• marcio amoroso
    36.4k
    Pjaca kralj. Spoji čovjeka sa golom.
  • Captain America
    17.6k
    Forma je prolazna, klasa je vječna. Čestitke svima kojima su Menalo i Špikić bili bolje opcije za krilo od Marka.
  • Facke
    3.6k
    Pjaca ubacil loptu = odma doktor. Nis posebnoga nije napravil. Hodza i Kaneko pri nami moreju 10 takvih ubaciti al nema nikoga v sesnaestercu. :yikes:
  • Petar86
    884
    Cudni smo mi, Rijeka je vjv veca opasnost od Hajduka al se isto uredno navija za nju

    Za nesrecu cemo 06.04 navijati za Hajduk kako je krenilo u njihovom medusobnom ogledu
  • Nolifer
    8.1k
    Volio bih ovakvog borbenog Pjacu vidjet u Plavom dresu, jednog dana... Ali znam...
  • Petar86
    884
    Čulina - Erceg najlipsa ljubavna prica ❤️
  • Krizy
    43.2k
    Erceg uz Lepinjicu ima najviše kartona u HNL-u, čak 7 kao napadač.
    Od ostalih napadača u top 50 po kartonima su još i A.M. Jurić (5), Livaja (4) i Kulenović (3).

    Maurić je deseti igrač koji je "pocrvenio" ove sezone. Čini se da će ove sezone biti dosta manje crvenih u odnosu na prošlu (40) i pretprošlu (33), te sezone prije toga (41 i 50).
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Šta ja znam... moglo je ovo proći i sa žutim.
  • Infinity
    16.3k
    Odmicu, ali s njima imamo 2 medjusobne utakmice i ako kojim slucajem mi ne osvojimo, bolje da to bude Rijeka nego mitomoni tovariplavac173

    Imas rezervni plan pored Dinama? Aj prestani pisati takve gluposti, jer bi mogao dobiti ban zbog sirenja simpatija prema direktnom konkurentu u borbi za titulu. Ovdje navijamo za Dinamo.

    Mi smo s pobjedom na -2 iza Hajduka i imamo utakmicu manje od njih. Ne tjeraj me da koristim malo teze rijeci kad pomislim da netko zeli pobjedu Rijeci u ovoj situaciji. Jos mi samo treba da mi budemo drugi, a Rijeka prvak.

    Njihov remi danas bi nas doveo u situaciju da s pobjedom nad Goricom i uz bodove iz zaostale budemo prvi. I zasto bi im pozelio pobjedu danas? Zar nije bolje da u toj medjusobnoj nama igra X, a ne njima?
  • plavac173
    2.6k
    E svasta. Pisem ovo zbog igre Dinama i jer sam spreman nazalost na sve i svi cemo se sloziti da nam je igra ocajna i da ako zelimo naslov se moramo trgnuti i svi vjerujemo da cemo to i uradit. A ako se ne dignemo, ne znam za tebe ali ja zelim da rijeka bude prvak prije onih dolje tovara (naravno ako mi ne budemo, to nije potrebno ni spominjati vec se sporazumijeva) mislim da tako svatko razmislja. Netko mora osvojit, svim srcem zelim da Dinamo isto tako svim srcem ne zelim da ode u split. Jos puno puno ima za igrati, a dok god rijeka puse za vrat hajduku njima ce pritisak bit veci.. Kako god okrenes moramo dobit Rijeku u medjusobnoj utakmici (i zbog njih i zbog hajduka) a ako dobijemo :smile:

    I ne znam di sam ja to sirio simpatije ali dobro :grin:
  • Infinity
    16.3k
    Mogu navijati da Rijeka uzme titulu ispred Hajduka onog trenutka kad mi izgubimo svaku sansu za prvo mjesto.

    U ovom trenutku kako zelim kikseve Hajduku tako zelim i njima.

    Sam kazes da smo ocajni. To i jest glavni razlog zasto zelim da kiksaju i jedni i drugi. Mi nismo sposobni pobijediti sve redom, pa cemo trebati njihove posrtaje. U suprotnom bi me bolio k* kako igraju i Hajduk i Rijeka.
  • Brusa
    1.5k
    Marić odma zabio. 3-0. Opasna je rijeka
  • Krizy
    43.2k
    Uskoro preuzmi-5.jpg
  • NVKOD
    1.3k
    Ivan Banić prema Sofascore-u (otkako su uvedene ocjene za HNL):

    Protiv Dinama:

    Prosječna ocjena – 7,56
    Broj primljenih golova: 14 u 10 utakmica

    Reveal
    23-01-2021 – Gorica : Dinamo (3:4) – 7,2
    21-03-2021 – Dinamo : Gorica (1:0) – 7,8
    16-05-2021 – Gorica : Dinamo (0:3) – 6,1
    13-08-2021 – Dinamo : Gorica (1:0) – 7,5
    10-09-2022 – Gorica : Dinamo (0:1) – 6,8
    21-01-2023 – Dinamo : Gorica (0:0) – 7,9
    01-04-2023 – Gorica : Dinamo (1:1) – 6,8
    05-08-2023 – Dinamo : Gorica (0:0) – 7,9
    21-10-2023 – Gorica : Dinamo (2:1) – 8,6
    04-02-2024 – Dinamo : Gorica (2:0) – 9,0


    Protiv Hajduka:

    Prosječna ocjena – 6,63
    Broj primljenih golova: 16 u 8 utakmica

    Reveal
    13-03-2021 – Gorica : Hajduk (1:1) – 6,6
    12-05-2021 – Hajduk : Gorica (4:0) – 5,4
    07-08-2021 – Gorica : Hajduk (1:3) – 5,5
    15-10-2022 – Gorica : Hajduk (0:1) – 7,8
    26-10-2022 – Hajduk : Gorica (3:1) – 6,9
    26-04-2023 – Gorica : Hajduk (0:0) – 7,8
    17-09-2023 – Gorica : Hajduk (2:1) – 6,5
    02-12-2023 – Hajduk : Gorica (3:0) – 6,5


    Nevjerojatno je kako se Banić pretvori u Neuera svaki put kada igra protiv nas dok skine gaće kada igra protiv svojih. Danas je bio nešto ljut i to pogotovo kada je primio drugi gol, napucao je loptu koja se odbila od stative, očito je bio svjestan da neće biti ništa od premije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.