• Probirštift
    286
    Teži sarkazam da malo dignem raspoloženje od ovog jada od tima
  • Mlađi referent
    11.4k
    @Captain America

    Zeko je s tom izjavom o privatizaciji samo pokazao da razumije nogomet, ali mnogi nisu spremni na taj razgovor

    @Keyser Soze

    Ne bih nazvao ludim čovjeka koji u kombiniranih XI - Dinama, Rijeke i Hajduka, ne bi uvrstio niti jednog dinamovog igrača.
    Dakle, pričam o formi i prikazanom ove sezone, a ne o maksimalnim kapacitetima igrača.
  • Georg Koch
    4k
    Ocekujem osude, al jbg.
    Nepopularno misljenje:
    Jao nama kad nam je KTC najbolji stoper, a mogu reci i obrambeni igrac. Jao nama!
    Pokazatelj koliko smo se srozali kvalitetom.
    Covjek koji je skoro pola godine bio van nogometa (i da, nemojte ovdje pisati on je zvijer, masina, trenirao je u fullu i slicno. Sve znam i to ne znaci nista, nista), vratio se i moze komotno drzati predavanja nasim stoperima.
    E to je jadno i porazavajuce.
    Nista protiv Theophile-a, cak dapace. Gotivim ga maksimalno, jedan od drazih stranaca ikad, primjer pravog profesionalca. Da imamo normalne i sposobne ljude u klubu, uopce ne bi doslo do razlaza, bio bi u rosteru stalno, mladji bi imali vrhunskog mentora, i vec bi sada pricali o ponudi za posao u klubu nakon isteka ugovora. Ali to sve pada u vodu jer nemamo sposobne ljude ;)
    Covjek je masina u svakom smislu rijeci.
    Ali, jedni veliko ali.
    KTC kao sto sam napisao dio rostera, i vrhunski mentor, DA.
    Ali, KTC kao udarni stoper sa skoro 35 godina, a pola godine je bio van nogometa u natjecateljskom smislu, pokazatelj je samo lutanja ljudi koji upravljaju nasim klubom.
    Pokazatelj je manjka kvalitete i srozavanja Dinama.
    Pokazatelj je da ovisimo o ljudima koje zaboli neka stvar i za Dinamo, i za nas koji smo ludi za njim.
    Opet ponavljam, nista protiv ovog francuskog "goniča" , za mene on je jedna velicina i presimpaticni stranac, koji se udomacio, a na terenu je pravi primjer profesionalca :heart:
  • Nolifer
    7.1k


    Mi smo manjina koji tako misle, u principu se slažem sa napisanim... :up:
  • Jaro
    6.1k
    ne bih rekao da je to nepopularno misljenje vec cinjenice:
    - jel proslu sezonu sjedio na klupi i mijenjao po potrebi
    - jel istekom ugovora zakljuceno da nije vise razina za dinamo (pogotovo s tom placom)
    - jel skoro pol godine putovao svijetom (turisticki) solo trenirao
    - jel obrana od pocetka sezone tragikomicna
    - jel dolaskom (bitno smanjen ugovir), nakon samo 2 tjedna uketio u momcad i pokazao se kao najbolji stoper
    - jel pokazao da je i medju najbolje pripremljenim pojedincima uopce
    - jel ima ugovor 3 put manji od Perica

    Yep, zalosno je da je on nama danas daleko najbolji,najkonstantniji, najspremniji defenzivac u momcadi... Za ove stvari su odgovorni uorava, trener, ali i ostali igraci koji se ne odnose ni lrema sebi, ni prema klubi,niprema svom poslu ni blizu tome kako se KTC prema svemu tome odnosi.
  • Brusa
    976
    mislim da ovo nije uopće nepopularno mišljenje.
  • Nolifer
    7.1k
    Trebalo bi probat sa 3 Francuza u obrani. Max, KTC i RPG, dakle iz 4 2 3 1 u 3 5 2 :ok:
  • mlinchica
    1.3k
    Ne želim Dejana Lovrena u Dinamu.
    Muka mi je od trenutka kada sam to pročitala.
    Ne znam kaj je gore - to kaj bi on mogao doći ili da je netko iz kluba pustio tu priču da makne s teme trenera ili da je netko iz kluba krenuo u to da “pokaže” ovima dolje da “i mi imamo svog konja za jahanje”.
  • Dinamosaur
    1.1k
    Ako cemo fuckat Lovrenu, koji k se ne izfucka svaku tekmu Vlatku? ..koja je jos gore zlo od ovog tupsona..
  • Droljo
    6.4k
    koji k se ne izfucka svaku tekmu Vlatku?Dinamosaur
    I ne samo nju. Sve igrače koji su tu iz mamićeve ere!
  • Dinamosaur
    1.1k
    nisam za to da se obrusimo na igrace dok nam se ekipa, koja svime orkestrira, smije iz svecane loze
  • Droljo
    6.4k

    Nadovezao sam se na to da ako će se fučkat lovrenu onda bi trebalo i svima iz mamićeve ere...pa zvao se on ademi, petković ili mišić koji je javno zahvaljivao mamićima na prilici..
  • xavier
    11.4k
    ako će se fučkat lovrenu onda bi trebalo i svima iz mamićeve ereDroljo

    Jer inače je isto biti "igrač koji je igrao za Dinamo u mamićevoj eri" i direktno pomoći ukrasti 10 milijuna eura iz kluba :cool:
  • marcio amoroso
    33.8k

    Napisao sam ja neki dan. 380 milijuna razloga se brzo zaboravlja.
  • Droljo
    6.4k
    Samo to su ukrali? Na ni jednom drugom igraču nije bilo rikverca? Ademi čist ko suza? Možda i je ali poznavajući njihov modus operandi teško da nema putra na glavi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.