• miro
    3.2k
    ekipa koja nije u stanju razumijet srž stvari i samo napamet udara po već poznatim šprancama - komunjare, pederi, petokraka. Uglavnom, potpuno nebitni likovi
  • superhik
    10.4k
    Visoka sumnja da su takvi uopće članovi kluba
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel to Naukovic rekao da ce bit iskljucivo online glasanje il sam ja nesto krivo pohvatao?
  • black Olives matter
    58
    Ja sam shvatio da neće biti klasičnih listića i kemijskih, već ćeš na nekom uredaju kliknut za koga glasaš. Nek me ispravi netko ako nije točno.
  • blueboy
    111
    Jel to Naukovic rekao da ce bit iskljucivo online glasanje il sam ja nesto krivo pohvatao?NitkoBitan


    Ovo glasanje na stadionu neće biti zapravo fizičko nego također preko ekrana, samo ti neće trebati profil na ulaznicehr nego ćeš se prijaviti oib-om i brojem članske.Papastrumf
  • Ivdzo11
    3k
    PRIGOVOR UPUĆEN PREDSJEDNIKU BARIŠIĆU, PREDSJEDNIKU NADZORNOG ODBORA NAGLIĆU , TE ČLANOVIMA UPRAVE

    Poštovani gospodine Barišiću,

    neugodno smo iznenađeni informacijama iz medija koji su nakon jučer održane sjednice izvršnog odbora Dinama objavili da je jedan član izvršnog odbora predložio ostalima da podrže navijačku listu no taj prijedlog je primljen na znanje. S obzirom na to da bi tijela Kluba u ovom izbornom procesu trebala biti neutralna te osigurati korektno i fer odvijanje svih elemenata izbora za klupsku Skupštinu molim Vas da mi odgovorite je li informacija objavljena u medijima točna i ako jest, zašto nije odbijena nego je primljena na znanje? I što ćete poduzeti da osigurate neometano odvijanje izbora i svih elemenata procesa koji je u tijeku?
    Kandidacijska lista "Dinamo iznad svih" koju predvodim je lista koja zagovara afirmativnu kampanju, temeljenu na kvaliteti kandidata i programa koji ćemo predstaviti navijačima i javnosti. Zato smatramo potpuno neprihvatljivim da bi bilo kojem članu izvršnog odbora kluba uopće palo na pamet da pozove članove tog tijela na svrstavanje u izborima. Osobito stoga što je uloga izvršnog odbora ograničena na izbore u drugoj izbornoj jedinici i ne bi trebala imati nikakve veze s odvijanjem izbora u prvoj izbornoj jedinici.

    U očekivanju Vaših odgovora,

    Srdačno pozdravljam

    Otto Barić, dipl. arh., nositelj liste "Dinamo iznad svih"


    Haaha ajde Otto miran budi
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa ako je istina što pišu mediji da je jedan član IO (navodno Hanžel) blebnuo da IO podrži našu listu, to nam može donijeti više štete nego koristi ako bolje razmislimo. Čemu to uopće? Samo privlači negativni publicitet.
  • Gelipter
    3.5k
    ne bih se čudio da se radi i o određenom pokušaju sabotaže, a sve kao iz nepažnje. :eyes:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Bože dragi, kakvih retardiranih komentara na FB objavi gostovanja u emisiji.Mr Anderson

    Nemoj to čitati, dobit ćeš čir na želucu.

    Pa ako je istina što pišu mediji da je jedan član IO (navodno Hanžel) blebnuo da IO podrži našu listu, to nam može donijeti više štete nego koristi ako bolje razmislimo. Čemu to uopće? Samo privlači negativni publicitet.Mr Anderson

    Klasika, netko pusti spin van da se to dogodilo, onda se Ottek pobuni oko tog i priča ide dalje sama od sebe.
  • Bruh
    901
    Danas je objava programa?
  • kibic
    1k
    Jel bilo razgovora na sastanku IO o elektroničkom glasanju? Najavljivalo se da bu se o pričalo o sigurnosnim pitanjima za provođenje istog, al po člancima na portalima ne vidim da je netko iz IO potegnul to pitanje.
  • xavier
    11.1k
    Danas je objava programa?Bruh

    Da.
  • superhik
    10.4k
    Izborni program liste "Dinamovo proljeće" po točkama:

    1. Rezultatska izvrnost - svake godine prvo mjesto te igranje u jednom od europskih klupskih natjecanja i redovito Dinamovo proljeće u Europi
    2. Članovi kao temelj uspjeha kluba - razvijanje članskog kluba
    3. Omladinska škola - vrhunska, uspješna i svjetski prepoznatljiv omladinska škola je temelj budućnosti kluba
    4. Novi stadion i trening kamp
    5. Nema većeg kluba od Dinama - aktivno razmatranje povratka bivših igrača te razvijanje odnosa s legendama kluba
    6. Učinkovita i djelotvorna organizacija kluba
    7. Dinamo kao globalni brand
    8. Odgovorne i održive financije
    9. Participiranje i suradnja s domaćim i međunarodnim organizacijama te institucijama
    10. Društveno odgovorno poslovanje
  • Papastrumf
    9.9k

    Ovo je samo skraćena verzija. Uskoro će izaći šira verzija programa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.