• wolfgang14
    1.4k
    Naši izvori potvrđuju: Povremeni slovački reprezentativac kojeg je tražio i Celtic stiže u Osijek!

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/nasi-izvori-potvruju-povremeni-slovacki-reprezentativac-kojeg-je-trazio-i-celtic-stize-u-osijek-video/124934

    Boto radi posao, must be nice having SD
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Rijesili se visokog ugovora Caktasa i doveli jeftiniju zamjenu. Ovaj je za mahnito nabacivanje kad se ganja rezultat.
  • Droljo
    8k
    Jedan primjer kakva je naša liga i kvaliteta napadača u istoj. Mi odigrali 20 kola belgijanci 22.
    Screenshot-2024-01-31-20-45-52-565-edit-eu-livesport-Flash-Score-com.jpg
    Screenshot-2024-01-31-20-45-25-302-edit-eu-livesport-Flash-Score-com.jpg
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ovaj Igor Thiago je ONAJ Igor Thiago iz Ludogoreca, samo sto Brugge ima love za platit :grin:
  • Jurki
    11.7k
    Boto radi posao, must be nice having SDwolfgang14

    Da mi zovemo nk Osijek pa im predlozimo transfer? Mi njima Podnara i Tomacica (Peras gratis) a oni nama Josea Bota.
    Ce treba bumo nekaj i vu gotovom dali.. se razme.
  • Jaro
    7.3k
    obrane u HNLu su ocito kvalitetnije :cool:
  • Dendle71
    110
    Ja još nisam shvatio zašto Vuskovic ne može biti registriran za Tottenham? Jeli to neki zakon koji tako nešto ne omogućava? Kužim da mali nema još 18 godina ali nekako mi je sumnjivo da bi on bio prvi ili jedini igrač ispod 18 godina koji je kupljen od nekog kluba iz Engleske. Imam osjećaj da ih ima masu takvih. Dali netko zna te detalje?
  • rob ljubavi
    868


    Denkey mora biti neka crna neman :D
  • rioda
    4.8k
    Ako me dobro služi sjećanje iz Football Managera, Englezi imaju neki uvjet o određenom postotku nastupa za reprezentaciju za registraciju stranaca. Time štite svoje igrače od dolaska slabih stranih igrača.

    Može se napraviti iznimka u nekim slučajevima, ali uglavnom se drže tog pravila. Moguće da je to, nek me netko ispravi ako sam u krivu .
  • bluelions
    320

    Zbog Brexita i/ili pravila engleskog nogometa, engleski klubovi ne smiju kupiti strane igrače < 18 godina.
    Recimo City i United su dio grupa koje imaju druge klubove u vlasništvu. Preko tih klubova se kupuju mladi da bi igrali, razvili se i onda "prodali" unutar grupe
  • Jaro
    7.3k
    Zapravo ovo sa U18 je svugdje ili zabranjeno ili komplicirano. Obicno se rjesava nekim preseljenjima roditelja zbog posla, ali mislim da su u UK nakon Brexita malo rigorozniji s time pa...
    I Belinho je bio dosao pa morao otici da mu stari dobije vizu i radnu dozvolu pa da se dosele...
    Ono kad su Chelsea, Real, Barcelona i Atletico M. dobijali kazne zabrane transfera mislim da je bilo bas zbog ovih u18 igraca...
  • dinamozivivjecno
    2k
    za vrijeme Europskog prvenstva pocinju prva pretkola
  • dinamozivivjecno
    2k
    Po meni idealan pocetak sezone, vani u ligama petice tad starta sezona i igraci nisu ispuhani kao mi u tom periodu. Sjetite se samo koliko utakmica mi vec odigramo do 9 mjeseca a tad prakticki tek pocinju prvenstva tamo pa i logicno da su igraci odmorniji, jedino bi problem mogao biti to sto necemo moc imat pravi natjecateljski ritam za kvalifikacije Lige Prvaka ili Europa Lige.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Istok Rujevice rasprodan za istru, za zapad ostalo jos 90-ak karata, za sjever oko 650
    Definitivno najgledanija sezona
  • bbb medimurje
    3.2k
    Jucer opet gol.hr nastavlja po svojemu
    Vade Kmekalovu izjavu iz 2017 godine kad je rekao da bi bilo dobro da Rijeka osvoji naslov, a iduce godine Hajduk
    Sve s pokusajem da se "opravda" igracev potez
    Zanimljivo da nema nijednog clanka o tome kak je kmekalo bio s boysima na futsalu pred par mjeseci

    Da je neki tovarski igrac zavrsio na takav nacin u Dinamu naslovi bi glasili:
    "Bizarno! Pogledajte kako novi igrac Dinama prije par mjeseci navija s Torcidom!"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.