• Mandelinho
    376

    Tko je rekao da neće? :grin:
  • i more je plavo
    1.1k
    Gledano iz današnje perspektive, jel smo trebali pustiti Petka u ljeto za recimo 4 milje ili kolko se spominjalo, ili ne ???
  • Mr Anderson
    8.2k

    Hahahaha...kaj se čudiš, ovo je tema za specijalce. Mi ostali dođemo malo poviriti ima li kaj pametnog, ali i ak ima teško je pronaći u moru bedastoća. Ukratko, ujutro su svi glupi i nesposobni jer ne mogu dovesti Kofija i škrtare za par sto tisuća eura, navečer su isto glupi jer ga nisu badave doveli nego preplatili.
  • Keyser Soze
    10k
    Ma kakvi, pa bili bi debelo 4. u ligi bez njega. Ko bi ga mjenjao? Kulen?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Nema ni 0,1 posto šanse da Kent dodje, trebali smo imat plan B
  • dumitrumitu
    1.3k
    Imali smo plan B-rekalo
  • i more je plavo
    1.1k


    Interesira me zbog ovolike uzbune oko cijena kod odlaska i dolaska bilo kog igraca.

    Jer Petko je dugo bio ozlijeđen, sad je totalno van forme, a ako je dogovoreno da moze vam za fiksno 1,5 milju, njegova 1 godina nas sa njegovom placom i razlikom u odšteti debelo košta.

    Nista protiv Petka, nego sto je zapravo realno.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    sad imamo plan G-oričan.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    https://www.forum-fcmetz.com/viewtopic.php?f=29&t=31143

    Evo i druge teme na forumu Metza o Kouaovom prelasku u Dinamo.

    Zaključak je da je Koffi igrač koji uvijek daje sve od sebe i uvijek natopi dres znojem, non stop jurca gore-dolje, dobar prema naprijed i protiv lošijih ekipa a loš prema nazad...miriše na Juranovića.
  • Haza
    4.6k
    Iskreno ne znam ništa ekskluzivno oko novih dolazaka, prethodno sam najavio dolazak Marića u Rijeku i Grulla kod Bjelice. Koliko znam, a to i mediji pišu Kent neće doći, niti je ikada razmatrao Dinamo kao opciju. Nažalost ili nasreću, u ovom prijelaznom razdoblju je klub napravio odmak od nekih nama poznatih menadžera, rezultat toga vidimo u ovom prijelaznom roku. Zbog toga se otvaramo azijskom tržištu...dugoročno možda nam je to i spas. Dabac će to tržište više forsirati, dok je Marić više orijentiran na francusko tržište, to je mjesto di možemo očekivati možda i zadnje pojačanje, a to će biti vjerojatno ofenzivno krilo ili veznjak. Ako šta saznam, javim;) ali mislim da Wakizaka neće biti taj...
  • Izet Hajrović
    2.1k
    pitao sam na Insta Tranzicijski napad za mišljenje o njemu i rekao mi je ovo: "Dobar defenzivni bek, moze pokrit dosta prostora, odlicno cita igru. Takvog igraca nema bas u hnl-u". Ako ukomponiramo skupa njegovo mišljenje i ovo s foruma Metza, dobili smo Dani Alvesa u najboljim godinama.
  • Noel
    6.4k

    Znači krilo/veznjak iz Ligue 1?
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    I ja sam vidio neke statistike po kojima je bolji defenzivno ali ipak više vjerujem navijačima Metza koji su ga gledali mnogo puta a i logično mi je da u ovom trenutku Dinamo traži napadačke bekove.
  • Kreten
    114
    Jbt kao da je HNL neka superliga pa trebaju igrači iz Citya i slično, muči nas dolazak igrača iz prve francuske lige, a Benrahou je došao u Hajduk iz zadnjeg kluba Druge Francuske lige i više nego adekvatan je za HNL. Prestanite dramiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions