• Toot
    69


    Ne želim nikoga vrijeđati, ali nije li cijela lista populistička? Predvodi ju uspješni arhitekt koji je postao neuspješni političar s Bandićeve liste i jedina veza s Dinamom su mu otac koji je klupska legenda te izvjesne veze u trenutnoj/nedavnoj upravi kluba, front runneri su poznati bivši sportaši kojima je sportski uspjeh jedina referenca (o Bručiću i njegovoj podršci organiziranom kriminalu bolje da ne pričam), a kad vidim da je netko uspješan poduzetnik na način da nastavlja 60-godišnju tradiciju obiteljskog obrta koji iznajmljuje nekoliko svojih nekretnina onda mi se smuči u želudcu i počnem preispitivati motive ovih ostalih.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Tako je.
    Da budem iskren da sam ja na ovoj listi i da pogledam tko je jos samnom na listi,pa onda procitam sto priprema takozvana BBB lista (kako mediji voli reci da unesu nemir) ja bih se posramio i sam bih odustao biti na listi…
    Ali nismo svi isti,netko to sve gleda kao interes.
    Ali kako nova clanska majica kaze “Dinamo pripada onima koji ga vole bez interesa.”
  • bluepower86
    850


    Populisticka lista u pravu si,nas narod to nazalost voli.Nadam se da ce navijacka lista pobijedit s velikom razlikom!
  • jedan u nizu
    6.7k
    nisam znao da je Luka Nizetić navijač dinama :sweat:

    421965151-709754707936923-722187364634794303-n.jpg
  • The Undertaker
    4.4k
    Ovo su kratki životopisi. Slični će biti kod svih. Što bi vi stavili u svoj CV? Ako je stvarno bio branitelj, zašto to ne bi stavio, pogotovo ako se kandidiraš za klub koji nikad nije skrivao svoje hrvatstvo.
    Realno, nema veze sa funkcijom ali nema veze i ako je završio elektrotehniku pa se opet navodi.
    Ionako većina neće čitati i glasovati prema programu već prema osobnim afinitetima i ljudima na listi a onda bi ta crtica u CVu mogla nešto i značiti.
  • Jurki
    9.5k
    u skupstinu trebaju ici ljudi koji su skolovani i sposobni. Ljudi koji kuze nekaj o nogometu.
    Po cemu jedan npr Kruno Simon, Perica Bukic trebaju ici u skupstinu? Otto junior? Petar Brucic? Zato kaj je igral nogomet?

    Kakve ti ljudi imaju kompetencije da budu u skupstini?
    Nemam protiv branitelja apsolutno nista. Hvala im za sve kaj su napravili do neba i natrag.
    Ali ovo nisu izbori za skupstinu HVIDRE nego Dinama.
  • Crni86
    1.4k
    sam si rekao kratki zivotopis, mislim da je lijepo sto se netko ponosi sa time sto je bio hrvatski branitelj i svaka cast na tome. U zivotopis stavljas kompetencije koje su bitne za ulogu na koju se prijavljujes, ne znam kako sada povezati to sta je bio branitelj i kako ce mu to pomoci u obnasanju duznosti skupstinara. Isto tako ako u kratkom zivotopisu to istaknes, moje je pitanje sta stvarno nemas nikakvoh drugih kompetencija zasto bi trebao uc u skupstinu? Gledam samo s aspekta da zelim vrhunske ljude unutra, sa pretek kompetencija i jakim zivotopisima.
  • The Undertaker
    4.4k
    Da odgovorim obojici istovremeno, imaš dva aspekta koja gledaš (barem ja), stručni i ljudski (moralni). Po meni, za same članove Skupštine je bitnije da su ljudi od ugleda i integriteta nego koliko su stručni. Za izvršne funkcije u klubu je obrnuto (ne znači da oboje nije važno). Niti je završeni fakultet siguran dokaz da je čovjek stručan, niti je imanje firme siguran dokaz da je čovjek poslovno sposoban niti je sudjelovanje u ratu dokaz da je netko čestit. Ipak, ukazuje na neke pozitivne strane čovjeka i zato ga ljudi i stavljaju u CV. Naravno, dio je i populizam ali to je sastavni dio svih izbora.
  • Juznjak
    3.2k

    Ja ne znam što ti imaš komentirat išta na tu temu. Ustao si se na zadnje noge kad su ljudi rekli da Barić nije bio na skupštini kad se odlučivalo o Maksimiru. Je li ti to spada pod stručni ili moralni aspekt? Je li to isto dio Barićevog CV-a?
  • Jurki
    9.5k
    Po meni, za same članove Skupštine je bitnije da su ljudi od ugleda i integriteta nego koliko su stručniThe Undertaker

    Znaci ovako.
    Npr Vlatka Peras ima izlaganje financ. plana i izvjesca.. Perica Bukic bu gledal ko tele v sarena vrata jer se ne kuzi u ekonomiju, a Tomislav Globan kao prof na ekonomskom fakultetu ce ju zbomardirati s pitanjima di se bu ova zgubila.
    Super ajmo Bukica stavit u skupstinu.
  • The Undertaker
    4.4k
    Zašto Barić nije bio na Skupštini?
  • The Undertaker
    4.4k
    Neće biti baš tako, barem kako ja gledam. Plan rada za sljedeću godinu na Skupštinu ne bi trebao doći prije nego ga pogleda i odobri IO. Tamo (u IO) trebaju sjediti prvenstveno stručni ljudi. Kad dođe na Skupštinu, tamo se usvoji ili ne (uz možda neke benigne dopune).
  • Jurki
    9.5k
    po tome je dosta da stavis 60 čimpanzi koje naucis dizati ruku.
    Pa to smo imali do sad.
  • The Undertaker
    4.4k
    Inače, osobno mislim da bi mi trebali kopirati Hajduk u ovom segmentu, dakle manji i operativniji IO (5 osoba, kod njih je to NO) i onda neko malo veće savjetodavno tijelo u koje bi onda ušli Globan, Boban, itd..
  • The Undertaker
    4.4k
    Ne znam što očekujete od Skupštine ali mislim da previše očekujete. Skupština je jedanput godišnje i to je više formalna nego operativna funkcija, barem u 90% slučajeva. Evo, deda još nije dobio odgovor na svoja pitanja niti će ga, barem javno, dobiti. IO i NO je puno bitniji za kontrolu procesa u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.