• plavac173
    2.6k
    Mi imamo najgori moguci raspored kojim nam se moze sastavit, definitivno.
    Ja bi volio kad bi mi neko rekao u cemu pronaci optimizam
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Nek im zabiju jos 2, mozda ekipica u upravi shvate da smo puno losiji. A ako seratori opet budu imali reakciju na to, sve ih na tribine bar 3 utakmice + kazna.
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da ovo znaci otkaz jakiru nakon betisa jer vjerujem da su ovo danas tovari kiksali nasa uprava bi dala vise vremena sergeju.Nino Bule

    Otkaz mora biti kroz 48 sati ako ga se misli dati. Novi trener ima 2 tjedna do Rijeke za upoznat se s igračima i psihički ih smiriti. Nama nakon Varaždina idu Rijeka i Osijek kao ključna 2 tjedna sezone, a tada sigurno nećeš raditi radikalne poteze.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ako uzmemo da su senatori stali na stranu profe što naravno nisu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Otkaz mora biti kroz 48 sati ako ga se misli dati. Novi trener ima 2 tjedna do Rijeke za upoznat se s igračima i psihički ih smiriti. Nama nakon Varaždina idu Rijeka i Osijek kao ključna 2 tjedna sezone, a tada sigurno nećeš raditi radikalne poteze.Captain America

    ma nema šanse da ovkav dinamo to prođe neokrznuto!
    ponavljam, rekord ove sezone u HNL-u su 3 pobjede u nizu, a nije 6.kolo.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Zar nije utvrdeno da su senatori spasili Jakira nakon lokse (one prve)
  • wolfgang14
    1.4k
    Nadam se da ovo znaci otkaz jakiru nakon betisaNino Bule

    Mi od betisa moramo popit 6-7 komada da bi on dobio otkaz, znači moramo se jako osramotit. Ali ja se nadam da nakon hajdukove pobjede Jakir leti
  • Nogo
    3.6k
    Slaven ne može dati ni 100% šansu u gol.
    Nama tko god izađe 1:1 s golmanom je gol jbm pleme i Jakira i golmana i postavljanje!
  • emilperska
    5.4k
    Sahiti je za Hoxhu - Oršić
  • plavac173
    2.6k
    To je ogromna cinjenica, tko god pukne u nas gol to zavrsi - u golu. Bio to krumpir ili bomba sa 30 metara, dok hajduku ljudi ne zabijaju ni ono sta se treba zabit, a ne primaju ono sta trebaju primit i VAR ih spasava. Tu je ogromna razlika
  • Markelo
    2.6k
    Dinamo osvaja neki minimum bodova da bude uopće u borbi za titulu. Gore od ovoga doslovno ne može. Za 2 tjedna Rijeka bi nam mogla "presudit". Ako dotad nešto bar ne probaš promijenit, onda si idiot
  • Mali Zeus
    12.7k
    nije. Tko je to utvrdio, novinari?
  • Keyser Soze
    10k
    Ili možda imaju bolju obranu i boljeg golmana?
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Kad Brekalo zabije 2 komada i upiše 2 asistencije onim vodoinstalaterima i keramičarima iz Rudeša već vidim vađenje statistika: 3 utakmice - 3 gola i 3 asistencije, prosjek gol i asistencija po utakmici....je li Brekalo najbolji igrač HNL-a ikad?

    Dajte ljudi sačekajte ozbiljne utakmice. U Osijeku je izgledao kao ok igrač ali nije izgledao kao najbolji igrač lige pa niti kao najbolje krilo lige. Pustite ove utakmice protiv Belupa i Rudeša u kojima će Hajduk zabiti 12 golova, tu i Čuić izgleda kao igrač za Tottenham.
  • Nogo
    3.6k


    Baš to kažem. Treba vratiti na gol Nevistića.
    Mislim se tko god izađe kao jučer Krivak bum gol. Livaković je odavao sigurnosti i znao skidati to. Ne znam, ali ekipa nam loše stoji i to je to. Trebaju promjene dok ne bude kasno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.