• striko
    1.5k
    Mene samo Rijeka može razveseliti ovu sezonu. Ne vidim kako mi možemo uhvatiti neku seriju pobjeda. Stiglo se reagirati na polusezoni i taj vlak je otišao.
  • Klenx
    5.6k
    Tovari nisu ništa posebno, ali imaju Brekala, Livaju i Kalinića koji će individualnom klasom rješavati ove male tekme.

    Mi derbi dole sigurno dobiti nećemo.
    Strašan momentum smo jučer propustili i nisam baš siguran da ćemo ga vratiti.
  • plavac173
    2.6k
    Zna se na sta sam mislio... Ne igra Real protiv hajduka vec Slaven zbog kojeg jos nismo vidjeli kakvu boju dresa ima Lucic i koji jedan primljen gol znaci 80% i kraj utakmice, a u to smo se uvjerili sad. Rekao sam 6-0, sad je 4.
  • diebalo77
    184
    Rijeka nas jedino može spasiti
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Mi derbi dole sigurno dobiti nećemo.Klenx

    sa klaunom na klupi, kiksat će se i prije derbija!
  • emilperska
    5.5k

    Hajduk sad ima lagani raspored. 4 njihove pobjede u nizu su realnost, mi to sa S.J. nemremo. Na Poljud cemo ici s realnih -4 ili -6 i tamo ostvariti velebni X i rijesiti prvenstvo..
  • IceMan
    2k
    Mi smo svršavali kad smo 2-0 dobili raspalu Goricu ko da smo dobili Bayern.

    Uopće se ni ne sjećam kad smo zadnje 4-0 vodili protiv nekog na Maksimiru.


    I ovaj blefer još uvijek nije bivši…
  • Mlađi referent
    12.3k
    Još kolo-dva da dođe sebi i Juda je očekivano najbolji igrač lige

    Jednostavno najveća klasa koju je Dinamo mogao dovesti, i klasa koja bi tovarima trebala bit nedostižna, a ispalo je ovako. Jebiga
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Uopće se ni ne sjećam kad smo zadnje 4-0 vodili protiv nekog na Maksimiru.IceMan

    astana 5:1, al bilo je 3:0, pa 3:1, pa 5:1
  • San Lorenzo
    15.4k
    Gorica opet sa sedam obrambenih igrača. :lol:
    Kod Rijeke, Janković spreman od prve, a u početnih 11 je i Marić.
  • IceMan
    2k

    Hvala ti.

    Odmah moj komentar ima drugačiji smisao s Astanom :lol:
  • Kruno
    314
    Sretno Rijeci da dobije.
  • Raul
    115
    Jedno od lošijih izdanja Belupa u zadnje vrijeme
  • plavac173
    2.6k
    Navijam za Rijeku iz dna duse danas, ne mogu rec da cu slavit gol kao da ga je dinamo dao ali cu ga slavit.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Još kolo-dva da dođe sebi i Juda je očekivano najbolji igrač lige

    Jednostavno najveća klasa koju je Dinamo mogao dovesti, i klasa koja bi tovarima trebala bit nedostižna, a ispalo je ovako. Jebiga
    Mlađi referent

    ajmo prestati s tim više.
    uprava je debilna i nesposobna, svi znamo, moramo živjeti s tim.

    brekalo je doktor nogometa za HNL, ali je pokazao tko je, što je i kakav je.
    takav karakter bolje ne imati, taman da je i bolji igrač, sve ima svoje granice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.