini, bez obzira na Statut, što je onda naš ustupak?

    Mi smo se MORALI odlučiti za jednu od 3 opcije. Da smo glasali za mamićevce, je li bi to bio kompromis također?
  • Noel
    4k

    Govorim o procesima unazad godinu dana ne o samim izborima..
  • superSantos
    2.6k
    unazad godinu danaNoel

    A kojim to točno PROCESIMA, napiši odmah Praskatone
  • Noel
    4k

    Nitko ovdje to ne osporava svaki normalan je sretan što se izvojevalo i na koji način,nije bilo drugog načina u tom trenutku. Problem je narativ koji se primjenjuje u slučaju Lovren. (Za mene osobno)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.