• Brusa
    729
    sve ok,ali nije bio dijete dok je na sudu svjedočio.
  • Noel
    4k

    To je drugi par rukava, svi na sudu dobe amneziju i poznatu izreku ne sjećam se... na samo Lovren i Modrić.. koji su bili zadnji svjedoci Kranjčar ,Silvio Marić... svi isto..
  • The Undertaker
    4.1k
    Kako ja vidim, klub, a pod to mislim i klupske strukture i članove i navijače, ima tri načina kako se odnositi prema nedavnoj prošlosti i ljudima koji su dio te prošlosti. Prvi je da se podvuče crta, što je bilo bilo je (tko je jamio, jamio) i bez velikih drama nastavi dalje kako mislimo da treba. Događaje i ljude ostaviti sudu prošlosti i eventualno, sudstvu države. Tako bih ja.
    Drugi put je lustracija svih koji su Dinamu radili štetu, šta košta da košta. Nisam siguran da su klub i navijači spremni na takvu žrtvu.
    Treći, po meni najgori a trenutno aktualan, je da se bira tko je podoban, tko je manje podoban, da se žmiri onima koji su bliže vlasti a napada one koji nisu. To je priča bez kraja.
  • ksapi
    2.2k


    ‘Navijaci’ nisu spremni, kao sto je Papa napisao prije par stranica - simpatizeri Dinama ni ne zasluzuju bolje od ovog stanja.

    Hvala Bogu, ovu borbu nisu iznijeli simpatizeri, inace nikada nebi ni imali izbore. A oni koji su borbu iznijeli ce bome imati pravo glasa oko ovakvih stvari u buducnosti.

    Tko je jamio, jamio.. prihvatimo sve objerucke nazad u klub, ukljucujuci zdravka :vomit: fun, radije bih 2.HNL
  • The Undertaker
    4.1k
    Kao prvo, ne čitaš sa razumijevanjem. Kao drugo, što bi ti?
  • ksapi
    2.2k


    U doglednom vremenu potjerao sve koji su sudjelovali u pljacki kluba. Ispod te crte ne bih isao. A pogotovo nebi davao nekom tko je sudjelovao u pljacki da se vrati u klub. Moze ako vrati ukradene milijune :)
  • The Undertaker
    4.1k
    Znači pod tri, selektivno. Mirko može, Lovren ne može.
  • Jaro
    5.6k
    do zadnje cistacice!
  • Droljo
    5.1k
    Moze ako vrati ukradene milijune :)ksapi
    Modrić je rekao da nije znao šta radi i da će vratiti pare ako treba.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako hoćete biti dosljedni, lustracija (pod dva) obuhvaća i tribine.
  • ksapi
    2.2k


    Pa tko je rekao da Mirko moze? Tko je prihvatio da on ostane u klubu svojom voljom?
    Bolje od ovog statuta se nije moglo izboriti, ali radi se sve sto je u nasoj moci da vise me bude predsjednik. Pa ne mozemo puknuti prstima i da sve preko noci istjeramo iz kluba :rofl:



    Da naravno, nevini micek, on nikaj ne zna, utrpali su mu lovu u dzep da nije ni znao. Isto kao i za porez u Spanjolskoj. To s vracanjem love je bio sarkazam, vidim da nisi shvatio :)
    Da stvarno vrate lovu u klub, isprali bi obraz do mjere da ih vise ne mrzim, ali i dalje nemaju sto raditi u klubu.
  • Noel
    4k
    Zanimljivo kako se spočitava "simpatizerima" kako bi pljačkaša Lovrena sve u svrhu titule i kako bi se lako prodali, a mi smo prihvatili svi pljačkaše Barišića i Peras u svrhu skidanja Mamića i novog statuta. Al ok eto očito se ide vređaona na simpatizere i ko je veći navijač od koga. Od toga mi se uvijek sralo.
  • Jaro
    5.6k
    nisam ziher da shvacam bas dio s tribinama. "Tribine" nisu na placi ili vodstvu kluba.
  • Dudu9
    447
    mislim da nam velika većina igraca bivših umocena u neke rikverce itd, imate na suđenju novci se dobijali na ruke niko se toga ne sjeća, Zdravko im davao godišnje ugovore di igrači sa klupe imaju po 400k vi mislite da su to čista posla, možemo jako puno igrača otpisat onda
  • Captain America
    14k
    ‘Navijaci’ nisu spremni, kao sto je Papa napisao prije par stranica - simpatizeri Dinama ni ne zasluzuju bolje od ovog stanja.

    Hvala Bogu, ovu borbu nisu iznijeli simpatizeri, inace nikada nebi ni imali izbore. A oni koji su borbu iznijeli ce bome imati pravo glasa oko ovakvih stvari u buducnosti.
    ksapi

    I opet ćemo raditi podjelu među ljudima koji vole ovaj klub? Napadalo se Barića ovdje kad je izjavio da njegova lista predstavlja istočnu i zapadnu tribinu zbog rađenja podjela, a sad se to isto čini.

    Kad već radiš tu podjelu, među članovima Dinama ima puno više simpatizera nego navijača i s kim god sam razgovarao zadnjih 20 sati je oduševljen s mogućnošću Lovrenovog dolaska. Nitko od nas nije mamićevac, svi smo simpatizeri ako već radiš podjelu među tribinama na sjever-zapad(+nekad istok) tako da bi se u normalnom klubu moralo slušati i naše razmišljanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.