• Mali Zeus
    12.7k
    Gol i asistencija i najbolji igrač lige je lik. Mislim lik je pojačanje al ne pretjerujte.
  • Nogo
    3.6k
    Ovaj Belupo je očajan. Da se nisu otvorili pa probali do 70 tako, ali ovako su katastrofa.
    Ccc...
  • Markelo
    2.6k
    Sad idete u krajnost kao što se išlo kad je Dinamo dobio očajnu Goricu pa su svi igrači Dinama bili svjetske klase. Dobra utakmica u kojoj razvaljuju jadni Belupo ne znači da će svaka utakmica ovako izgledat
  • Mali Zeus
    12.7k
    I profa će biti zadovoljan.
  • Mlađi referent
    12.3k
    takav karakter bolje ne imati, taman da je i bolji igrač, sve ima svoje granice.db-izbjeglica

    Ne, nogometno znanje > karakter, all day. Da nije tako, mi bi sad gradili kip Kulenoviću. Ove karakter fore su floskula i priča za luzere koji popuše.

    najbolji igrač lige je likMali Zeus

    Kažem i očekujem da će bit kroz par kola, a ne da je sad radi gola i asistencije.
  • Mali Zeus
    12.7k
    velim, ne pretjerujte.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jedno od lošijih izdanja Belupa u zadnje vrijemeRaul

    oni su uvijek loši na poljudu, iskreno...ne sijećam se kad su odigrali dobru utakmicu i dobili dolje.
    u koprivnici je druga pjesma, al čim odu dolje kao da izgube muda.

    također, dinamo je ovo olakšao magaradi, moglo im se staviti pritisak na leđa, s kojim se oni ne znaju nositi i bllo bi im puno teže.

    međutim, svi znamo što se dogodilo...
  • Nino Bule
    13.4k
    Nadam se da ovo znaci otkaz jakiru nakon betisa jer vjerujem da su ovo danas tovari kiksali nasa uprava bi dala vise vremena sergeju.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ja sam od njega to očekivao kad sam mislio da će doći u Dinamo, ne znam zašto bi sad vjerovao drukčije?

    Tko će biti bolji? Petković koji je fizički manje spreman od mene? Tko mu je konkurencija?
  • plavac173
    2.6k
    Tjesimo se sad svi a cinjenica je da je Brekalo klasa i prevaga u ovakvom hajduku, to se vidjelo i u Osijeku iako nije nista specijalno uradio
  • rioda
    4.8k
    Gledam raspored do kraja, bome ne izgleda nimalo dobro.
  • Mali Zeus
    12.7k
    pa prvi Livaja kod njih. Al nevažno, igra protiv raspalog Belupa danas i automatski je Messi.
  • Mlađi referent
    12.3k
    pa prvi Livaja kod njihMali Zeus

    Nisi me utješio, ali oke
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ako ne promijenimo trenera mi im nismo konkurencija.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ne, nogometno znanje > karakter, all day. Da nije tako, mi bi sad gradili kip Kulenoviću. Ove karakter fore su floskula i priča za luzere koji popuše.Mlađi referent

    slažem se...da pričamo o tipu iz burkine faso!

    lik je rođen u zagrebu, okolo se predstavljao kao dinamovac i onda uradi to što je uradio.
    za mene je govno, a ja sa govnima ne želim imati posla.

    da se mene pita, špikić ne bi bio doveden u dinamo, a i sad bi ga odmah otpisao.
    za domaće šupke koji su spremni obući dres hajduka po meni nikad ne treba biti mjesta u dinamu.
    bez obzira na kvalitetu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.