• Pulfer
    111
    Fino je Toni Franja maloprije na Podcast inkubatoru prokomentirao Brekala i Baru. Ko kak svi znamo i on veli da se trenutno u Dinamu ne zna ko pije ko plaća, ali da je Bara napravio cirkus za vlastitu samopromociju. Uz to, veli Toni - da nije bilo Dinama nebi bilo ni Bare, al on o tome ne vodi računa.

    A info iz drugog ugla, danas sam bio u kontaktu s frendom iz Splita kojem netko blizak radi u Hajduku. Kaže da je Bara tražio od Hajduka da pripremi papire za transfer Brekala nekoliko dana prije nego je pukla priča s Dinamom. Nije info iz prve ruke doduše, moguće da je info netočna, ali je logično objašnjenje ekipi koja nariče kak su tovari uspjeli riješit transfer u dan-dva. Očito je bilo pripremano dok su još uvijek pregovarali s nama.
  • Brusa
    1.5k
    ali ima još i liječnički, a i treba mail neki sigurno poslati, a možda Jakir bude pred otkazom poslije gorice, pa se ne zna da li će ga novi trener htjeti ili da li će biti novaca novaca i za transfer i za otpremninu itd još sto stvari...
  • sanjinlego
    3k
    Koffi je već od ranije ozljeđen! Odnosno ima problem s oba koljena .. to je i razlog zašto nije igrao u zadnje vrijeme. Tudor za sad, preskup! Hvala ti Bože!
  • emilperska
    5.4k
    Bilo bi dobro da Tudora zavrse sutra. Jer ako ne dao Bog ne dobijemo Goricu, opet ce izvrsni odbor stopirat sve jer ce S.J. dobivat papire, a FT je evidentno njegova zelja, makar ja bi ga rade ispred Kave nevezano uz S.J.
  • Peškaman
    4.2k
    Ja iskreno ne vidim kako mi Tudora možemo dovest,ugovorom vezan do 2027.,strašno važan igrač za Rakow,k tome i dokapetan.
    TM vrijednost 3,5milE,ja ne vidim način da ga dobijemo za manje od 2,5/3milE.
  • Orc123
    7.8k
    bilo bi za zatvor da damo 2,5mil eura ili 3mil eura za igraca od skoro 29g, a s druge strane smo za Orsica godinu dana starijeg dobili 5,5 a bio je najucinkovitiji igrac Dinama u Europi, rasturao u Hnl i jos k tome reprezentativac 3. Repke na svijetu i jos k tome zabio za broncu....mi za njega 5,5 mil i to iz Dinama a jedan Rakow bi za Tudora trebao dobiti 2,5mil eura ili 3? I jos k tome ne kuzim, trebamo beka a doveli bi wing beka....
  • Peškaman
    4.2k
    Pa,gle, ako su zaista sigurni da može pomoći u obrani naslova,samo što sam ja osobno siguran da mi nemamo 3 milE dati za njega.
    Nije bez razloga momak bio najbolji defanzivni bek poljskog prvenstva kojeg se u nas ponižava maksimalno.
    Pođeš samo od osnovnih stvari usporedbe njihove i naše lige,ljudi su terenima,stadionima,marketingom godinama ispred nas.
    A i kada pogledaš broj njihovih klubova u europskim natjecanjima naspram našeg posljednjih godina.
  • hardek
    2.8k
    Meni ni na kraj pameti nije da se ovaj transfer može ostvariti. Rakow realno neće pristati na ispod 3 milje eura, a mi toliko sigurno nećemo platiti. Ajde da ima ugovor još godinu i po pa im on kaže da neće produžiti i da želi ići, ovako sa dugoročnim ugovorom gotovo nemoguće.

    Realnije mi je da se Metz javi nakon što ne nađu novog kupca za Kavu i pristanu na plaćanje po odigranim utakmicama.
  • emilperska
    5.4k
    Na kraju necemo dovesti nikoga..
    Brekalo, Kent, Kava, Tudor, Silva. Sve smo sjebali..
    Zivio Arber Hoxha i Yakirov turbofolk nogomet..
    Prvenstvo cemo osvojiti samo ako ostali to shvate kao osobni rat protiv Jogurta i Petković se paralelno probudi iz zimskog sna..
    Ovo je nevjerojatna pa cak bi rekao epska nesposbnost Uprave. Zadnje pojacanje smo doveli 2019. (Ivanusec). Sve ostalo su skupe popune ili promasaji..
  • Nolifer
    8k
    petak navečer je, ajde sa malom van, prije će se sa maličkom posrećit nego tu na transferima
  • deda
    32.5k
    Dečki ajmo svi na tu tekmu u nedjelju i drukat za to što imamo na terenu.
  • i more je plavo
    1k
    Brekalo, Kent, Kava, Tudor, Silva. Sve smo sjebali..emilperska

    A cuj, ne vidim krivicu uprave ili Jakira sto su Koffi i Silva ozlijeđeni, Kent nas ne dozivljava jer ak mu Lazio nije po volji, tesko da ga i osobno Vlatka sa svojim carima moze zainteresirati za dolazak, Brekalo je zakulisna igra Bare a za Tudora bumo saznali uskoro.

    Bara je i sam rekao "uvjeti su bili isti i za Hajduk i Dinamo" ali je onda napomenuo da "on ne zna što je Hajduk ispregovarao sa talijanima"......sto ipak daje naznaku da je otisao dolje za manje love nego sto se trazilo od Dinama.
    A i kad je to Hajduk imao vremena "pregovarati" sa talijanima
  • rioda
    4.8k
    Piše Juranović u JL, vrlo dobar rezime, u kontekstu odgovornosti Šimića i neodgovornosti ostatka Uprave.

    "Ugrubo, ako analiziramo ljeto i zimu - bio je problem Kaneko, sada je doveden Ogiwara. Bili su problem Bernauer i Mihajličenko, sada se želi dovesti Kouao. Bio je problem Bakrar, doveo se Hoxha. Bio je problem što se nisu doveli Pjaca i Pašalić, sada se propustio Brekalo... Tada se tražila odgovornost, a sada se od nje - bježi."
  • Mr Anderson
    7.9k

    Baš tako, od čitanja ove silne kuknjave i jadikovanja oko pojačanja čovjek padne u depresiju. Pustite plakanje po forumu i u nedjelju na utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions