• Zagi
    7.7k
    Nije li KTC došao iz fenjeraša prve francuske?
    U njega se večina foruma kune. Ne znam zakaj je ovom CV problem.
  • Jurki
    11.7k
    Nije li KTC došao iz fenjeraša prve francuske?
    U njega se večina foruma kune
    Zagi

    I s razlogom. KTC je izmislil nogomet za 99 posto stopera u ligi.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    :cry: waki bi bio pravo pojačanje, al jbg daj šta daš
  • Laugreano
    2.5k
    Na sofi ima i Moharami odlicnu defanzivnu statistiku. Ovaj mi bas izgleda kao kopija Mohe.Nit smrdi nit mirisi.
  • dinon7
    870
    Ako bude upola kao KTC, i provede s nama sve te godine koje je KTC proveo, i u njega ćemo se kunuti.
    Neopravdano omalovažavan, za mene jedan od najboljih stranaca u povijesti Dinama. Tip koji sve sto ima ovdje zove svojim domom, koji je bačen na klupu, šutio i trenirao te spreman uskočio u najgorem djelu sezone nakon sto mu nismo produžili ugovor, zaslužuje svaki respekt
  • sanjinlego
    3k
    Za Europu će biti Ogiwara, Hoxha i KTC.

    Znači da se na Ogija ozbiljno računa .. :grin:
  • Orc123
    8.1k
    Kak to da za Kacavendu ne pise da kod nas nego po TM u loxi?
    pa jos nisu bile prijave ili?

    Mislim da ipak nisu bas toliko nesposoni barem ovi u sportskom sektoru i da ce ici u dovođenje igraca koji bi trebao donjeti ono sto smo trazili od Brekala. Vjerujeđ da bi jedan kapitalni igrac trebao doci, tj. Mora. Igrac koji bi radio prevagu....
  • Haza
    4.7k
    U ovom trenutku, da se ne lažemo, nama treba jedan kapitalac u napadu, ili na krilu, ali ako ne možeš dovesti kapitalca, mislim da nema smisla dovoditi igrače tipa Goričan i sl. Koliko znam, za Krivaka i Šotičeka iz Lokomotive postoji ozbiljan interes (Betis se raspitivao za Šotičeka), Lokomotiva traži 3 milijuna eura, dala bi ih za cca 2 mil eura. Dinamo je zainteresiran, ali oni trenutno nisu pojačanje, planira se njih (ili jednog od njih) dovesti na ljeto.
  • sanjinlego
    3k


    Nije, ali taj trojac će biti prijavljen, uz Morena Živkovića.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Soticek mi je top top. Gledao sam ga bar 7-8 puta uzivo, pravi moderan igrac. Ali, oporavljaju se Stojkovic i Kacavenda, tako da neznam da nam na krilima treba? Mozda radije napadac. Ja bi Ivanovica iz Rijeke dofurao.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pozitivna strana: sva tri igrača koja su kupljena ove zime su igrači za isti stil nogometa. Možemo reći da se kupuje smisleno.

    Negativna strana: sva trojica su upitne kvalitete, možda top, možda flop
  • Juznjak
    3.8k

    Ivanović iz Rijeke mi je što ga više gledam sve gori i gori. :rofl: Puno sam očekivao od njega, ali evo ipak mislim da on nije igrač za Dinamo.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Da, stvarno je lose usao ove godine u sezonu, bas me sokirao, i on i Pasalic.
  • Orc123
    8.1k
    Meni Soticek i Krivak jos nisu apsolutno nista pokazali da bi ih doveo za par milja eura....mislim da je jedina razlika u odnosu na nase juniore ta da se njih gura u 1. Momcad jer jednostavno si to mogu priustiti jer su klub bez navijaca, rezultatskog imperativa, bez pritiska...cista praonica novca nista drugo...uopce nema smisla gomilati te sve klince koji odigraju 5 solidnih utakmica u HNL, isto se tu pisalo za Bukvica neki cak da treba dati 3mil eura i slicno pa sam odmah reko da treba stat na loptu, sad se to i vidi iz primjera Bukvic. Imamo mi puno dobrih juniora i treba ih sustavno razvijati i treba naci pod hitno klub partner, idealno u Slo. Prvoj ligi tipa Bravo ili slicno...uzimat klince talentirane sa 16-17 god a ovo nema smisla davat svake godine po 5mil eura za klince koji mozda budu a možda i ne igraci za Dinamo. Imamo vlastitu skolu i svake godine ubaciti 2 do 3 igraca....za sada Soldo ide bas korak po korak i mozda vec na ljeto ili za godinu dana ce biti igrac koji ce moc prosperirati u Finamu i to dobro...bolje da igraju tako na posudbi nego da sjede i gube dragocjene minute na klupi donama ko Rukavina do sad!
  • San Lorenzo
    15.9k
    Krivak je prirodna zamjena za Mišića, top talent.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions