• Jurki
    11.7k
    Dudeke gledamo u upravi.
    A Presvetli je doktor nauka za ovu nasu upravu.
    "Kaj nam budu morti slepci puta kazali"
  • DrawTube
    4.8k
    onda smo mi izgleda Dudek a Perasica i Jakir Cinoger
  • Nino Bule
    13.6k

    Sumnjam da nova tv sportski prilog slaze sat vremena prije pocetka emisije, ovo su oni dobili ko pricu kao i drugi
  • Jurki
    11.7k
    ovo je objavljeno u 14:47 imali su dovoljno vremena sloziti pricu.
    Moguce je svasta nist ne velim.
    Ako to znaci pocetak kraja mumije onda je sigurno dobro.
    Jer ne vjerujem da se bu Kamenski u klubu okruzil takvim debilima koji sad drmaju klubom.
  • Danko
    1.1k

    Rođen u susjednom selu do mojega
    Nikad nikoga nisam čuo da bi rekao ružnu riječ o njemu.
    Zaluđen dinamom
    Radit u građevini počeo 79, prvo sam , pa s jednim radnikom pa nakon par godina s 6 ljudi.
    Trenutno težak stotine milijuna.
    Nadao sam se da će ga navijači predstavit ko kandidata, sad vidim da se priča o tome.
  • Jurki
    11.7k
    lijepo zvuci ali treba biti oprezan.
    Nadajmo se da ce sve biti dobro.
    Da konacno krene ta uzlazna putanja.
  • NORTE
    11.4k
    Nadam se da će ovi u klubu osim s pojačanjima puno ozbiljnije krenut i s kampanjom USTANITE PURGERI.

    Po nekim pokazateljima rekao bih da se dižemo jako što se navijačkog dijela tiče, ali dobro nam dođe i što puniji zapad.

    Vremenski uvjeti u nedjelju bi trebali bit odlični, dakle vrijeme je za dizanje tenzija u Zagrebu i šire.

    Moramo ovu uspavanu momčad probudit i preokrenut moment u našu korist.
  • Dudu9
    816
    Nebi bilo loše napravit temu Prijedlog za klub nesto u tom stilu, di bi se iznosile ideje za poboljšanje nekih "sitnica" u klubu od ulaznica,prodaje, marketinga,pića,dresova, itd, valjda neko čita iz kluba, ako ne slati najbolje prijedloge na mail, jer stvarno ima odličnih ideja, što nebi klub usvojio i poboljšao odnos navijača i kluba
  • Mihaljević
    9.8k
    Nakon ogleda na Drosini, trener Jakirović dao je svojim dečkima dva slobodna dana, nedjelju i ponedjeljak. Nedjelju su dečki iskoristili za odmor, ali ponedjeljak nisu! Momčad se samoinicijativno pojavila na treningu!
  • Mrvica
    3.9k
    Daj Bože da je taj samoinicijativni dolazak na trening rezultat buđenja igrača!
  • Jurki
    11.7k
    upravo to. Nisu sigurno nasi igraci zaboravili igrati nogomet.
    Ocekujem da ce ta sva sranja probuditi inat u njima i dokazati svima da su najbolji. Ajmooo
  • Mrvica
    3.9k
    iskreno se nadam da se budi inat, udaraju klub sa svih strana i otpisuju nas prije vremena i mislim da je stvarno da pokažu da nisu zaboravili, bit će to dobro sigurno. Mrtvi se broje na kraju bitke, a do kraja bitke ima još dosta. :strong:
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jel normalno da igraci tijekom prvenstva izmedu dvije utakmice dobiju dva dana odmora. Jel ovaj bas zeli otkaz il? Mozda su igraci shvatili u kojem smjeru stvari idu i nista ne prepustaju slucaju.
  • Olmic
    3.6k
    skroz normalno..tekma je u nedjelju
  • Jurki
    11.7k
    meni to nije normalno jebiga.
    Igramo za kurac i onda jos das dva dana slobodno.
    Bitno da sere da se tokom sezone nist ne stigne raditi na igri.
    Pa nemoj me zajebavati.
    Bas zato kaj smo u kurcu treba zapeti jos jace.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.