• marcio amoroso
    33.8k

    Zašto si se dovezao Ademija? Jel ti uopće znaš šta je Lovren napravio?
  • Dinamosaur
    1.1k
    jel to gore od ove raznosacice kuverti? Svi su ista govna( ovi sa suda)
    Al ne znaci da cu na jedno govno sutit a na drugo fuckat
  • Droljo
    6.4k

    Znam. Isto što i modrić. Meni su oni svi lopovi. Samo mi je licemjerno njih mrziti a ademija obožavati koji je vjerojatno isto davao rikverc. Velim opet, nemam dokaze ali da su ga plaćali i produživali ugovor dok je bio pod suspenzijom je jako sumnjivo. Nisu oni karitas
  • Papastrumf
    10.7k

    Lik je sudjelovao u antidatiranju ugovora, gdje je dinamo ostao bez milijuna. Lako za rikverc.

    Ništa dinamovi navijači nisu bolji od tovara, prodali bi dušu za titulu. Sreća ima i onih normalnih, koji sve ove godine "ginu" za normalan i pošten klub pa se i njih nešto pita.
    Većina dinamovih "navijača" ne zaslužuje bolje od močvare.
  • xavier
    11.4k


    Ovima je na sudu dokazano da su pomogli ukrasti novac iz kluba, a tvoja reakcija je "pa što, sigurno su i drugi"...što reći na to :eyes: :monkey:
  • Droljo
    6.4k

    Znam. Isto kao i modrić. Samo je luka većini simpatičan a lovren odbojan pa bi se luku još i prihvatilo da se želi vratiti.
  • marcio amoroso
    33.8k
    jel to gore od ove raznosacice kuverti? Svi su ista govna.
    Al ne znaci da cu na jedno govno sutit a na drugo fuck
    Dinamosaur

    Tko je rekao da je bolje ili gore. Ja sigurno neću nikome nametati svoje mišljenje i neka svatko fućka kome želi, ali ja Lovrena i njegov dolazak u klub neću nikada pozdraviti.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Znam. Isto kao i modrić. Samo je luka većini simpatičanDroljo


    Meni, Xavieru ili Papi sigurno ne. I nije da smo jedini.
  • Dinamosaur
    1.1k
    necu ni ja. Al volio bi da se prvo rijesimo gamadi iz loze prije nego i jedan zvizduk uputimo igracimo. Kao sto rekoh, dirigent odgovara
  • xavier
    11.4k


    Ti pišeš kao da se u klub već vratio i Modrić pa se nitko nije bunio, a sad se bunimo kad se spominje Lovren.
  • Droljo
    6.4k

    Bez razloga etiketiraš. Ja nigdje nisam rekao da sam za lovrena. Samo da mislim kako neki obožavani isto imaju putra na glavi i da mi je to malo licemjerno. Pre daleko smo otišli sa ovime a to mi nije bio cilj.
  • xavier
    11.4k
    Al volio bi da se prvo rijesimo gamadi iz loze prije nego i jedan zvizduk uputimo igracimo.Dinamosaur

    Ne vidim kakve tu veze ima red. Nisu ispravni ni jedni ni drugi. Zašto bi se prvo trebalo riješiti jednih da se smijemo žaliti na druge?
  • Papastrumf
    10.7k

    Nisam na tebe osobno mislio nego općenito što se tiče dinamovih navijača, odnosno simpatizera.
  • Dinamosaur
    1.1k
    zato jer ovi prvi upravljaju i dovode ove druge
  • xavier
    11.4k
    zato jer ovi prvi upravljaju i dovode ove drugeDinamosaur

    A dovode ih protiv njihove volje? Isto kao što su pomagali u krađi protiv svoje volje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.