• CastAway1986
    1.5k
    Uprava nam je u kurcu to se zna ali za ovo s Koffijem mogu samo dobiti plus jer su uradili logičnu stvar a to je da kad su otkrili problem s hrskavicom su htjeli promijeniti uvjete odnosno ili smanjiti otkupnu cijenu ili da igrača plate po učinku iliti ga odigranim utakmicama, Metz je to odbio i eto im ga natrag..
  • CastAway1986
    1.5k
    tako je majstore , Wdowik je svima ovdje bio kapitalac unatoč tome što mu je ovo prva takva sezona na ovoj razini a igrač koji je član prvaka te zemlje koji je bio proglasen najboljim igračem te lige te bio na korak do poziva u reprezentaciju nam je panj samo zato jer ga se sjećaju da je bio rezerva Juranovicu..
  • wolfgang14
    1.6k


    Jel postoje kakve šanse da rade na Gazibegoviću? Ili je jedino Tudor opcija?
  • Kujtim Shalla
    3k
    ones you go black you gonna need a wheel chair :rofl:
  • Nogo
    3.8k
    LJETO 2024.
    LIVE prijenos predstavljanja iz Thalassotherapije Opatija.

    Novi/stari igrači Dinama su sa nama : Kačavenda, Stojković, B.Šutalo i oporavljenici Moha, Emreli i Kava.
    Evo, danas imamo i par iznenađenja pa smo kupili i Roga, Pjacu, a u obrani i Mitrovića. Gledamo ka tome da probamo ojačati kadar sa još bar 2 igrača tako da imamo cijelu rehabilaticijsku ekipu. Pratimo Oršića i jednog golmana sa juga, a sve ćete se uskoro saznati preko foruma.
    Probavamo preko statuta promjeniti i ime u RNK Dinamo (rehabilitacijski nogometni klub Dinamo)!
  • Orc123
    8.2k
    wdovik ima 23, a Tudor 28, a po pisanjima bio bi i skuplji....
  • Facke
    3.7k


    Hmm kak da ti najbolse objasnim.
    Kad zajdem vu ovu temu mi je isti osecaj kad se celi dan jebem na poslu i same koj sam kljuc v bravu del cujem zenu kak zvoca i sere. Najbole da ni zisel nisam. :lol:
  • CastAway1986
    1.5k
    Wakizaka ima 28 pa i ja i ti želimo da dođe..
  • Mlađi referent
    12.3k


    Da ironija bude veća, zazivala se prodaja Bulata (22) da dođe Wakizaka.

    Možda je ipak do egzotike, Tudor je dosadan
  • Lynx17
    4.1k
    Vi što pljujete Frana Tudora pljujete ga na osnovu toga što je nekad igrao za tovare! Jeste ga gledali kad u Poljskoj? I još važnije pitanje , jeste li gledali kad ovog macka u vreci iz Obale Bjelokosti koji je pao na lijecnickom?CastAway1986


    Naravno da nisu.

    Ali to me posjeca na oni koji su tada takoder osudili Misica na kakav je bio u HNL a ne na kakav je igracki napredovao u Grckoj.

    A ja o Tudora necu, jer ga nisam pratio. Ali glupo je samo ga suditi na kakav je igrac BIO.
  • Orc123
    8.2k
    i ne kosta 3 mil eura, pa cak ni 2.......kaj najgore Tudor nije bek jedino ak se misli igrati 352 a ne misle i ako ga dovedu za 1 do 1,5mil eura.....wakizaka je konstanta vec 4-5 sezona a i treba nam centralni vezni.....ustvari vidjet cemo na kraju.
  • Kujtim Shalla
    3k
    tochi chukwuani bi nam bio još bolji. Možemo ga još dovesti, našli su zamjenu za njega danci. Jer želi van. Ugovor produžiti ne želi, a ističe mu na ljeto. To je životinja koja nam treba i crnac kojeg bi @"Droljo momentalno odobrio
  • Patrik11
    164
    ako se ne varam on je trebao u zvezdu ali su odustali
  • Kujtim Shalla
    3k
    trebao je u Veronu, zvezda je pokušala ali mislim da su se ohladili kad su čuli cijenu. Doveli su oni stamenkovica iz kopenhagena za tu poziciju. Besplatno nakon isteka ugovora. Dobar igrač takodje
  • Patrik11
    164
    Cudi me da je ostao trabzon i besiktas su se isto spominjali djeluje mi da je prosao hajp oko njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions