• Kepec
    5.5k
    Vidim da se o Brekalu ovdje pisalo da loše igra dok ovi dolje govore kako je klasa iznad svih.
    Nisam gledao tekmu u subotu pa je li može netko reć objektivno kako je odigrao.
    Znam da su to tovari i preuveličavaju sve, ali me svejedno zanima je li ozbiljno odigrao nešto vrijedno spomena ili je stvarno toliko loš bio.
  • Praskaton
    2.3k

    Dobar u obrani bar oduzetih lopti,zatvarao svoju stranu.U napadu se vidi da zna i može,par dobrih izbacivanja gdje u prvom koraku u stranu stvara prednost.Ubačaj iz prekida kod njihovog gola i dvije dobre lopte u dubinu.
    Utopio se u sivilo nastupa tovara vecim dijelom utakmice.Moze bit jako nezgodan kad im se vrati zalizani.Vidit cemo

    Al za igraca takvog renomea to je debelo premalo zasad
  • sanjinlego
    3k
    Kad mi kažu igra Brekalo obranu. Aha, malo sutra. Taj igrač je pročitan. Nazad loš, zato i nije ostao vani.

    Drugo, konstano ide na desnu nogu. U derbiju samo na to skrenut’ pažnju. I na kraju, bolje u Splitu da zatvore Mc Donalds .. ;)

    Tri akcije iz kojih je Osijek napravio najveće šanse, po desnoj strani.

    photo-output.png

    photo-output.png

    photo-output.png
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Vidim da se o Brekalu ovdje pisalo da loše igra dok ovi dolje govore kako je klasa iznad svih.
    Nisam gledao tekmu u subotu pa je li može netko reć objektivno kako je odigrao.
    Znam da su to tovari i preuveličavaju sve, ali me svejedno zanima je li ozbiljno odigrao nešto vrijedno spomena ili je stvarno toliko loš bio.
    Kepec

    Brekalo je bio dobar prvo poluvrijeme ali ništa posebno i ništa neviđeno na terenima HNL-a. Bit će pojačanje za Hajduk ali ga ne bih stavio u rang najboljih krila lige a to su po meni Pjaca i Kaneko nego bi ga stavio u ovaj drugi ešalon krilnih igrača koji idu poslije ove dvojice a to su Sahiti, Hoxha, Pašalić.

    Mene je Brekalo u utakmici protiv Osijeka stilom igre podsjetio na također hajdukovog Benrahoua samo što se Benrahou non stop izbacuje na lijevu nogu a Brekalo non stop na desnu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Balon euforije se polako ispuhuje, skužili su da zaprvo već dugo igraju loše i sad se to spojilo i s rezultatima tj. poklopilo. Prije su bili učinkoviti, jedan gol i zatvaraju se, sad im to nije prošlo protiv Rijeke i Osijeka. Na Poljud dolazi jako dobri Slaven Belupo, kad bi uzeli makar bod tamo to bi bio još jedan veliki udarac za Euforiju.

    Dobar mi je bio 'gledam tribine Maksimira i slušam pjesmu' Krovinović, rekao je nešto tipa radimo dalje i idemo prema cilju koji isčekujemo. Znači nije da će dati sve od sebe da postignu cilj kojem se nadaju nego oni to isčekuju, u smislu to će se definitivno dogoditi.
  • Zagi
    7.6k
    Balon euforije se polako ispuhuje, skužili su da zaprvo već dugo igraju loše i sad se to spojilo i s rezultatima tj. poklopilo. Prije su bili učinkoviti, jedan gol i zatvaraju se, sad im to nije prošlo protiv Rijeke i Osijeka.Mali Zeus

    To je tak kada je glavna mantra "tko te pita kako si igrao ako si pobjedio" . Dobijem proljev kada to čujem.
    Dođu tekme gdje ne uđe nekaj kaj je ušlo par tekmi prije, suparnik pogodi neki eurogol i odjednom se svi pitaju gdje je igra.

    Rezultat je posljedica igre , uvijek (ili gotovo uvijek) .

    To ne znači da svi moraju igrati kao Pepova Barcelona (Heynckes je to zorno pokazao) ali ako se ti iz kola u kolo mučiš sa Slavenom i Istrom, pobjeđivao u tom trenutku ili ne prije ili kasnije će ti se to negdje vratiti.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ak ne pobijede Slaven ovaj vikend, oni su gotovi. Pojest će ih pritisak.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ak ne pobijede Slaven ovaj vikend, oni su gotovi. Pojest će ih pritisak.nemapredaje

    Daleko od toga, jos previse kola ima za donosit bilo kakve zakljucke, mogu se i oni zainatit pa ici na glavu do kraja ali nebitno, bitno da smo tu u igri i da igramo kao da je svaka finale
  • ksapi
    2.8k
    Za nas je super da tovare sto duze drzi euforija. Pucaju pod pritiskom ko kokice
  • NitkoBitan
    17k
    Za nas je super da tovare sto duze drzi euforija.ksapi

    Ja bih cak rekao da je bolje za nas da se euforija ispuse, da se bas prizemlje i izgube samopouzdanje. Dok je euforija znaci da ih ide i da ih fortuna mazi.
  • nemapredaje
    3.2k


    Tako bi bilo da kod njih ima objektivnosti i razlučivosti, ali pošto je euforija njihovo jedino gorivo, kada ostanu bez iste će se ugasiti.
  • javolimtebejako
    1.5k
    18.02. je ova zaostala tekma s Varazdinom ili ce to biti neki drugi termin?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Magarad je tu gdje je već par sezona... od kad im se pojavio livaja, oni su cca na istom prosjeku bodova... zadnje dvije završene sezone su na 66,7% i 65,7%.... sad su na (gle čuda) 66,7% osvojenih bodova!

    Niti će nešto posebno narasti, niti će nešto posebno pasti. Uzorak nije mali, a nisu se dogodili nikakvi značajni kvalitativni skokovi ni prema gore ni prema dolje. Ne mislim da će na kraju ove sezone njihov učinak biti puno drugačiji.

    Dinamo se u dosadašnjem dijelu sezone srozao na cca njihove grane...ako se to malo podigne, a prostora za napredak ima, to će se dignuti na preko 70% i problema neće biti.
  • NitkoBitan
    17k
    18.02. je ova zaostala tekma s Varazdinom ili ce to biti neki drugi termin?javolimtebejako

    18.2. je standardna utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.