• sport
    2.3k
    Simon je prošli tjedan rekao da će se povući ako se potvrdi da iza liste stoji Krešimir Antolić.Koliko ja znam nikakvih prijetnji nije bilo i bio je šokiran kad je čuo to za Antolića.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Aha, nemam pojma, ovo je kao službeno iskomunicirano, ima nekakvo pisamce
  • Georg Koch
    3.4k
    Nadam se da nisu nikakve prijetnje ni slicno, jer ako da, baca se ljaga na sve...
  • kibic
    1k
    Okolišni utjecaj - utjecaj na okoliš. Primjerice ne želiš raditi novi stadion koji će imati grijanje na ugljen.Mali dioničar

    Ovo je svima jasno. Nego da li će se ići do te mjere da se računa CO2 emisija tijekom utakmica i buka proizvedena na tekmama? Svjetlosna polucija zbog reflektora i video semafora? Jer to ziher sadašnjoj gradskoj vlasti bude predstavljalo problem jer se kosi s njihovim političkim programom i svjetonazorom.
  • OBIGB
    528
    Ono što znam, nije bilo prijetnji, što je i sam rekao. Ovo je spin druge liste, da opravdaju odlazak jednog svog člana. Njihov je problem, što očito nisu Kruni iskomunicirali tko koordinira listu, bez da se na njoj i izlaže.

    Idu na jeftine poene i računaju navijačku listu tj listu koju podržavaju BBB, prikazat kao listu huligana koji se bave prijetnjama. Žalosno, ali to su eto ta gospoda.

    Bolje bi im bilo da razmisle, što se može desit s klubom ako se desi nekakav problem s e glasanjem. Evo, to je npr još jedna stvar na kojoj bi te dvije liste mogle konstruktivno raditi pa čak i suradjivati.

    Ali ne, ajmo tražit duhove koji prijete…
  • FrenchMontana
    304
    Ovo je svima jasno. Nego da li će se ići do te mjere da se računa CO2 emisija tijekom utakmica i buka proizvedena na tekmama? Svjetlosna polucija zbog reflektora i video semqfora? Jer to ziher sadašnjoj gradskoj vlasti bude predstavljalo problem jer se kosi s njihovim političkim programom i svjetonazorom.kibic

    Ovo je iskarikirano, ali si u pravu. S ovim tutlekima na vlasti ne bi me cudilo da ih takve stvari pocnu pucat u skorije vrijeme.
  • sport
    2.3k
    Kruno je ok,često ga viđam na zapadu,napisao sam što je rekao, a da li se povukao zbog toga ili nečeg drugoga ja ne znam kao što ne znam da se povukao jer sam tu informaciju pročitao u tvom upisu.Pa sad nam dokumentiraj te prijetnje,tko,što,gdje, kada.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Iza druge liste stoji Otto Baric, lol.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ovo je službena objava, to je sve što znam, brzo će se saznati je li istina ili ne. Ne vjerujem ni da bi Simon prešutio da netko tako jeftino skuplja poene na njegov račun

    1667d31c-2351-4df5-8ea9-6ec11dadc030.jpg
  • kibic
    1k
    Inače, u zadnjim člancima tipa ovaj na gol.hr stavlja link na www.dinamovoproljece.com koji uopće ne radi.

    Web stranica https://dinamotosmomi.com/ još uvijek funkcionira i nije preimenovala domenu. Na njoj se nalaze detalji koje novinari pokušavaju prepisat.
  • sport
    2.3k
    Kruno je u nedjelju bio na tekmi i prije utakmice je razmijenio mišljenje o listama itd.nije imao pojima da se iza udruge i liste DIS krije Krešo Antolić.Nakon utakmice je rekao da će povući sa liste jer mu to ne treba.Naravno DIS to koristi kako bi ljude koji podržavaju DP prikazao kao huligane i ulicu.Meni to priopćenje zvuči kao da ga je sam pisao inspektor Antolić.
  • kibic
    1k
    Meni ne radi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Očekivano je da će biti podbadanja kao na svakim izborima, ne treba se previše na to obazirati. Tko je htio mogao se na vrijeme učlaniti cijelu prošlu godinu, produžiti u ovoj i izaći lijepo na izbore. Ajmo se mi pobrinuti o sebi i odraditi to pošteno, sve ostalo je "psi laju, karavane prolaze".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.