• jedan u nizu
    8.3k
    Hajduk je isforsirao malog i napumpao cijenu i talent u medijima. Nevjerovatno sto su napravili tada od klinca koji nije ni zaigrao seniorski nogomet.
    Za jednog Gvardiola koji je najbolji mladi stoper na svijetu se nije prakticki ni culo dok nije poceo uskakati u prvu momcad. A ovaj u juniorima puni naslovnice sve moguce.

    Kada mediji stvore takav hype, onda velike ribe skacu na udicu samo da preduhitre druge ribe. Sta je jednom Totenhamu dati 10mil za moguce novog Gvardiola, ako uspije na konju su. Ako ne, prezivjet ce to. Ali bi se pojeli da su ga propustilia za te novce, a jedan Chelsea im uzeo igraca i mali ispadne zvjerina.
    Tako posluju veliki klubovi, nevjerovatnu kolicinu klinaca kupuju za lovu koja je nama bajka.

    Da je mali upola potencijal kakvim se pricalo, on bi cijelu sezonu igrao u prvoj.Ovako vjerujem da je novi Palaversa.
  • Jurki
    11.7k
    Ovako vjerujem da je novi Palaversa.jedan u nizu

    Palaversa je za njega Maradona.
    Taj bu za godinu dana na beciklinu peljal Wolt po Londonu.
  • jedan u nizu
    8.3k
    3 tjedna kasnije?!

    znaci li to da imamo manju zimsku pauzu?
  • BornaPŽ1986
    1k
    znaci li to da imamo manju zimsku pauzu?jedan u nizu

    Najvjerojatnije da
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Ovaj higher level bi bio sto, 9. klub poljske lige? :rofl:
  • Dinamosaur
    1.5k
    jel ima jos koja prica iza te njihove objave; jel to samo zbog europskog ili ce bit i ubuduce tako?
    Jel skracuju zimsku stanku il produzuju proljetni dio prvenstva?
  • doubletrouble
    1.2k

    ne znam, trebalo bi pricekati i sluzbenu objavu od samog Saveza ako je informacija tocna. Ovo je objavio obican twitter profil koji nema veze sa Savezom iako se vec duze govori o toj promjeni datuma pocetka
  • blackbully
    4.5k
    trebalo bi pricekati i sluzbenu objavu od samog Saveza ako je informacija tocnadoubletrouble

    https://hns.family/vijesti/27410/odrzan-sastanak-klubova-supersport-prve-nl/
  • bongo
    842
    Ovo je potvrda za 1. NL odnosno drugi rang natjecanja koji je uvijek i počinjao otprilike oko 20. kolovoza
  • Guinness
    2.2k

    Dakle zaključak je da Prva NL, koja je po klasifikaciji drugi rang natjecanja, počinje 17.8., što je i inače nekakav uobičajen termin. Zar ne?
  • blackbully
    4.5k
    Da, moja greška. Ovo je termin prve lige, odnosno druge... Kad već kompliciraju s tim nazivima.

    Vjerojatno je isti zajeb napravio i ovaj gore preko twittera jer očito sastanka između prvoligaša nije bilo.
  • Jaro
    7.3k
    Ovo mi je nejasno, kaj onda nije ostao u Hajduku nego se za Spurse priprema u Poljskoj. Završit će ko Andrija Balić kak je krenulo.Mali Zeus

    Nisam skuzii tocno, al Curkovic je u nekoj od UPU nedavnih najavio da od 1.1. mali mora otici na posudbu van Hrvatske, imati punu minutazu jer zbog Brexita nema u Eng bez napunjenih 18 godina i radne dozvole...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Da, tak sam i ja skužio kasnije, tj. našao. :up:
  • i more je plavo
    1k
    A kad ce ove godine poceti kvalifikacije za europske kupove ?
    Pa za kad ce nasi klubovi tempirati formu, pripreme samo za europu pa cekaj pocetak prvenstva.
    "Dobro je" sto sad nemamo puno reprezentativaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.