• Mali Zeus
    12.7k
    Udri po zalizanom!!
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Drago mi je da se klub brani od neistina i laži koje se plasiraju kako bi se pokušao destabilizirati klub u borbi za naslov prvaka. Nadam se da neće ostati samo na priopćenju iako mi je ovo drago za vidjet. Samo udri po zalizanom mafijašu.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Matteoni zaziva Baturinu ne kao 10ku nego kao box to box veznog. Trkačke kapacitete ima plus moć stvaranja viška. Ivković je par puta govorio da je on jedna od 2 osmice. Nisam razmišljao u tom smjeru, ali možda bi se moglo pokušati. Predugo ova kriza traje.
  • Sunja86
    1.2k
    Daj Baturinu na osmicu i Petka na 10 i gore Kulenović ili Brodić ultra ofanzivno idemo i gotovo
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Kakav Petko na 10.. Ne ponovilo se više.
  • rioda
    4.8k
    To sam i ja predložio, nešto u stilu Kovačića
  • Sunja86
    1.2k
    Po on to i igra, po meni Petković i Baturina jedan drugom smetaju obadvojica igraju desetku to je jedan od problema u Dinamovoj igri kojeg je teško riješiti jednog bi morao poslati na klupu a to se neće desiti
  • Georg Koch
    4.5k
    gdje, imas clanak?
    Vise puta sam i ovdje pisao da bi mi on igrao 8icu. Pregled igre, dijeljenje lopti, nelos prvi korak, moze stvorit visak. Mislim da bi ubio na 8ici!
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Petković ne može igrat 10ku jer će nastat velika rupa u obrani. To bi bio praktički igrač manje kad se branimo, a nije da smo bajni u tim situacijama.
  • NORTE
    11.4k
    Baturina 8
    Vidović 10

    dinamo prvak.
  • austrijanac
    4k
    Matteoni zaziva Baturinu ne kao 10ku nego kao box to box veznogveselko tenžera

    Tužno mi je vidjeti da jedan (nije bitno kakav) novinar tek sad ovo primjeti.
    Tužnije mi je vidjeti da nitko od trenera se toga nije sjetio.

    Puno puta ovdje na forumu je već bilo napisano da Martin Baturina će eksplodirat tek kad se napravi potez kojeg je pijani Hrvoje Redknapp napravio s Lukom kad je preuzeo klupu Spursa*.

    Vidio je da ima trkačku moć i iznimnu inteligenciju i povukao ga je da upravlja iz dubine te se riješava pressinga prisutnog u engleskim momčadima.

    U cijelom cirkusu, nevjerojatno mi je da nitko to još nije probao s Martinom.

    A Mišić ima problema s iznošenjem lopte, Ademi nije svoj, Bulat se skriva i tako dalje i tako dalje.
  • Sunja86
    1.2k
    Ma mislim da bi to i moglo proći u HNL-u, u Europi već ne
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne znam, meni bi se više svidjela za probati ideja sa Sučićem na 6, Baturini na 8 i Vidovićem na 10. Vidović i Baturina jako dobro znaju surađivat nekad. Petka vidim isključivo na 9.
  • Praskaton
    2.3k
    U nekim drugim okolnostima i sa drugim suigracima u rosteru mozda bi to moglo.Tko ce pokriti defanzivni dio? Sucic? Obozavam ovo sto je do sad pokazao al nije bas toliko trkacki mocan.
    Nemamo bas vremena ni prostora za kemijanje u sastavu.
  • veselko tenžera
    2.1k
    matteonija imaš na SN.
    Jedna stvar me intrigira i želio bih ju ponovo vidjeti, Takuro na 10ki. Igrao je to kod Bišćana u Puli nekih 10 minuta. Bilo je na 3-0, mali uzorak i protivnik razbijen, ali bio ga je pun teren. Stalno prilazio, primao i odigravao, čak i prebrzo za ostatak ekipe :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.