• plavac173
    2.6k
    Nitko to ne osporava vec ti pricam o njihovoj sreci. Ovo je prva utakmica koju su zasluzili u potpunosti dobit u zadnja 3 mjeseca. Sve je dobijeno nekako sugavo, nekim krumpirom ili nesposobnoscu istih tih protivnika protiv kojih Dinamo igra..

    Milion puta ih je spasio VAR, mali milion... Najsvijeziji primjer Rijeka na poljudu i Osijek... A da smo mi u toj situaciji vjerovatno bi netko nas dirao rukom u isto vrijeme sa njihovim igracem pa ne bi ponistili..
    Ili onaj primjer kako su sugavo dobili Rudes na poljudu a odigrali nikad gore, a mi nikad ne bi dali tu gol, nikad. Oni daju
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Pisalo se tu. Napisano je da je Denis iz 8/24 podcasta to rekao. I vjerujem da je istina s obzirom na to da su i mediji pisali da su imali razgovor s upravom.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Na ovakvim utakmicama se osvaja prvenstvo ...mi tu gubimo bodove dok ih tovari osvajaju
  • Ali
    2.1k
    Nije Belupo neko mjerilo, ali u tom razredu su i varazdin, istra, gorica. Dakle skoro pola lige. Ispod je otpisani Rudeš. A za te protivnike su Brekalo-Sahiti-Livaja/Kalinic su apsolutna prevaka i 1/1 ce lomiti tekme.
    Tak da ce se prvenstvo rjesavati u medjusobnim utakmicama osijeka-rijeke-hajduka-dinama. A u toj situaciji mi smo po igrackom kadru ispod rijeke i hajduka i malo iznad osijeka. A imali smo na potpisu Pjacu, Brekala, Uremovica, Jankovica, Godu... svi oni su pojacanja koja smo odbili i sad se prebacujeno na debatu o njihovom karakteru , smijesno i djetinjasto.

    Da sutra dovedemo Vahu i Bjelicu mi nemozemo osvojiti titulu.
  • E46
    634
    Idemo zaboraviti tog gnjilog izdajnika koji je presao u onu ojebinu s juga, ne zanima nas on, ako ga vidim na ulici u Zagrebu osobno cu mu se najebat majke i pljunit ga i idem dalje. Klub je veci od svake titule i svakog igraca a mislim da to neki ovdje zaboravljaju.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Na ovakvim utakmicama se osvaja prvenstvo ...mi tu gubimo bodove dok ih tovari osvajajuZagreb1992

    Loksa u gostima i Slaven doma nije bas ista stvar.
  • Probirštift
    335
    Jer je Loksa doma prošla puno bolje
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Dinamo osvaja neki minimum bodova da bude uopće u borbi za titulu. Gore od ovoga doslovno ne može. Za 2 tjedna Rijeka bi nam mogla "presudit". Ako dotad nešto bar ne probaš promijenit, onda si idiotMarkelo

    najbolje od svega, svi u igri za naslov osvajaju takvo što... minimum-minimuma

    stanje sa postotkom bodova najuspješnije momčadi po ligama:

    engleska 75%
    francuska 79%.
    italija 87%
    njemačka 87%
    španjolska 85%
    austrija 74%
    belgija 79%
    češka 88%
    grčka 79%
    izrael 76%
    nizozemska 90%
    portugal 85%
    slovenija 83%
    mađarska 72%
    poljska 72%


    kod nas rijeka trenutno ima navučenih 70%
    magard 68%
    dinamo 65%

    jadi i bijeda!
  • plavac173
    2.6k
    Da sutra dovedemo Vahu i Bjelicu mi nemozemo osvojiti titulu.Ali

    Znaci za tebe je 100% 1/1 dinamo izgubio titulu? Zanimljivo, zanimljivo
  • rioda
    4.8k
    Rijeku čeka težak posao, užasan teren i jaka kiša
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ja jedva čekam da završi ova sezona pa kako god završila. Optimist sam oko dugoročnije budućnosti kluba ali pesimist sam oko ove sezone.

    Ako mi osvojimo ove sezone onda je sve jasno. Dinamo je u teškom pole positionu, Hajduk se ispuhuje i čekaju nas mirnije sezone.

    Ako Hajduk osvoji opet smo mi favoriti dogodine. Hajduku se otvara put za barem Konferenciju i Hajduk bi onda morao igrati ritam srijeda-subota što oni definitivno ne mogu. Puno veći i jači klubovi sa širim rosterima su znali doživjeti debakl u prvenstvu kada moraju u srijedu igrati europske utakmice a 3-4 dana poslije ligaške utakmice u kojima je svak nabrijan na tebe. Otić će im sigurno Brekalo, Pukstas kao jedini ozbiljniji eksponat za prodaju jer jebiga mora se živjet od nečega, moguće i Sahiti za kojeg mogu dobiti pokoji milijun, možda i Perišić (koji ko zna kakav će uopće bit nakon ozljede) ako Fener iskrca 5 milja za jednogodišnju plaću...

    Mi sigurno gradimo nešto novo bez ''senatora''. Mislim da Petko odlazi, Rile seli na klupu, Ademi postaje igrač sa klupe koji eventualno ulazi zadnjih 20 minuta (nikako starter), Zagorac postaje treći golman ili trener golmana. Jedini senator koji bi mogao ostati u prvih 11 i sa ozbiljnijom rolom u ekipi je Mišić. Od važnijih igrača vjerojatno će se prodati Petković i Baturina. Mi ćemo njihove odlaske lakše nadomjestiti nego Hajduk svoje. Mi ćemo biti gladni a Hajduk će biti lovina. Radujem se sljedećoj sezoni a ovu moramo odgledati sa grčem u želucu.

    Najbolje i najpoštenije bi bilo da Rijeka osvoji, to bi bila prava pobjeda sporta jer niti Dinamo sa ovom glupom sportskom politikom niti Hajduk sa svojim seljaštvom, pomodarstvom, medijskom i političkom zaleđinom nisu zaslužili titulu.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Naravno da navijam za kiks Rijeke. Nije iskljuceno ni da ce nam oni bit na kraju izravni konkurenti za titulu. Sto manje bodova sad osvoje to ce nam bit laksi posao kasnije.

    Lako kasnije navijamo za Rijeku ako ispadnemo iz utrke za naslov.
  • plavac173
    2.6k
    Sta nisu dali .....
  • plavac173
    2.6k
    Puno vise bi volio se borit za titulu sa Rijekom nego sa hajdukom

    Ajmo Rijeko
  • wolfgang14
    1.4k
    ma prekinut ce ovu utakmicu, ovo je užas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.