• plavac173
    2.6k
    a jedan od Osječana trči iza njega i ispričava im se... :vomit:San Lorenzo

    Ne ispricava im se vec Jugovic ih 'provokativno' smirjuje. Calma calma :cheer:
  • Purger
    360
    Posto im je igra blago katastrofalna (kao i nasa) sve utakmice su im 50-50 i odlucuju detaljijedan u nizu

    Bila im je katastrofalna igra i prije stanke pa su imali 6-7 pobjeda zaredom
    Prvenstvo ce se rijesiti u zadnja 2 kolajedan u nizu

    Do toga nikako ne smije doći jer sam ja uvjeren da će oni s perišićem gaziti sve pred sobom tih zadnjih nekoliko kola. Mi nakon 15.4. moramo njima bit na minimalno +5
  • Purger
    360
    Posto im je igra blago katastrofalna (kao i nasa) sve utakmice su im 50-50 i odlucuju detaljijedan u nizu

    Igra im je bila katastrofalna i prije zimske stanke pa su imali 6-7 pobjeda zaredom
    Prvenstvo ce se rijesiti u zadnja 2 kolajedan u nizu

    U tu situaciju se nikako ne smijemo dovesti jer sam uvjeren da će tih zadnjih nekoliko kola dobit zbog Perišića. Mi njima sredinom travnja moramo bit na minimalno+5
  • jedan u nizu
    6.1k
    pa su imali 6-7 pobjeda zaredomPurger

    Belupo, Rudeš i Osijek su pobijedili sa 1-0.
    Protiv Belupa su imali 9 udaraca ukupno, a Belupo 11. (opasni napadi 76-58 u korist belupa)
    Protiv Rudeša su imali 9 udaraca ukupno, a Rudeš 7. (opasni napadi 15-16 u korist rudesa)
    Protiv Osijeka su imali 10 udaraca ukupno, a Osijek 13 (opasni napadi 86-84 u korist Osijeka)

    Te utakmice su doslovno dobili jednim potezom, a igra im je bila katastrofalna. Da nisu imali 3 poteza u te 3 utakmice, smijali bi im se kako su losiji od proslih sezona.

    Kasnije su dobili Varazdin, Istru i Goricu sa 2 ili 3 razlike, ali statistika je bila samo mrvicu naklonjenija Hajduku.

    Prije ovih utakmica su izgubili dvije, od Osijeka i Rijeke.

    Ne vjerujem da ce opni sa Perisicem ghaziti protivnike. Jednostavno nema sanse. Trebat ce mu vremena i vremena, Prvo da se vrati od ozljede a drugo da se poveze sa igracima.
    Perisic je gotovo uvijek igrao sa visoko kvalitetnim suigracima. U Hajduku ce igrati sa poprilicno losim igracima (barem u odnosu na prethodne suigrace), pa ce mu sigurno i ucinak biti losiji.
    Jedan Messi ne moze nista u Miamiju jer ima kriminalne igrace.
    Perisic ce sigurno moci odskakati od drugih ali nece moci puno.
    Isto se ocekivalo i od Pjace, pa sad i od Brekala, pa Pjaca na trenutke zablista, ali dalje provodi vrijeme u prosjecnosti. Brekalo je odigrao samo jednu utakmicu, ali je bio najlosiji na terenu, sumnjam da ce biti njihov spasitelj ove sezone.
  • Purger
    360


    Dobili su svaku zbog trenutka individualne kvalitete, tako će vjerojatno i sad
  • NORTE
    9.3k
    Bome ovaj bivši kapetan dinamovih juniora mi je sad visoko na listi omraženih igrača.
    Uremoviću nadam se da ništa nećeš osvojit.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Nevjerovatno kako je u rekordnom roku postao kmecavac, prije nisam imao nista protiv njega, ali sad je jedan od njihovih najomrazenijih igraca.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Dobili su svaku zbog trenutka individualne kvalitete, tako će vjerojatno i sadPurger

    Dobili su jer im se fortuna taj put osmjehnula...

    Pa lovrić je protiv osijeka zdrmao prečku gdje je vratar samo pogledom ispratio loptu, protiv rudeša je pavlović promašio nemoguće, a realno mogao je biti sviran i penal za rudeš...

    U nekim situacijama im je sreća okrenula leđa.
    Uglavnom, ne bi bilo nikakvo čudo da magarad dobije sve tri, ali neće biti nikakvo čudo ni ako kiksaju...nemaju nekakav skor bez livaje!
  • plavac173
    2.6k
    hajduk bez livaje je odigrao ukupno 9 utakmica, od toga 1 pobijedio upravo protiv Rudesa na poljudu kada su lako mogli ostati bez iste te pobjede, 3 puta X i 5 izgubljenih utakmica.
  • Juznjak
    3k
    Rijeka bez Fruka, Gode i od prije ozljeđenog Mitrovića.
  • Petar86
    584
    2/3 Hajduka je po meni realno za ocekivati u nadolazecim utakmicama
  • Infinity
    15.2k
    Nadam se da ce kiksati i da pobjedom dolazimo na -2 uz utakmicu manje.

    Neka bude 3-3 ili 3-4, da se barem nesto vidi.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Dok se mi i Hajdukovci odmjeravamo Rijecani lagano na vrhu. Navijam za njihov kiks (kao i Hajdukov) svaku utakmicu zlu ne trebalo.
  • i more je plavo
    891


    Ovo su kalkulacije ko da si Hajdukovac, ja sam zelio da sami odlucujemo o svojoj sudbini, nakon zadnja 2 kola to se i desilo i ispralo naš kiks protiv Lokse.

    Sada smijemo kiksati jednako ko i konkurenti, odnosno ako uđemo u seriju pobjeda netreba nam nicija pomoc nego slavimo.

    A ako u direktim susretima sa njima kiksamo....nek igraci daju 150% na terenu a mi na tribini, pa ako ni to nije dovoljno jbga.....mozemo samo čestitati trenutno boljem od nas, i nauciti nesto za buducnost.
  • plavac173
    2.6k
    Ajmoo Rijekoo, za odmak od tovarije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.