• Derby
    181
    Pisao sam prije nekoliko tjedana.. izabrao je Cedevitu ispred KK Dinama unatoč obećanju, popišao se po glavi projektu navijača i osobno mislim da ga nitko nije ni zvao. A i po čemu je on to kompetentan biti u upravi Dinama?ksapi

    Može pojašnjenje kako se popišao po KK Dinamo? Samim nedolaskom u Dinamo? Ili je obećao nešto što nije ispunio? Ili je govorio protiv Dinama?

    Ne poznajem čovjeka ali javnim nastupima je ostavio dobar dojam na mene.

    Što se tiče KK Dinamo par njegovih riječi ima na ovom linku:
    (podcast inkubator).
    Min 5:00 i 12:00
    https://www.youtube.com/watch?v=14zUMHBOHfk
  • Ivdzo11
    3.3k
    Ev vidim ekipa Dinamo iznad svih... Bariceva lista objavila prvih par kandidata i svaki dan ce predstavljati po par kandidata....

    Ako ste za i niste vidjeli, mogu prenijeti tu?
  • superhik
    10.6k
    slobodno preneseš takve stvari ovdje
  • Ivdzo11
    3.3k
    Od 9.2. - 15.2. predstavljanje programa po segmentima

    NOSITELJ LISTE

    ✅️OTTO BARIĆ (rođen 1958, Zagreb), po zanimanju diplomirani arhitekt. Od 1984. naovamo sudjelovao na brojnim arhitektonskim natječajima i osvojio sa svojim suradnicima desetak prvih nagrada. Najznačajniji projekti: Rekonstrukcija hotela Esplanade u Zagrebu, Zagreb Tower, Trgovački centri City Centar One i Westgate u Zagrebu, Multifunkcionalni sklop dvorana za svjetsko prvenstvo u rukometu, Qatar 2015, Poslovno stambena zgrada Bancentar u Zagrebu, Dalmacija Tower u Splitu, najviša zgrada u Hrvatskoj.
    Cjeloživotno vezan uz nogomet i Dinamo, preko oca, legendarnog trenera Dinama i hrvatske nogometne reprezentacije, Otta Barića.

    ✅️PETAR BRUČIĆ (1953., Jarmina), član legendarne momčadi Dinama koja je u sezoni 1981./1982. osvojila naslov prvaka tadašnje države. S Dinamom je došao do naslova osvajača Kupa u sezoni 1979./80. i do finala Kupa u sezonama 1975./1976. i 1981./82. Karijeru je nastavio u austrijskom Rapidu. S Rapidom osvojio dva naslova prvaka i četiri kupa te dva superkupa, a u europskim kupovima igrao je finale Kupa pobjednika kupova 1985. U karijeri je bio član Dinama od 1975. do 1982., te je u 173 nastupa zabio 14 golova. U bečkom Rapidu igrao je 1982. do 1987. te je u 118 nastupa zabio 6 golova.

    ✅️TOMISLAV CECIĆ (1967., Zagreb), oženjen, otac troje djece. Osnovnu i srednju elektrotehničku školu pohađao i završio u Zagrebu. Sudionik domovinskog rata od 1991-1995. godine. Od 2003. godine vlasnik poduzeća ELEKTRO-CECIĆ d.o.o. koje je kroz vrijeme stasalo u jedno od vodećih poduzeća u svojoj branši.
    „Od malih nogu Dinamo je neizostavan dio mog života, a od zasnivanja obitelji i neizostavni dio obiteljskog života. Bio sam prisutan na svim važnijim i „običnim“ utakmicama našeg Dinama kroz njegovu povijest kako u Zagrebu tako i na gostovanjima. S obzirom na osobnu realiziranost u životu kako privatnom tako i poslovnom, svim navijačima Dinama garantiram potpunu neovisnost u zastupanju njihovih interesa u Skupštini kluba.“

    ✅️ROBERT BAŠIĆ (1973., Brežice), oženjen, otac dvoje djece. Po zanimanju elektrotehničar i tehničar cestovnog prometa.
    Hrvatski branitelj, pripadnik 151. Samoborske brigade. U obiteljskom suvlasništvu obrta, vlasništvu i suvlasništvu nekoliko poslovnih prostora, nekretnina, sve u svrhu iznajmljivanja. Tradicija obrta kao poslovnog puta prisutna je u obitelji preko 60 godina.
    „Dinamom me je u šestoj godini života zarazila majka, inače bivša rukometašice Lokomotive. Član sam Dinama s povremenim prekidom od 1979. godine.Na gotovo svakoj utakmici Dinama uključujući i gostovanja.
    Administrator sam stranice Dinamo iznad svih.“

    ✅️IVAN HRŠAK (1989., Zagreb), oženjen, otac 1- og djeteta. Nakon završene VII gimnazije, upisao Pravni fakultet u Zagrebu a tijekom studiranja proveo jedan semestar na razmjeni u Frankfurtu (Goethe Universität). Nakon položenog pravosudnog ispita (2016. godina) započeo je raditi i kao odvjetnik, trenutno radi kao odvjetnik u renomiranom odvjetničkom uredu u Zagrebu koji se primarno bavi korporativnim pravom, savjetovanjem međunarodnih kompanija te zaštitom osobnih podataka. Tijekom svoje profesionalne karijere, obavljao je i dužnost prokurista u trgovačkom društvu koje je vlasnik jednog od najvećih trgovačkih centara u Hrvatskoj. Aktivno se služi engleskim i njemačkim jezikom.
    „Od najmanjih nogu, zaluđen sam sportom, posebno nogometom, rukometom i košarkom, a Dinamo pratim od kada se sjećam. Uz ljubav prema Dinamu, istovremeno se razvijala i ljubav prema hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji i svim ostalim zagrebačkim sportskim kolektivima, a koja traje do dana današnjeg. Redovito pratim nastupe našeg Kluba u svim natjecanjima u kojima se takmiči te pokušavam ići na što više utakmica (koliko obaveze i prilike dopuštaju).“

    Evo ovako cu, samo kopirati
  • Toot
    69
    Da se povežu imena sa slikama:

    421966002-709754564603604-3710062944055353423-n.jpg

    421942490-709754657936928-4592592829270468226-n.jpg

    424585845-709754684603592-6169762010262166687-n.jpg

    ddscd.png

    421965151-709754707936923-722187364634794303-n.jpg
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ova slika Bručića sa mamicem im je službena?
  • Mr Anderson
    5.9k
    Čuo sam jedino za Peru Bručića, a on je već prešao 7 banki. Nije im početak liste baš obećavajući.
  • Toot
    69


    Nije. Ali trebala bi biti.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Slika Pere Bručića je divna. Baš divna. Govori sve što treba znati o listi. Poštenje, ponos, ljubav prema Dinamu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pratim i ja Dinamo otkad znam za sebe pa ne mislim da bih trebao u skupštinu. Za razliku od ovih ako ne računamo Bručića ili Barića kojem je poveznica s Dinamom prek tate kak piše.
  • nemapredaje
    2.2k
    Ovog Hršaka znam površno.

    Za njega sam mislio da nema veze sa sportom, a kamoli da je strastveni navijač Dinama.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Domovini treba biti vjeran,takodjer sva slava i hvala braniteljima ali kao referencu za biti u skupstini navesti pripadnik odredjenje brigade, ili branitelj od 91-95 mi je mnogo populisticki da ne kazem glupo.
  • Robi T
    238
    promijenili Bručićevu fotku...sada više nije sa ZM...
  • CUCAK
    95
    biti će fora, kad izađu sva imena s lista, bacit oko na razne fejs grupe i vidjeti što su pojedinci s lista zadnjih godinu dana pisali o izborima... možda će se neki ako uđu u skupštinu zalagati za ukidanje izbora
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k


    Jer prosječan Hrvat još uvijek "puši" te patetične stvari. Meni su i otac i majka bili branitelji i to sa više dana borbenog sektora od Gotovine, pa mi se ne sjećam da su ikad, izuzev u braniteljskim obljetnicama ili nekim udrugama isticali to kao prvu stvar o njima. Osobe koje u temama koje nisu vezane za rat i branitelje ističu pripadnost postrojbi ili čin su osobe koje u svom cv-ju nemaju ništa za istaknuti.

    Znam ljude koji su bili s mojima u postrojbama koji imaju svoje firme i prva stvar koju će reći je "Ja sam taj i taj, direktor firme te i te", a ne "Ja sam taj i taj, pripadnik te i te brigade". Isticanje pripadnosti brigadi prije 30 godina na listi za skupštinu Dinama je identično isticanju pripadnosti brigadi prije 30 godina na izboru za predstavnika stanara u zgradi, posve nebitno.

    No prosječnom Hrvatu, koji u svemu vidi udbaše, četnike, jugokomuniste, je to važno, makar to nema nikakve veze s predmetom rasprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.