• Mlađi referent
    10.7k


    To će se vrlo brzo otkriti ako je istina, sumnjam da novinari nisu već okrenuli broj
    Meni bi bilo sasvim realno da je to laž i autogol DIS liste.

    Zato sam rekao da sam pozitivno iznenađen listom Barića kad je tek izašla, očekivao sam puno više sitnih kokošara na toj listi. Evo, sad bi mogla krenut najjeftinija podmetanja pa bi se taman izniveliralo
  • Šteco
    530
    Očekujem da se Kruno Simon javno izjasni o razlozima odlaska, čim prije, kako medijska naklapanja i podmetanja iz tabora DIS ne bi uzela previše maha. Netko bi ga i s naše strane to trebao zatražiti, jer očito je da su već krenule prljave igre.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa Barićeva lista mi se čini dosta tanka u usporedbi s našom, imaju dosta sitnih kokošara. Simon mi baš odskakao od ostalih
  • sport
    2.3k
    Ja samo znam da je ta "ulica i huligani"omogućila IZBORE u Dinamu pa i takvima kao što je Otto Barić koje nikada nisam vidio na utakmici ali Krunu jesam.Kruno je pošten,istinski dinamovac i on je shvatio da je jedina prava navijačka lista Dinamovo proljeće.I tada je prelomio.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Ma jasno da je tanka, kad je navijačka lista cheat code, škvadra koja na školskom mora birat jer ne smije igrat u istoj ekipi :joke:

    Ali svakako kažem, očekivanja od Barića su mi bila kokošarstvo i laži u startu. Neka light verzija Zorića, meni je ovo bilo iznenađenje
  • Boycie
    468
    I da je bilo nekog zešćeg verbalnog napada (a nije) i to je dio demokracije, doći među navijače i da ti netko iznese svoje mišljenje ili nešto kaže.
    Osobno sam vidio dobacivanja par pojedinaca, ali ništa posebno, čovjek je bio u Dabi prije i poslije - u žiži.
    Igrom slučaja sam bio u blizini i načuo da mu je pola toga iznenađenje.
  • Time
    532
    Odgovorni ljudi sa liste dinamovo proljece moraju provesti neku istragu i traziti na uvid te poruke ili sta vec koje su navodno upucene kruni.sutnjom potvrduju da se <a href="http://prijetilo.ne" target="_blank" rel="nofollow">prijetilo.ne</a> mora znaciti da je vodstvo liste znalo za to...moguce da su pojedinci u pitanju ali svejedno nekako moraju reagirati.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Kakva reagiranja i drame, uzivajmo u kolikoj tolikoj pozitivi nakon dugo vremena.

    Simon vise nije dio Antoliceve svite, bio je obmanut i to je to. Dalo mu se do znanja i donio je ispravnu odluku. Idemo dalje.

    Lista DIS i njihovi botovi nek se bave time tko je koje politicke orijentacije i clan koje stranke, dobro im ide taj udbaski posao, mora da ih je Dudo naucio kak se to radi.
  • sport
    2.3k
    Jebi ga,ni Plenki ne može držati svoje ministre pod kontrolom a kamo li ekipa Dinamovo proljeće sve one koji će za njih glasati.
  • superhik
    10.4k
    Ponovno su iskrsnuli i plaćeni, anonimni trollovi na svim mogućim mjestima gdje se može komentirati.
    Da su usmjereni je jasno zato što kao papige ponavljaju jednu te istu stvar kao argument, a kod kontra argumenta se tope
  • Endeavour
    419
    Sve je ovo dio demokracije, a posebno prije samih izbora. Bitno je da nakon izbora svi prihvate rezultate i u nove pobjede.
  • sport
    2.3k
    Barić i Antolić ovim jadnim PR spinom rovare protiv liste i ljudi koji su im uopće omogućili da imaju svoju listu, a ne ustrojstvo po uzoru na Sjevernu Koreju.Ni Antoliću ni Bariću nije smetalo jednoumlje za vrijeme Mamića,a i mnogi sa te liste su lijepo putovali Europom na utakmice na račun Dinama.Sve je nekako prestalo odlaskom Antolića.
  • Neron53
    303
    Kruno je vjerojatno odustao jer je skuzio da mu to ne treba u zivotu. Kako god okrenuli, pljuvat ce se po njemu i uvijek ce biti onih koji ce mu jebati sve po spisku.
  • rioda
    2.6k
    Ništa novo, klasične pandurske metode, drukčije krešo ne zna...

    Nego, hoće li biti treće liste? Ništa se ne spominje da bi zorić imao listu
  • Peškaman
    2.6k
    Live Z1

    Možete nas pratiti i preko livestreama - https://www.z1tv.hr/hr/livestream/
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.