• blackbully
    4.5k
    Nadam se da klinci u mladim kategorijama (njihovi roditelji) nece suradivat sa BaromNitkoBitan

    Nažalost, baš je suprotno. Klinci u mlađim uzrastima i po trećim ligama se trgaju da ih Bara prepozna i uzme po sebe.

    Imam poznanika koji je prije 2 godine igrao za juniore Rijeke, načuli su u klubu da će Bara doći na utakmicu... Kaže, dečki su jeli travu samo da ih Bara snimi.
  • NORTE
    11.4k
    Kao da slusam/citam Z.M.IstokKa96
    Njihov zajednički biznis su bili dinamovi igrači i podjela love.
    Obojica su izgubila taj izlog.

    Menadžer jude kmekala neki dan:
    "Svi znaju sve o svemu što se Dinama tiče i to ne bih puno komentirao."

    Danas intervju s mamićevim osobnim novinarom i gostovanje u tovarskom mediju (nova).
  • IstokKa96
    671
    Moderno je pljunuti na Svetinju sa svih strana. Znaju da smo izmuceni i u prijelaznom periodu, ali moramo izaci iz ovoga, osvojiti naslov i pod obavezno se rijesiti svake suradnje s menadzerskom agencijom gospodina 'Ja sam...' i to kirurskim rezom.
    Dosta vas je vec pisalo, njegove igrace (iskreno ne znam koji su u danasnjem kadru) rijesiti na odgovarajuci nacin i neka ih odgaja/trenira u svom klubu.
    Svaka daljnja suradnja je ocito nemoguca i bit ce pokusaja destabilizacije nastavimo li s njim.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Olmo je pod barom? Njemu bi bio najveći flop kad bi mu ovaj otkazao. Nemaju doživotni ugovor.
  • Jameson
    425
    Njihov zajednički biznis su bili dinamovi igrači i podjela love.
    Obojica su izgubila taj izlog.

    Za Baru i njega vrijedi ona: Ne laje pseto radi sela.

    Zna on da Dinamo više neće biti njegova kasica prasica i zato je u medijskoj ofanzivi.

    Ne treba se uzrujavati oko njega, nego sa zadovoljstvom gledati kako parazit gubi utjecaj.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tko zna kaj će sve biti i kako će se rasplesti stvari. Ne bih isključio mogućnost da se s Barom izglade stvari i počne surađivati radi zajedničke koristi. Uostalom, Bara se svojevremeno i s Mamićem bio zakrvio da se prijetilo i pištoljima pa su sve izgladili i surađivali radi zajedničkog interesa. Zato kažem, pustimo priče i izljeve bijesa.
  • Goran86
    101
    Ne znam da li se tko može prisjetiti, ali mislim da na dinamo kao klub u zadnjih 20-ak godina nikada nije bilo ovakvog gaženja od strane medija i novinara, znači svaki dan par članaka u negativnom kontekstu.
  • Kristijan992
    297
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-je-imao-dva-imena-na-popisu-za-prodaju-zbog-curenja-informacija-na-maksimiru-vuku-drastican-potez-15421784

    Čitam sada sportske i piše ovako: "...u plavom domu su čelni ljudi iznimno nezadovoljni curenjem informacija u javnost. Mišljenja su da neki ljudi iz kluba grubo krše obvezu čuvanja poslovne tajne. Ima ideja da svi članovi Uprave, Izvršnog odbora i Nadzornog odbora potpišu ugovor o čuvanju poslovne tajne."

    Mene zanima kako to da netko može biti na takvoj funkciji bez da to potpiše?! Gdje god sam se zapošljavao to sam morao potpisati, a kamoli ljudi koji su dio Uprave i Odbora...
  • NORTE
    11.4k
    mislim da na dinamo kao klub u zadnjih 20-ak godina nikada nije bilo ovakvog gaženja od strane medija i novinara, znači svaki dan par članaka u negativnom kontekstu.Goran86
    Zdravko veliki dinamovac udara po klubu na polju transfera, a i u medijima ima utjecaja, što njima paše jer su tovarski nastrojeni.

    Doduše, ove i treba prozivat za ovo što su od momčadi napravili.


    Ima ideja da svi članovi Uprave, Izvršnog odbora i Nadzornog odbora potpišu ugovor o čuvanju poslovne tajne."Kristijan992
    Sad su tek na ideji. Šta oni rade od kluba.
  • austrijanac
    4k
    Mene zanima kako to da netko može biti na takvoj funkciji bez da to potpiše?!Kristijan992


    Iz mesare ne smiješ iznosit tajne, mesari kao zaklani šute što se stavlja u meso, a naši debili, svi visoko školovani, ne znaju jedan mrtvi papir stavit i potpisat koji je najnormalniji u današnjem svijetu.


    Kakva komedija.
  • jedan u nizu
    8.3k
    dvosjekli mac,
    Onda nitko nebi mogao nesto iznijeti van kada su u pitanju mutni poslovi, sabotiranja i radnje koje ne prilice jednom klubu.

    Recimo clan si IO, i vidis da ti kolega i clan uprave muljaju na transferu i dio novaca spremaju sebi u dzep ili neke slicnje radnje, i ti to ne smijes reci jer imas NDA. Jer je to eto poslovna tajna i nacin na koji se isposlovao transfer.

    Mislim jasno mi je da treba NDA, ali pravno gledano, ne znam sta to tocno znaci za ovo sto sam naveo
  • Jurki
    11.7k
    cak da se i radi o kriminalnim radnjama dal su novine mjesto di se takve stvari iznose?
  • kibic
    1.1k
    Recimo clan si IO, i vidis da ti kolega i clan uprave muljaju na transferu i dio novaca spremaju sebi u dzep ili neke slicnje radnje, i ti to ne smijes reci jer imas NDA.jedan u nizu

    To je kriminalna radnja, a kao član IO imaš kodeks ponašanja. Kriminalne radnje se uostalom moraju prijaviti nadležnom tijelu. Bilo klupskom stegovnom, bilo državnom.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Jedno je novinarima. To nisam ni spominjao, dovoljno nekoj trecoj strani.
    A drugo, ne mora nuzno biti kriminalna radnja, jednostavno se moze kositi sa politikom kluba.

    Recimo stvar sa Modricem i Lovrenom su antidatirani ugovori, koji su naknadno sklopljeni.
    Ako ti u startu stavis ugovor da igracu ide 50% od transfera, to nije kriminalna radnja i nitko to nemoze propitati. Pred drzavom i zakonom si stoposto cist. Ali pred clanovima kluba nisi
  • Mandelinho
    376

    Procurilo iz uprave da cure informacije iz uprave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.