• striko
    1.5k

    Ovo mu je treća u nizu u HNL-u bez pobjede. Nadam se i nastavku niza.
  • Paggini
    19.8k
    U trenutku kad je klub u najvećoj krizi unazad zadnjih 20 godina valjda, kad smo igrački, upravljački, trenerski u rasulu, kad su dva glavna konkurenta uhvatila nestvaran momentum, kad izgubimo od Lokse i cijeli navijački puk je u potpunom očaju - ti odlučiš otići u hajduk.

    hahahahha, pa dajte molim vas, ovo relativiziranje sa "razumimo malo i njega" ostavimo za kave s josipovom bližom i daljom obitelji, u ovom trenutku kad ga njegov klub treba nasušno i kad on treba svoj klub, on ode u hajduk. Ja ne znam dečka privatno, niti bih ga htio znati privatno, ali sam ga upoznao kao sportaša i to mi je dovoljno da donesem sud o njemu kao sportašu i dinamovcu.

    Ne zazivam mu smrt, ni ozlijede, ni prijetnje ni išta, niti mislim da je ovo i blizu Kranjčarovom odlasku, ali mislim da je ovo svakog pravog dinamovca zaboljelo jako. I uz to, imamo samo narativ koji baca poslovično pouzdani Bara. Ja sam siguran da je naša uprava nakupina nesposobne gube, ali u ovom slučaju mi miriši da su napravili dobru stvar.
  • wolfgang14
    1.4k
    Untitled.png

    Znam da smo rekli da nećemo o Brekalu više, ali evo ako nekog zanima video predstavljanja :lol:

    https://www.facebook.com/share/v/HvfArKo8knowvrFY/
  • Bruh
    926
    ovo je gore od naših predstavljanja uopće ne kužim kae bio ovaj video
  • Paggini
    19.8k
    Hahahah šta je ovo bilo? Minuta i po neke butre kako skuplja cvijeće po stanu i onda ovaj debil koji se ceri u hajdukovom dresu
  • wolfgang14
    1.4k
    hahah ni meni nije jasno baš. Ako moram pogodit, rekao bi da mu je to žena. Pa kao možda žena ga je dovela u hajduk. Ali ne kužim scenu s babom na početku, čini se suvišna. Ne znam...
  • Keyser Soze
    10k
    Ne znam kako imate želudac gledat to uopće.
  • Nogo
    3.6k
    Ja ne znam zašto to mi gledamo i čemu se čudite, smijete?
    Ovaj osmijeh, ovo da igra za veliki klub bla bla bla se nadam da ćemo mu mi skinuti ali samo na TERENU!

    Na kraju se nadam da će se u suzama vratiti u Fiorentinu kada mi budemo broj 1!

    Uprava koja dođe ili ona iza mora imati pod obavezu da Brekalo više nikada ne dođe u kontekst s Dinamom i da ga se više ne spomene!
    Amen!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Graž sve pada u vodu kad ti jedan "dinamovac" ovako nesto kaze:

    "Dogovor s hajdukom se dogodio jako brzo. Ja sam sretan, počašćen i ponosan što sam došao u ovako velik klub i što imam priliku boriti se za naslov te se pokazati u Hrvatskoj u najboljem svjetlu".

    Ogavno, ja jedino sto razumijem ako mu je zena htjela rodit u Hrvatskoj pa ajd, ali daj molim te izjavit da si dinamovac i onda izgovorit ovo je smijurija.
  • Keyser Soze
    10k
    "Za jednog dečka iz Zagreba je to malo neobično, ali uvijek sam imao veliki respekt prema ovom klubu."

    Eto, toliko o velikom purgeru iz Dubrave.
  • Nogo
    3.6k
    Pogledajte šta Fiorentina misli o Brekalu i ovima dole.
    Lijepo su se oprostili haha.
    Mislim da će mu brzo osmijeh pasti s lica!
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pogledajte šta Fiorentina misli o Brekalu i ovima dole.Nogo

    Što?
  • Paggini
    19.8k


    Ahahahah jel mu krovinović riješio intervju? Ili uremović?
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nisam slova napisao vezano za J.B. al kad sam vidio sliku (za video nemam želučane kiseline) njega u tovarskom dresu, onda mu se ovim putem i ja naj**** majke! Pošteno!
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da će start Rilea na latentnom homiću završit na Instagram stranici brexitoftheweek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.