• Paggini
    22k
    Koje je ovo "buđenje" igrača i "odlučivanje da će biti bolje" ove sezone?
  • kibic11
    131
    ne prvo je rekao: di si brate ,kaj kaj
  • Laugreano
    2.5k
    Nama treba jedna utakmica di cemo u 30min vodit 2:0. Ja se nadam da ce to bit bas ova.
  • Paggini
    22k


    Treba nam prvo poluvrijeme protiv varaždina svako poluvrijeme ostatak sezone.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Meni je drago da mediji peru upravu. O Judi i njegovom odlasku dolje neću ništa. Znam samo da navijač Dinama nikada, a ni tada neće potpisati za tu stoku dolje i slušati orgijanje po svom klubu i svom gradu. On je potpisao i tko ga jebe.

    Dobra stvar je što uprava više nije u zoni komfora i što se više nemaju iza koga skrivati. Za ove rezultate, ovu igru i ovaj već treći užasni prijelazni rok su sami krivi i drago mi je da su napokon svima na nišanu.
  • Jameson
    425
    Koje je ovo "buđenje" igrača i "odlučivanje da će biti bolje" ove sezone?Paggini

    Kako si me sad vratio u djetinjstvo kad starci pitaju: "Koji je ovo put ove godine da kažeš kako će biti bolje u školi?"
  • superhik
    11.1k
    Po već treći put što brišemo upise: O stvarima s ulice ne komentirajte ovdje. Idući post o događaju u Čapljini rezultirati će banom
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ima, dakle, Jakirović dvojbe oko udarne momčadi, a ima dvojbu i oko popisu za Europu. Naime, do 2.veljače (petak) u ponoć mora prijaviti igrače za utakmice s Betisom (i one iduće, ako Dinamo prođe), a na listu može staviti samo trojicu novih igrača. Moreno Živković nije problem, on će na B listu, ali koga će izostaviti iz kvinteta Ademi-Hoxha-Theophile-Brodić-Ogiwara? Hoće li doista Jakirović u Europi žrtvovati kapetana Ademija ili će on biti na listi? Ipak, u ovom je trenutku to sporedna tema, o Betisu se u Maksimiru uopće ne priča, niti se itko zasad 'pali' na te utakmice. U mislima je samo HNL, prvo Gorica, a onda Lokomotiva!

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/igraci-treniraju-i-na-slobodan-dan-dvojbe-oko-popisa-za-europu-ogiwara-poceo-trenirati-napokon-debitira/124880
  • IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom da Ogi jos nije nista odigrao, na listu idu KTC, Hoxha i Ademi. Naravno, ako dodje desni bek, ja bih njega umjesto Ademia.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nastavno na nezakonitu objavu dijela povjerljive službene komunikacije klubova, GNK Dinamo je neugodno iznenađen grubim kršenjem poslovne prakse i neovlaštenom objavom dijela komunikacije između AFC Fiorentine i GNK Dinama. Želimo naglasiti da objavljeni e-mail ne prikazuje situaciju u cijelosti već je iskorišten za prikazivanje situacije izvan konteksta. Klub i dalje u potpunosti ostaje pri svom priopćenju da s igračem nije uspio usuglasiti uvjete za njegov dolazak u Dinamo.
  • Juznjak
    3.8k
    Nastavno na nezakonitu objavu dijela povjerljive službene komunikacije klubova, GNK Dinamo je neugodno iznenađen grubim kršenjem poslovne prakse i neovlaštenom objavom dijela komunikacije između AFC Fiorentine i GNK Dinama. Želimo naglasiti da objavljeni e-mail ne prikazuje situaciju u cijelosti već je iskorišten za prikazivanje situacije izvan konteksta. Klub i dalje u potpunosti ostaje pri svom priopćenju da s igračem nije uspio usuglasiti uvjete za njegov dolazak u Dinamo.

    Sukladno komunikaciji između AFC Fiorentina i GNK Dinamo, klub više neće javno komentirati navedeni slučaj i zadržava pravo na poduzimanje svih raspoloživih pravnih radnji za zaštitu oba kluba protiv osobe koje je neovlašteno i protupravno objavila dio poslovne komunikacije.

    GNK Dinamo

    Taman ih i Dinamo tuži i izvuče nešto novca, ionako nam je svaki euro bitan :rofl:
  • Crni86
    4k
    ako smo stvarno u pravu, ovo treba izgonjat do kraja i dic tuzbu. Samim time poslat ovo fiorentini i pocet zatvarat doticnom agentu sva vrata klubova po europi!
  • Praskaton
    2.3k
    Otvoreni rat sa zalizanim,na svaku njegovu mi vracamo duplo.Na kraju ce njega mumija provozat u gepeku :grin:
  • dzg717
    1k
    Andy Bara otrkio svoje pravo lice a od odlaska Mamica je na aparatima jer ne moze samo tako instalirat koga oce u momcad. Isto tako treba se zahvalit na nekim dobrim transferima koje smo postigli, a o tragu tog novca od transfera-necemo…isključivo gleda svoju korist..jebe se njemu za Dinamo a i nama za njega
  • Jurki
    11.9k
    To se bu po Europi prosirilo ko pozar.
    Ni jedan iole ozbiljan klub si nebu dozvolil da mu zalizani krkan objavljuje prepisku u javnosti.
    Treba ga sjebati do kraja pa nek onda laje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.