• austrijanac
    2.9k
    Iza koje se Vedriš skriva, zna li se što?
  • deda
    29.4k
    On bi trebao biti u 35 predloženih od IO.
  • austrijanac
    2.9k
    Fala Deda.

    Baš ću vidjet "rukometni" puk ovih dana, pa ispipat što oni šuškaju.
  • Toot
    69
    Evo još jednog imena:

    Kako je tportal neslužbeno doznao na košarkaškoj utakmici Dubrava-Dinamo, Marijan Pojatina nalazi se visoko na listi navijača Dinama. Njegov izbor je ujedno i nastavak smjera špekulacija kako navijači u klubu žele ljude koji su dinamovci, a ujedno su uspješni poslovni ljudi koji vole sport. I u tom kandidiranju navijača idealno se uklapa bivši košarkaš Marijan Pojatina koji je u SAD-u završio fakultet kemijskih znanosti, a uz to je igrao košarku u Division I NCAA lige.

    Nakon diplome vratio se u Hrvatsku i prošao je sve faze tvrtke u polju kozmetike gdje je došao do mjesta direktora tvrtke Olival te i pozicije predsjednika uprave. U deset godina na čelu tvrtke podigao je prihode za pet puta te je broj zaposlenika povećao tri puta.

    Ukratko, nakon uspješne sportske karijere uspio je stvoriti stabilnu tvrtku koja se probila na nekoliko tržišta. Ono što je posebno zanimljivo je podatak kako je Pojatina ostao aktivan u sportu i trenutačno je predsjednik ambicioznog projekta KK Dinamo, kluba kojeg je u tri godine doveo iz druge lige do stabilnog 'premijerligaša' koji je trenutačno u samom vrhu hrvatske košarke. Uz sve to danas je u hrvatskoj košarci rijetka pojava da je neki klub financijski stabilan, a upravo se to može reći – kako se doznaje – za KK Dinamo.

    Kako se može doznati od ljudi bliskih navijačima Dinama Pojatina je njihov izbor zbog toga što je uspješan poslovni čovjek, a uz to ima igračko ali i operativno iskustvo. Svakako svojim iskustvom može pridonijeti Skupštini kao čovjek koji zna što je dugoročna strategija i planiranje.
  • din
    253
    čitaju zonu i oni očito
  • Crni86
    1.4k
    naravno da prate, Vice je clan NO-a futsal dinama, logicna je time i njegova pripadnost i da prati sve kaj se zbiva
  • Ero
    942
    čovjek je aktivan na zoni odavno. ako se ne varam
  • NORTE
    9.8k

    Predsjednik Futsal dinama ne može biti kandidat, a KKdZ-a može?
    Što sam propustio ovdje?
  • Crni86
    1.4k
    mislim da je caka pripadnost istom savezu
  • Crusades1986
    10.2k
    Ne može jedna osoba bit u upravljačkim tijelima dva kluba iz istog sporta. HNS u svom Statutu kategorizira futsal i veliki nogomet pod isti sport.
  • superhik
    10.6k
    Informirajte prijatelje, poznanike, dijelite po društvenim mrežama...

    425302326-763368255814571-8575752387192854148-n.jpg
  • Šteco
    532
    Tko je gledao, Nemec je je to super objasnio, ali tko je "slušao" između redaka, i on kao i mnogi ovdje dijeli skepsu oko tog elektroničkog glasovanja. Ja sam užasno skeptičan oko toga jer kad su u pitanju Mamić, ova uprava i likovi koji se muvaju oko kluba i u klubu - ne vjerujem u slučajnosti i rupe u sustavu koje nitko nije predvidio.

    Složio sam šprancu za mail, predlažem da se mi ovdje (a i šire od Zone, koliko ide) malo organiziramo i zasujemo klub i Dekod ovime do te mjere da moraju odgovoriti:
    Bosskovitz

    Malo kasnije reagiram, no kako još uvijek nisam vidio neko očitovanje, poslao sam sada mail i proslijedio poruku na više adresa da se dodatno pojača pritisak. Thumb up za inicijativu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Poslao @Bosskovitz -ev mail, poslao i potvrdi o uplati članstva dinamovom proljeću radi evidencije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.