• Dinamosaur
    1.1k
    a ovi prvi nam se i dalje smiju.
  • Oluja
    3.8k
    Govna i lopovi iz lože su tu jer nam ih je glavonja ostavio i ubrzo ćemo ih se riješiti i sigurno ih više nikada nećemo zvati natrag. Zašto bi onda vraćali one za koje je dokazano da su zajedno s glavonjom pljačkali klub ma koliko dobri igrači bili. Ne hvala.
  • xavier
    11.4k
    a ovi prvi nam se i dalje smiju.Dinamosaur

    Smiju se jer su još u poziciji za to, ali ništa ne traje vječno i obični sve dođe na svoje.

    No ne vidim kako to amnestira Lovrena.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Bit će jako zanimljivo vidjet kako će to izgledat ako Lovren dođe. U ovako teškoj sezoni gdje bi sigurno pomogao, ali sigurno nije opran od loše povijesti...
  • Dinamosaur
    1.1k
    sprijeci ih. I dalje rade po svom iliti bjeguncevom naputku.
    Samo mi je to bila misao u startu ove rasprave Nemamo kaj fuckat nekom igracu ak ne fuckamo i upravi.
  • drugastrana
    131
    Serem vam se na Lovrena, Modrica i slicne. Neki od nas zelimo cist i neokaljan Dinamo dok bi neki od vas ovdje guzice dali za titulu. Propitajte se malo sto to o vama govori i u drugim sferama zivota. Gdje su vam ideali i koje su vase moralne vrijednosti? Takvo olako shvacanje stvari mi se uopce ne razlikuje puno od ovih dolje koji bi svaku k*tu od Splita do Zagreba primili samo za titulu. Lp.
  • Captain America
    15.1k
    Neki od nas zelimo cist i neokaljan Dinamo dok bi neki od vas ovdje guzice dali za titulu.drugastrana

    Shvatite da je vrhunski nogomet najbrutalniji oblik businessa i da tu nema mjesta emocijama i idealima. Nek se DORH bavi Lovrenovim potencijalnim nedjelima, a dok je nedužan nema smisla spuštati rampu na njegov dolazak. Takav igrač je ono što nasušno fali nama na terenu i van njega i sad bi ga trebalo odbiti da dio navijača bude zadovoljan?

    News flash, većina menadžera ima putra na glavi jednako kao i Bara. Hoćemo li danas-sutra odbiti suradnju s njima zbog čistog i neokaljanog Dinama?
  • Paggini
    10.2k
    Nisam ja za to sto je Lovren radio, ali...
  • Papastrumf
    10.6k
    Shvatite da je vrhunski nogomet najbrutalniji oblik businessa i da tu nema mjesta emocijama i idealima.Captain America

    Nogomet to je, ali klub za koji navijaš bi trebao biti puno više od pukog biznisa. Ako ga ti tako doživljavaš onda te ja zaista žalim.

    Postoje ljudi kojima je klub emocija i ideal, a ako to nestane onda ćemo postati Lokomotiva. Rezultat nikada ispred zdravog kluba, kojima su članovi i navijači na prvom mjestu pa onda sve ostalo. Ako su biznis i rezultat najvažniji, 95% nogometnih klubova se odmah može ugasiti jer titule nikad osvojiti neće.
  • Noel
    4.3k

    Jesi se ikad švercao u busu ili tramvaju?
  • Jaro
    6k
    I za Lovrena i za Modrica imam isto misljenje i ne zelim ih u klubu nikad vise... Ma koliko oni kvalitetom donosili ili ne.
    Jbt, ajmo Mamica vratit, on zna posao i sve ce poslozit odmah...
  • Markelo
    2.5k
    Ok, ne može Lovren u Dinamo ali onda ne može ni Ljubičić u Aek. Ako idemo tim putem onda moramo bit dosljedni. Nema gutanja žaba. Ok, ja sam za
  • Jaro
    6k
    Ljubicic je vec tamo. Al da sam netko tko odlucuje u klubu AEKov broj bi mi bio blokiran...
  • Noel
    4.3k
    Zašto se Oršiću i Ademiju skandiralo radilo transparente a usko su povezani bili sa Mamićem? Zajec je ne jednom nego više puta bio u igri sa Mamićem pa je sad simbol novog Dinama. Prema tim kriterijima niko nebi trebao bit u Dinamu od trenutnih igrača i ljudi.
  • Captain America
    15.1k
    Nogomet to je, ali klub za koji navijaš bi trebao biti puno više od pukog biznisa. Ako ga ti tako doživljavaš onda te ja zaista žalim.Papastrumf

    Ne doživljavam klub pukim businessom, ali sam svjestan da nekad za rezultate treba zažmiriti na jedno oko zbog nekih stvari. Svi znamo koliko je bitan ovaj naslov za budućnost kluba i ako je dovođenje Lovrena ono što je potrebno, nemam ni najmanji problem s tim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.