• Captain America
    17.6k
    jedan Kadzior ili GavranovićChess96

    Zašto si deklariranog dinamovca od malih nogu stavio sa strancem?
  • Chess96
    194
    Govorim isključivo o doprinosu klubu iz kojeg je otišao prilično rano, a ne o tome tko je koliki dinamovac. Ono stiskanje šaka jučer kod gola je bilo toliko neprirodno da je vjerojatno i njemu samom bilo neugodno.
  • superhik
    11k
    Da bi izdao povjerenje prvo ga mora zaslužiti,Chess96

    Dobio je povjerenje opetovanim ponavljanjem i nastupima u javnosti da ga zanima i voli samo Dinamo. Povjerenje je dobio i ponuđenom plaćom, a izdao ga je tako što je otišao za 50% manji iznos. Znači od kluba kojeg voliš si spreman izmusti pare, ali ne i od kluba koji je tvom voljenom klubu konkurencija za naslov?
  • Droljo
    8k
    Ono stiskanje šaka jučer kod golaChess96

    Može netko gif stavit ili nešto
  • Mr Anderson
    7.9k
    I ne kužim što je tu gnjusno? Nitko mu ne spominje obitelj niti prijeti smrću. Samo su napisali ono što je.
  • wolfgang14
    1.4k
    A ono 2 slike na 2 lokacije.Mali Zeus

    Doslovno su 3 grafita napravljena u radijusu od 300 metara :lol:
    Ali pusti novinare, moraju oni izmišljat
  • veselko tenžera
    2.1k
    Postoje li negdje podaci o minutama čiste igre po poluvremenu u HNLu? Zanima me koliko je čiste igre bilo u 2. poluvremenu na derbiju do 90. minute, a koliko sinoć do 90. minute.
    Nadoknada je sinoć bila 6 minuta duža.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ovo sam napisao na nepopularnim mišljenjima prije dva dana:

    Opravdano smo ljuti i kritični, ali smo se i potpuno neopravdano zaljuljali u medijski fanatizam pa idealiziramo Hajduk kao da će oni osvojiti sve do kraja. Jako smo defetistični, ali ako Hajduk uzme 3 boda ili manje u prve dvije utakmice - što nije ni malo nerealno - ne samo da ćemo im biti za petama (a ako optimistično uračunamo pobjedu nad Varaždinom, možda i ispred njih) nego će oni biti na rubu mentalnog ponora, a mi ćemo dobiti krila.Bosskovitz

    Volio bih da se to događa bez Jakira, ali kaj je tu je. Oni su na najboljem putu da uzmu "manje" iz mojih "tri boda ili manje", pogotovo bez Livaje u Osijeku, nek mi dobijemo Goricu i sve se stubokom mijenja.

    Neki su ovdje prije tri dana pisali o sigurno izgubljenom prvenstvu, ali po svemu sudeći ovo će biti krvavo proljeće u HNL-u, svaki bod će biti ogroman i svi ćemo ih gubiti - i mi, i tovari, i Rijeka. Volio bih da u to proljeće idemo bez Jakira i s jednim ozbiljnijim pojačanjem poput Kenta jer bi nas to gurnulo naprijed kao uvjerljive favorite. Nažalost to očekivanje je vjerojatno preambiciozno za našu upravu, ali i ovakvi kakvi jesmo, a opravdano smo prema tome kritični, vodit ćemo mrtvu trku i svako "odustajanje od prvenstva" na izgubljene bodove bit će nepotrebno pretjerivanje.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Na crnim kesama kmečanje da je Smolčić krivo izveo aut kod gola, a neki čak piše da je kod ozljede Livaje ga Smolčić nagazio. To je bolesno, nema tu pomoći.
  • Juznjak
    3.8k
    Je li može netko izvuć neki lijepi video s kraja utakmice kad je Kalik definitivno zaslužio drugi žuti karton? Još uvijek nitko ni slova o tome nije napisao.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Očekujem samo sve gore i gore od njih prema kraju sezone. Ja znam za njihove ljude koji su još prošli mjesec pisali godišnje za od zadnjeg kola pa narednih tjedana dana jer računaju na naslov. Možda ne financijski (iako se i o tome da razmišljati), ali mentalno su oni ove sezone na sve ili ništa modu jer veća igračka imena od ovih sada neće nikad moći dovući, a slabiji Dinamo teško da će više gledati.

    Meni je čak donekle drago kaj su doveli Brekala jer je to pokazuje koliko su puni sebe, koliko žele nasoliti ranu, a prvenstvo je tek prešlo polovicu. Obit će im se to o glavu samo tako.
  • Paggini
    19.8k
    Dobro ajmo i mi malo smanjit kmečanje hahah, dobivanje drugih žutih, ovih žutih, onih žutih ostavite za patnike s juga.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Meni je čak donekle drago kaj su doveli Brekala jer je to pokazuje koliko su puni sebe, koliko žele nasoliti ranu, a prvenstvo je tek prešlo polovicu. Obit će im se to o glavu samo tako.Bosskovitz

    Da, sama činjenica da im ni Andy Bara ne smeta dovoljno govori za sebe. Totalni all in, nema više ideala koji je vječan, lijepe priče, kontra mraku kontra sili, drugačijeg kluba, borbe za boljitak hrvatskog nogometa olfo, maske su pale iako vidim da i dalje oni guraju tu spiku. Razgovor s jednim neki dan na moju opasku da je i Andy Bara dobar sad, odgovor a vama je bio loš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.