• Mali dioničar
    15.1k
    Moze neko objasnjenje, kaj se tu dogada? Zasto je oporba cijela protiv? Tu je i Sladoljev deklarirani Dinamovac..FrenchMontana

    Cijela prepiska ti je na temi stadiona. Sladoljev se javio opravdati se.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/54/stadion-maksimir
  • Tercel
    429
    Tko je rekao da neće biti predstavljanja lista i vizije? Još nitko nije ni krenuo. Kritike su ti upućene prema javnom forumu gdje se piše sve i svašta, a kamoli neće činjenice o ljudima koji bi trebali predstavljati Dinamo nakon povijesnih izbora. Ona stara narodna "Dobar je strah kom ga je Bog dal" mi se čini primjeren odgovor na tvoje "kritike".
  • Jaro
    6k
    Samo kaj nema baš parkingaBruh

    Veliki parking na paromlinu za ekipu van grada, nije daleko ni pjeske dosetati. Za zg - najpristupacnija lokacija valjda.
  • Sajla
    4.1k
    ne kužim ovo s pljuvanjem protivničkih kandidata? gdje, mi na forumu? po društvenim mrežama i komentarima na portalima? to si bez brige da bude se događalo. pretpostavljam većinom samonicijativno, a ne bude iznenađenje ako netko i aktivira botove za to. nit se može spriječiti, niti ima smisla raspravljati o tome.
    a ako se dogodi između kandidata - pa to je tek dobar indikator za koga glasati. nekak sumnjam da budu SPB, Globan ili deda diskutirali o tome tko ima veliki nos, a tko je pijan na svadbi pjeval ustaške/partizanske i čija je sestra peder. a ako se na njih krene s takvim stvarima, ne sumnjam da će znati odgovoriti - tako što će pričati o Dinamu, a ne o pizdarijama. i to je sve što treba znati i komunicirati - tko se bavi budućnošću našeg kluba, a tko o njemu ne može složiti dvije rečenice.
  • Bruh
    901
    tam bu sad gradili onu knjižnicu ne?
  • emilperska
    4.3k
    Kako se povežuje članstvo na ulaznice.hr?
    Točnije što točno znači ono taj termin "povezivanja članstva" ovim uljebima iz Dinama?

    Konkretno ja sam produžio članstvo preko weba, odnosno famoznih ulaznice.hr, vidi se jasno da je to moja članska, moje ime, unio svoju adresu, ali ne vidim nigdje opciju da to povežem s OIB-om kao što se navodi. Ili mi je to već odrađeno automatikom.

    Može pomoć @deda @Krizy @xavier

    Moguće da će još ljudi imat nedoumice oko tog..
  • Jaro
    6k
    tam bu sad gradili onu knjižnicu ne?Bruh


    otompotom... ali ima jos parkinga za ekipu van grada kaj dodje u relativnoj blizini - poanta je da je Kranjca najmjesto na Zapadu grada za stadion... Vlak,tramvaj, bus na pjesackoj udaljenosti...
  • Neron53
    358
    Svaki drugi od Vas pise o programu koje ce liste predstavljati.
    Zar cete stvarno proucavati programe od recimo Bariceve ili Zoriceve liste? :)
    Zar nas ima i takvih?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Evo da dokumentiram da je Barić protiv stadiona u Kranjčevićevoj.

  • deda
    29.4k
    To je to.
  • Mali Zeus
    10.5k
    E al nemojte pljuvati!
  • Jaro
    6k
    pa iako je 99% sigurno kome glas zelim vidjeti sto kaze i koga bi sa sobom vodila ekipa koja zeli voditi/sudjelovati u vodjenju kluba...
  • deda
    29.4k
    Dobili smo demokraciju bar djelomičnu konačno. Mene vesele 2, ma nek bude još koja lista. Nek ljudi mogu birati, moći će i pitati, odvagivati, to nismo imali nikad. Naravno moj glas može ići samo "Dinamovom proljeću".
  • Mali dioničar
    15.1k
    Barićevci imaju briljantne tekstove.

    https://dinamojemaksimir.com/?page_id=24

    Jasno da i gospoda Zdravko i Zoran Mamić imaju našu punu podršku u svojim nastojanjima i borbi za istinu, kakva god ona u konačnici bila, ali istinu pred sudom koji nije pod sumnjom teške korupcije i na osnovu nedvojbenih dokaza primjerenih civiliziranom društvu!
  • Georg Koch
    4k
    " Donedavno je bilo nezamislivo da se u Dinamu priča o CV-u i programima koji pojedine liste mogu donijeti, a sada je to stvarnost. Bilo je dovoljno da se klub samo malo otvori pa da svoje znanje i trud ponude i oni koji mu itekako mogu pomoći, a dosad im to nije bilo moguće" .

    Ovo je pouka svega!
    :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.