• jedan u nizu
    8.3k
    Pa nek se oni hvale na društvenim mrežama kako su kupili karte van gostujućeg sektora

    "Svi oni koji će kupiti karte za utakmicu crnom tržištu moraju biti svjesni da na stadion neće moći ući. Sve ulaznice su personalizirane i po pravilniku o općim uvjetima kupovine i korištenja ulaznica i polugodišnjih ulaznica/pretplata NK Osijek s.d.d. je ovlašten obavljati idenfitikacijsku provjeru podataka na ulaznici i osobnoj iskaznici prilikom ulaska na stadion. Također, pravilnik kaže kako nositelj pretplate ili vlasnik pojedinačne ulaznice ne može prenijeti ili dodijeliti bilo koja prava s ulaznice, kao ni samu ulaznicu, trećim stranama bez ranije suglasnosti NK Osijek", navedeno je.

    Tim putem će se i na ulazima tribina gdje se očekuju navijači Hajduka nalaziti i dodatni supervizori, koji će pomoći pri pregledavanju ulaznica, ali i osobnih dokumenata koji vlasniku ulaznice trebaju podacima odgovarati.

    Također će se posebna pažnja pridodati "no away colors" pravilu, koje brani navijačka obilježja gostujuće momčadi u bilo kojem sektoru gledališta, osim onom predviđenom upravo za njihove navijače. Na Opus Areni se tu radi o istočnom sektoru sjeverne tribine.''
  • Carrasco
    4.1k
    Poslije prve nek odmah izgubi i drugu... sretno Karoglane!
  • Praskaton
    2.3k
    uhh kad bi i ovu izgubili kakva bi panika zavladala.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ako oni u subotu izgube u nedjelju bu red do pimpeka :cool:
  • dinamozivivjecno
    2k
    tovarima ni nerijeseno nebi bilo nista bolje od poraza, ako racunamo da ce Dinamo pobjediti Goricu i Rijeka Istru stanje bi bilo sljedece :
    1.Rijeka 44
    2.Hajduk 42
    1.Dinamo 40 (-1 utakmica manje)
  • Brusa
    1.5k
    molim te nemoj računati da ćemo mi ikoga pobijediti... :sweat:
  • dinamozivivjecno
    2k
    treba uvijek vjerovati iako trenutno stanje nije idealno :grin:
  • Brusa
    1.5k
    naravno da treba! :grin: al računanje unaprijed mi se nikad nije sviđalo..
  • NORTE
    11.4k
    na ulazima tribina gdje se očekuju navijači Hajduka nalaziti i dodatni supervizori, koji će pomoći pri pregledavanju ulaznica, ali i osobnih dokumenata koji vlasniku ulaznice trebaju podacima odgovarati.jedan u nizu
    Što ne znači da članovi Osijeka nisu kupili ulaznice na kojima i pišu imena tovara
    Svakako će ih bit dosta van kaveza.
    Bitan je ionako samo njihov kiks.
    Ajmo Zekiću.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Što ne znači da članovi Osijeka nisu kupili ulaznice na kojima i pišu imena tovaraNORTE

    Mislim da nisu mogli jer su mogli kupovati samo članovi za članove. Jedino ako su se tovari učlanili u Osijek.
  • Juznjak
    3.8k

    Aktivni Član koji ispunjava navedene uvjete može kupiti maksimalno 5 ulaznica, uz napomenu da ostale 4 osobe za koje kupuje ulaznice NE MORAJU biti članovi NK Osijek.
    Mogli su ipak.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Huh, zabrijao sam onda, mea culpa. Baš su retardirano to izveli.
  • Oluja
    4.3k
    Tko ih jebe ako su toliko retardirani da su tovarima kupovali karte, neka ih nadjacaju brojcano i glasovno.
  • NORTE
    11.4k
    Baš su retardirano to izveli.Bosskovitz
    Za derbi je bilo isto na Maksimiru.
  • blue heart 72
    1.7k
    Boli me ona stvar i za gledatelje i tko će koga nadglasati za vrijeme tekme. Samo neka ih Lege dobiju na terenu i neka poslije tekme pjevaju zajedno sa svojim navijačima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.