• badjibadara
    1.7k
    Vani je, i dobro to izgleda. Dosta toga je razmatrano i na ovim stranicama o tome, i ovo je kao neki sažetak.

    Baš idemo krupnim koracima.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ovo su sve točke na kojima svaki navjač dinama mora inzistirat.. pogotovo svaki skupštinar, bio iz redova navijača, ili mumijin
  • Jurki
    8.8k
    Ako se i pola toga ostvari (a ostvarivo je sve), nisu megalomanski ciljevi... bit ce jebeni upgrade na dosadasnju situaciju u i oko kluba.
  • kibic
    1k
    Dobro zvuči. Nadam se da bude još veći program objavljen, sa konkretnim prijedlozima na koji način se planira svaka točka ostvarit.
  • Pop corn
    5.2k
    Dobro zvuči. Nadam se da bude još veći program objavljen, sa konkretnim prijedlozima na koji način se planira svaka točka ostvarit.kibic

    točka po točka će se predstavljati s primjerima, idejama
  • striko
    1.2k
    Većinom sve realno osim točke 4. Nadam se da sam u krivu.
  • Jurki
    8.8k
    da svih ovih godina nije bil nasmrkani antikrist i da smo imali normalnu upravu. Ako i nije bila mogucnost da klub rijesi pitanje stadiona,
    LAŽ je da klub nije mogel kupiti zemljiste van grada i sam napraviti kamp.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Većinom sve realno osim točke 4. Nadam se da sam u krivu.striko

    Ma mislim da je i to realno, pitanje je samo u kojem vremenskom okviru.
  • striko
    1.2k
    Ako se nije iskoristilo srebro i bronca s posljednja dva SP za izgradnju stadiona u Zg ne znam što hoće. Ja sam mišljenja da je novac najmanji problem! I opet kažem daj Bože da sam u krivu i da ću za života dočekati stadion pa makar bio od 13 000 kao u Osijeku!
  • superhik
    10.4k
    Također u javnosti se stalno provlači kriva informacija da se potpisi podrške za listu skupljaju u Ilici od 10 do 20. Radno vrijeme Ilice je od 12 do 20
  • Bosskovitz
    7.5k
    Većinom sve realno osim točke 4.striko

    Jedino po čemu se točka 4 ističe u odnosu na ostale točke je po tome što ovisi i o trećoj strani, odnosno trećoj, četvrtoj i petoj: gradu, državi i investitoru. Ono kaj Dinamo tu može i treba je biti aktivan sudionik razgovora i pregovora i izboriti se za ono što mu je potrebno - od kapaciteta stadiona preko koncepta njegove unutrašnjosti do dovoljno raspoloživih prostora za sve što je klubu potrebno.

    Novi stadion ne smije biti mjesto na koje dolazimo jednom tjedno nego melting pot Dinamovštine, našeg identiteta, vrijednosti, povijesti, sadašnjosti i budućnosti.
  • FrenchMontana
    317
    Zanima me tocka 10: “Društveno odgovorno poslovanje - definiranje okolišnog, ekonomskog, društvenog i upravljačkog utjecaja kluba na sve primarne i sekundarne dionike.”

    Ovo zvuči ko neka ljevičarska nakupina riječi koja u biti ne znači ništa. Nadam se da će u nadolazećim podcastima objasniti o čemu se radi. Ako netko sazna može i tu napisati.

    Moj glas svakako imaju, ostale točke odlične od riječi do riječi.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Simon se povukao s liste Dinamo iznad svih radi prijetnji
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ovo zvuči ko neka ljevičarska nakupina riječi koja u biti ne znači ništa. Nadam se da će u nadolazećim podcastima objasniti o čemu se radi.FrenchMontana

    definiranje okolišnog, ekonomskog, društvenog i upravljačkog utjecaja kluba na sve primarne i sekundarne dionikeFrenchMontana

    Okolišni utjecaj - utjecaj na okoliš. Primjerice ne želiš raditi novi stadion koji će imati grijanje na ugljen.

    Ekonomski utjecaj - klub koji je ekonomski samoodrživ ne parazitira od novaca lokalne zajednice nego i doprinosi poslovnom i društvenom optimizimu. Recimo ulaskom u više faze europskih natjecanja direktno se pozitivno ekonomski utječe na društvo jer dolazi do priljeva novca iz inozemstva.

    Društveni utjecaj - okupljanje obitelji i zajednice afirmirajući sport odnosno nogomet kao društveno korisnu djelatnost. Svaki sport, a pogotovo momčadski razvija empatiju i pripadnost skupini te pozitivnu identifikaciju.

    Upravljački utjecaj - razumnim upravljanjem stvarati dodanu vrijednost za klub.

    Primarni dionici bi bili igrači, treneri i ostali zaposlenici kluba, roditelji igrača škole nogometa pa i navijači.

    Sekundarni dionici bili bi mediji, ostali građani Zagreba i Hrvatske, pomoćne službe koje organiziraju osiguranja i transport na utakmice...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.